Kanada Kanada
112 minut

Žánry

:
Komedie

Obsah

:
Každý hledá štěstí. A pokud je vám téměř třicet, jste single a navíc ještě pořád bydlíte s rodiči, o to usilovněji štěstí hledáte. Hlavní hrdinka Tanya více »« méně

Režie

:
Martina Adamcová

Scénář

:
Martina Adamcová

Herci

:
Sophie Gendron Liliana Komorowská Lucie Vondráčková James McDougall Landy Cannon ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 100%
  0
  0
  13. 4. 2018
  steve-elliott (11 bodů)

  Jel jsem se do New Yorku na film podívat .

  Takže vím co píšu a nepíšu o filmu, který jsem neviděl, tak jako všichni předchozí čmáralové píšící sve doměnky.
  The Perfect Kiss je jemná, milá komedie, která pobaví na romantickou komedii neobvyklým námětem, který si vzal na mušku momentální hysterii Západu kolem ruských výzvědných služeb.Zápletka spočívá v tom, že hlavní postava -Tanya- hledá únik od rodičů, se kterými bydlí už příliš dlouho a kteří jízahrnují nechtěnouopičí láskou.Rodiče jsou zapomenutí špióni a tak trochu hochštapleři vas ve svém oboru. V Romantické zápletce se pak obě roviny umně snoubí.
  Režisérské vedení herců je mistrovské, Tina Adams opět zabodovala a opopřela se o svou solidní kariéru a předchozí úspěchy ( Killer Kids) , film má skvělou kameru a nápaditou, lahodnou a komickou výpravu.
  Na českém trhu producenti jasně postavili na popularitě Lucie Vondráčkové.Ta dokazala v The Perfect Kiss od prvního okamžiku emocionálně diváka zatáhnout do děje, každý jeji pohyb a nadechnutí posunuje příběh a prožívání s její postavou. Solidní výkon.

100 ? ?
 • steve-elliott 100%
všechna hodnocení (1)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: