Proč právě on?
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  2
  0
  24. 6. 2017
  Brenan88 (40360 bodů)

  Kecal bych kdybych tvrdil,že jsem se na film netěšil. S obsazení takového herce jako je Cranston má očekávání ještě více narostla. O to větší vystřízlivění mne po shlédnutí čekalo. Proč právě on? se snaží být za každou cenu zábavný a s každou scénou tlačí více a více na pilu. Nečekal bych,že to napíšu,ale nechápu to nesmyslné množství sprosťáren a různých peprných výrazů. Obvykle u takových komedii nemám s něčím takovým problém,ale tady toho bylo zbytečně moc a kolikrát to bylo použito zcela nevhodně. Délka filmu je totálně přepálená a jen si sama podkopává nohy. Nejvíce mne tak na filmu potěšilo menší cameo kapely Kiss,kteří tak byli na celém filmu nejzábavnější.

 • 45%
  1
  0
  2. 5. 2017
  lamps (14176 bodů)

  Nečekal jsem, že zrovna Cranston vleze do úchylné přisprostlé hovadiny, ale on se do ní doslova ponořil hlavou napřed. On sám je sice navzdory hloupé roli pořád sympaťák, stejně jako jeho protihráč Franco, který je občas dokonce i vtipný, ale vše okolo nich je nasáklé hnusným žánrovým stereotypem posledních let, kde je každý zvrat dopředu čitelný a každý skvělý fór zneuctěn deseti lacinými sprostými narážkami. Kromě herců mě pozitivně zaujala pouze svérázná vzpomínka na Růžového pantera, která pobavila fakt upřímně.

 • 60%
  0
  0
  30. 7. 2020
  Pete69 (11619 bodů)

  Komedie o setkání dvou generací a klasickým tématem.. Táta.nechce dát svojí dokonalou holčičku totálnímu exotovi. Není to žádný odpad, ale jistě film nekandidoval na komedii roku. Film plný erotických narážek, kterým starší generace nerozumí.. ano celkem to funguje a bez toho byl cely film o ničem.. a to i díky obyčejnému mnohokrát viděnému scénáři .. 60 %.

 • 50%
  4
  0
  31. 10. 2017
  SNCIS (6514 bodů)

  "Možná bys mohl přijít dáme relax, film a hm,hm,hm." - "Cože? Ty si chceš zašukat?" Přisprostlá romantická komedie se spoustou bláznivých situací. "Dvojkokot." Potěšila Zoey Deutch a všudy přítomný hlas Kaley Cuoco. Jinak je to obyčejné a podobných filmů s tímto námětem je spousta. - 50%.

 • 65%
  0
  0
  28. 12. 2018
  evismaior (3805 bodů)

  No tak James Franco v roli nerda, jednoho z těch, kteří zázračně zbohatli v IT branži, ale přitom jsou to dál jen podivínští kluci, kteří ve své přepychové vile hostí neznámý počet stejně podivínských lidí, kteří pro ně (asi) pracují, a nespočet hyper podivných uměleckých děl, je prostě uvěřitelný, stejně jako Bryan Cranston v roli tradičního slušňáckého otce, který má tu smůlu, že se mu do toho potetovaného týpka zabouchla dcera. Jenže kromě pár vtipných momentů (a kapely Kiss) tam bylo taky dost momentů, kdy se fakt příliš tlačilo na pilu a postavit něčí postavu na nadužívání vulgarismů zas tak bez dalšího úplně nejde. Člověk prostě neuvěří tomu, že by se normálně působící holka do tohohle týlka vážně natolik zamilovala, aby z toho byla zápletka na celý vánoční biják.

 • 90%
  0
  0
  7. 3. 2017
  rkotvald (3128 bodů)

  Tak tohle se vydařilo. Odvážím se říct, že jsem se v kině takhle hooodně dlouho nenasmál a to není dlouho, co jsem viděl jednoho tlustoprda, kterej šel s popkornem a pitím a poslal tam pěknou rybičku ze schodů. Blbeček. Několikrát ve mě dřímal pocit, kdy to tam Walter White vybalí pěkně po Heisenbergovsku. Každopádně Franco pobavil a až na slabší poslední třetinu filmu to bylo perfektní. Bylo to tak dobré, že i když poblíž mě seděla velice svůdná dívka, která mi dělala neplechu (Tam dole), tak jsem stále dokázal film vnímat.

 • 70%
  0
  0
  9. 5. 2017
  leafroller (2583 bodů)

  Generační souboj myšlení, světonázorů i způsobů vyjadřování. Kdo zná 25 let starou klasiku se Stevem Martinem, bude asi dost zklamaný. Chování hlavy rodiny je totiž nejen velmi podobně absurdní, ale já bych dokonce řekl, že se snaží o věrnou kopii originálu. Zápletky jsou předvídatelné a vždy budete vědět 15 minut předem, co se stane. Z tohoto pohledu je film skoro dětský. Bohužel jazyk, který se v něm užívá, rozhodně dětský není a zbývá tedy otázka, pro koho je film určen. Míra absurdity je na můj vkus velmi vysoká a natahování trapných scén velmi otravné. Neříkám, že jsem se nezasmál, to ne, ale spíše situačním žertům. Zkrátka korkem hloubky nedosáhneš.

 • 70%
  1
  0
  14. 1. 2017
  marie-kolarova (2040 bodů)

  Záchvaty starosvětských manýrů v Silicon Valley. Je to stejně praštěné jako Laird sám. Psychologii nemá zrovna propracovanou. Neměl tátu a tak si na nic nebere ohled. Na druhé straně je nekonečně ohleduplný, ale musí to schovat pod masku naprostého suveréna. To, co by v seriózním filmu nikdy nefungovalo, komedie unese. Pokud je vyvážená přiměřeným polidštěním všech aktérů a jejich vzájemným jiskřením. Laird, i přes svou extravaganci si dokáže najít s rodinkou styčné body. A dceruška nakonec poslechne i tatínkovy dobré rady. Typicky vánoční film

 • 65%
  1
  0
  13. 1. 2017
  Arnarmo (1719 bodů)

  Ulítlejší a vulgárnější verze Fotr je lotr, což jako komedie může fungovat, ale neodliší se od ostatních. Místy ohrané vtipy, předvídatelné kroky postav a celkem i nuda. Proč je to tak dlouhé? Ale přiznávám, že místy jsem se zasmál (záchod, párty ...). Nic, co by mi utkvělo v hlavě.

 • 75%
  0
  0
  14. 11. 2017
  Punisher (847 bodů)

  James Franco, když člověk vidí tohle jméno, hned musí očekávat výstřední, ulítlou, úchylnou ale pořád vtipnou postavu (s výjimkou Alien Covenant :D). A v tohle filmu exceluje. Několikrát použitej model příběhu viz. Fotr je lotr, Hádej kdo, atd..pořád funguje a je to pořádná hlína!

  • Franco
  • 70%
   0
   0
   12. 2. 2017
   Sheemas (736 bodů)

   Komedie, ve které se snad ani jedna věta neobejde bez sprostého slova... a ono to nakonec i funguje. Velmi příjemná komedie se skvělým obsazením, J. Franco a Br. Cranston se skvěle doplňují a opravdu to mezi nimi ,,jiskří" a hlavně, jde vidět že je to baví. Film na konci ztrácí na humoru, víc se mluví, ono se tak celkově hodně mluví, někdy bohužel. Příběh je v mnoha ohledech velmi předvídatelný a konec, je prostě takový typický americký, dcera poslechne a všichni jsou šťastní. Ale I tak je to velmi slušná komedie, která jednoznačně stojí za to, pobaví a pár scén je opravdu skvělých (scéna na záchodě či parkour se slepicí). Ať už má tento film občas nějaké slabší momenty, je to nakonec skvělá oddechovka.

  • 75%
   0
   0
   23. 3. 2017
   Ghost Dog (317 bodů)

   Sice se jedná o další variaci na námět Fotr je lotr, dokonce od scenáristy této série(!), ovšem ve spojení s Jamesem Francem a Jonahem Hillem posouvá tuto záležitost na jiný level. Komu nevadí hodně sprostá mluva, tak se u této komedie plné nápadů a mnoha více či méně povedených vtipů často nahlas zasměje. Herci si to zjevně taky užívali a to výsledek podtrhuje.

  • 85%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Lady Di (252 bodů)

   Film byl zábavný. Vtipný byl také systém, který nemá daleko k umělé inteligenci. Ačkoliv to vypadalo jako, že někdo stojí za kamerou a mluví osobně. Film rozesmál a pobavil a to je hlavní. Ale vytkla bych vulgarismy. Samozřejmě ne všechny, patří to přeci k postavě, ale bylo jich až až.

  • 70%
   0
   0
   1. 3. 2017
   carloss (246 bodů)

   Film je především perfektně obsazený, B. Cranston, J. Franco a také Keegan Key, kterého mnozí znají z Key&Peele. Jejich výkony film velmi podporují. Komedie je celkově dosti ulítlá a zvýrazňuje ty nejhorší vlastnosti, které může přítel dcery mít. Ten může však překvapit...

  • 75%
   0
   0
   20. 3. 2017
   jitulilinka (153 bodů)

   Velmi příjemná, moderní, originální a vysoce Hightech komedie s excelentním Jamesem Francem a Bryanem Cranstonem. Film od začátku diváka navnadí na příjemnou náladu a baví se od začátku do konce. Nejzajímavější mi přišla Francova vila, která obsahovala spousta inovativních prostředků ( WC!). Velká radost i za poměrně velkou roli pro skvělého komika Keegana Michaela Keye, který dodával šmrnc.

  • 95%
   0
   0
   6. 6. 2018
   Honza0911 (22 bodů)

   James Franco je pro mě už delší dobu zárukou skvělé zábavy. Znám lidi, kteří by se za to styděli. Znám lidi, kteří se hodně divili, když zhlédli tento film. Ptali se mě, proč jsem byl tak unesen. Proč? Protože tady jde opravdu o čistou zábavu a Franco se nebojí zajít za hranu. To oceňuji a je to jeden z hlavních důvodů, proč se na tento film podívám kdykoliv znovu. Skvělá komedie na léto, kdy si sednete, otevřete vychlazený nápoj a koukáte se.. Tedy v takovém rozpoložení jsem tento film viděl poprvé já a nelituji.

  74 69 ?
  jak hlasovat?
  • Pete69 60%
  • homedo 90%
  • mims 80%
  • Jack458 55%
  • lenka-fojtova 55%
  • Lady Di 85%
  • Tedy 95%
  • petr-martinek 100%
  • barumichalkovaa 70%
  • Filmokolik 70%
  všechna hodnocení (80)