The Last of Us
Komentáře

Recenze The Last of Us


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  1
  0
  23. 1. 2023
  Tom Hardy (5311 bodů)

  Prozatím mírné rozpaky, i když výrazně převažují pozitiva. Mezi ty patří výprava, atmosféra i rozšíření / alternace známých momentů (úvod se Sarah, Robert). Pedro Pascal je Joel. Nečekal jsem, že mu ta role tak sedne, ale ihned si ji přivlastnil. Gabriel Luna Tommyho příliš nepřipomíná, možná ale i proto není složité tu postavu akceptovat v novém podání. S Ellie je to horší, protože Bella Ramsey zní jako Ellie, chová se jako Ellie, ale pořád vypadá jako Bella. Bude to něco, na co si jako hráč budu muset zvyknout (a doufám, že se mi to podaří). Vyloženě mi nesedí Anna Torv jako Tess. Nevím přesně, co je u ní off, ale zatím mi nefunguje (a je mi dost líto, že tvůrci neoslovili výbornou Annie Wersching, která postavu nejen namluvila, ale v remaku byla využita i její podoba). Tempo mi na úvod, který nás seznamuje, přijde dobré a teď jsem vlastně jen zvědavý, jakým směrem se půjde. Protože až na pár důležitých herních okamžiků si mohou autoři seriálu dělat doslova cokoli. Pilot za 70 %

 • 70%
  0
  0
  24. 1. 2023
  naineko (703 bodů)

  Po dvou dílech je to takové divné. Černobyl byl víc survival i post-apo. Je docela divné, že úvody dílů jsou napínavější a zajímavější než hlavní děj. Část scén je jen, aby byly. Jasně, když zabije dítě Cormack McCarthy, je to na pulitzera, ale když to udělá někdo jiný, je to samoúčelnost. Jenže tady jsem jim to v tom post-apo, prostě nevěřil.

  Holka, která je imunní.. Fakt? Někdo z týmu je pokousaný.. a obětuje se.. Vážně? Něco nového by nebylo? Snad si jen odbydou povinnosti a ještě s tím budou nějak pracovat.

  Je fajn vidět Pascala bez kýblu na halvě. Nicméně v některých záběrech se nemůžu zbavit mandalorianího dojmu, že herci nejsou v exteriérech, ale jen před digistěnou, a režíser jim zapomněl říct, jaké pozadí se bude pouštět. A vůbec, exteriéry i interiéry mi příjdou takové moc načančané.

Hodnocení a recenze The Last of Us

84 86 ?
jak hlasovat?
 • naineko 70%
 • Tom Hardy 70%
 • pantak 95%
 • Svany 100%
všechna hodnocení (4)