USA USA

Žánry

:
Thriller

Obsah

:
Scenárista Paul (Antonio Banderas) trpí nedostatkem inspirace. Když do jeho života nečekaně zasáhne tulák (Rhys Meyers), vítá to jako zpestření a pozve více »« méně

Režie

:
Brian Goodman

Scénář

:
Marc Frydman Justin Stanley

Herci

:
Jonathan Rhys Meyers Piper Perabo Antonio Banderas Abel Ferrara Vincent Riotta ...
Přístupnost: Mládeži přístupno

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  31. 3. 2018
  martin-mickey-stusak (14548 bodů)

  Když spisovatel píše někde na samotě knihu, nemá nápady a u přemýšlení usne, začnou se dít věci vskutku nevídané. Takhle to nějak vypadá když se řekne, že tvůrce políbila Můza? Rozvine se událost, která svým postupným vývojem čím dál víc překvapuje. Objeví se muž, který se spisovatelem rozehraje podivnou hru v rámci inspirace jeho příběhu. Ale je to skutečně hra anebo fakt? Psychologický ráz jednotlivce přichází do popředí, což vede ke zvědavosti, kdo z koho. Vývoj kupodivu nepředvídatelného děje jde svým přirozeným tempem kupředu a každou další minutou nabírá na intenzitě. Nějakého to napětí se sice vyskytuje, ale nějak tomu pořád chybí atmosféra. Každopádně výkon Antonia Banderase snímek hodně vyzdvihuje.

 • 50%
  0
  0
  5. 6. 2017
  Sheemas (732 bodů)

  Klasické setkání s cizincem, které se může a nemusí změnit v něco strašného. Poměrně zajimavý thriller s Antoniem Banderasem v hlavní roli a tajemným Jonathanem Rhys Meyersem, přestože je příběh poměrně jednoduchý, místy spíše hloupý, ke konci rychle nabírá na obrátkách a nastane i skvělý zvrat, který je však totálně zabit posledními asi 30 sekundami filmu, které mě strašně zklamaly a prostě tam nemělý být.

70 ? ?
 • radek svadla 70%
 • martin-mickey-stusak 80%
 • divid.jh 75%
 • jarv 75%
 • Sheemas 50%
všechna hodnocení (5)
jak hlasovat?

V TV

Sdílet tuto stránku:

Partneři: