The Perfect Kiss (Česká republika)
Kanada Kanada
112 minut

Žánry

:
Komedie, Romantický

Obsah

:
Každý člověk hledá štěstí, ale když už vám táhne na třicet a pořád žijete u rodičů, kteří s vámi jednají jako s dítětem, ztratili jste práci a láska je více »« méně

Režie

:
Martina Adamcová

Scénář

:
Martina Adamcová

Herci

:
Martina Adamcová Landy Cannon Luc-Martial Dagenais Sophie Gendron Liliana Komorowská ...
Premiéra: 1. 11. 2018
Distributor: Mirius Film

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 10%
  4
  0
  3. 11. 2018
  Psisko59 (32027 bodů)

  Film, který naprosto odpovídá skutečnosti, že četařka Babinčáková (Adamcová aka Tina Adams) se nepochopitelně odvázala - napsala scénář, zrežírovala svůj námět a taky si zahrála hlavní roli. Taky je (pro soudného diváka) živoucí definicí rozdílu mezi odvahou a nebetyčnou drzostí (taky ji přísná kritička Mirka S. trefně označila za "pachatelku"). Film neměla šanci zachránit ani Lucie Vondráčková, a to ani kdyby dostala šanci doopravdy hrát. Netuším, jaký film viděl steve-elliott, ale stejný to určitě nebyl.

 • 0%
  3
  0
  5. 11. 2018
  Had (12174 bodů)

  To vážně nejde; fanoušci Lucinky Vondráčkové budou protestovat, ale co v některých pasážích dokázala nahrát, to serval režisérčin diletantismus v dalších pitvořivých scénkách. Ani nápad utrácet za kino, za ty dvě stovky si raději zajděte na Bohemian Rhapsody, to je jiná káva :-(

 • 0%
  1
  0
  9. 11. 2018
  akela (37 bodů)

  tragedie .

 • 100%
  1
  5
  13. 4. 2018
  steve-elliott (12 bodů)

  Jel jsem se do New Yorku na film podívat .

  Takže vím co píšu a nepíšu o filmu, který jsem neviděl, tak jako všichni předchozí čmáralové píšící sve doměnky.
  The Perfect Kiss je jemná, milá komedie, která pobaví na romantickou komedii neobvyklým námětem, který si vzal na mušku momentální hysterii Západu kolem ruských výzvědných služeb.Zápletka spočívá v tom, že hlavní postava -Tanya- hledá únik od rodičů, se kterými bydlí už příliš dlouho a kteří jízahrnují nechtěnouopičí láskou.Rodiče jsou zapomenutí špióni a tak trochu hochštapleři vas ve svém oboru. V Romantické zápletce se pak obě roviny umně snoubí.
  Režisérské vedení herců je mistrovské, Tina Adams opět zabodovala a opopřela se o svou solidní kariéru a předchozí úspěchy ( Killer Kids) , film má skvělou kameru a nápaditou, lahodnou a komickou výpravu.
  Na českém trhu producenti jasně postavili na popularitě Lucie Vondráčkové.Ta dokazala v The Perfect Kiss od prvního okamžiku emocionálně diváka zatáhnout do děje, každý jeji pohyb a nadechnutí posunuje příběh a prožívání s její postavou. Solidní výkon.

22 18 ?
 • bayern 10%
 • sabule 20%
 • akela 0%
 • ivo-mrazek 15%
 • Had 0%
 • Psisko59 10%
 • steve-elliott 100%
všechna hodnocení (7)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: