Deadpool 2
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 dalsi posledni
 • 85%
  4
  0
  21. 5. 2018
  Brenan88 (37648 bodů)

  Z prvního Deadpoola jsem nebyl nijak extra odvázaný jako většina lidí v mém okolí. Film se mi líbil,ale něco tomu chybělo. Něco jako pořádný děj,který byl upozaděn na úkor humoru. Tohle pokračování je podle mne ve všech ohledech lepší a zábavnější. Pan Pool dozrál a i po stránce děje toho nabízí mnohem více. Příběh je více propracovaný a rozprostřený,takže se každou chvílí ubírá jiným zajímavým směrem. Na akčních scénách jde hodně vidět navýšení rozpočtu,protože vypadají podstatně lépe. Honička ve městě byla prostě parádní. Leitch má akci prostě v krvi a opět se mu podařilo vymyslet pár zajímavých a výborně nasnímaných scén. Přesto všechno je stěžejním bodem opět humor,který je přímo geniální. Pool hláškuje o sto šest,ale i ostatní postavy moc nezaostávají. Hodně se mi líbila i originální camea,která jsem teda v žádném případě nečekal. Velké plus dávám i za Brolina,který si každou scénu ve které se objevil ukradl pro sebe. Za mne tedy spokojenost a tentokrát dávám 85% s čistým svědomím.

 • 80%
  0
  0
  1. 7. 2018
  sabule (13606 bodů)

  Velmi zdařilé pokračování této lehce přisprostlé taškařice,opět s nedostižným "klaďasem" Deadpoolem a jeho partou nájemných zabijáků potěší všechny milovníky totální akce a brutálního zabíjení.Výborné hlášky a prostě skvělá jízda od začátku do konce.Nejvíce oceňuji skvělou honičku městskými ulicemi.

 • 70%
  2
  0
  17. 5. 2018
  lamps (12077 bodů)

  Je to vlastně neuvěřitelně pozitivní a motivační snímek - ani ne tak kvůli nějakému family konceptu, protože ty zdejší deklamované zkazky o rodinných hodnotách beztak každý přejde s ironickým úšklebkem (o což se příběh koneckonců snaží), ale spíše opět pro vulgární a sebereflektivní odlehčení, které vykouzlí široký úsměv tím účinněji, čím více má divák nakoukáno - a pozitivní je, že si umí áčková hollywoodská produkce takhle otevřeně utahovat z klišé či morálních a etnických "zákonů" áčkových hollywoodských produkcí. Nebavilo mě sice, že se to s tou sebeuvědomělostí místy hodně přehánělo, takže film předem zabil potenciálně působivé momenty především kolem skvělého Cablea, ale veskrze jsem se dobře bavil, s chutí vstřebával všechny odvážné narážky a se zájmem sledoval, jak tvůrci místy trochu chaoticky a zjednodušeně (úvod a závěr), většinou ale naopak promyšleně manipulují s možnostmi a výstavbou jejich fikčního světa, který se dle situace transformuje i v komentář a odraz západní popkultury. Občas mi přišlo, že se dalo z jednotlivých motivů vytřískat o dost údernější a bohatší humor (například očividná inspirace Terminátorem je odbyta jednou hláškou), a neustálé dick joky mi už někdy lezly krkem, ale celkově spokojenost stejně jako u jedničky, která na mě však působila více uceleně. Dvojka je sice hodně vtipná, ovšem vyprávění je přeci jenom těžkopádnější.

 • 80%
  1
  0
  2. 9. 2018
  Pete69 (8658 bodů)

  Deadpool 2 je srovnatelný s prvním dílem. Hlášky jsou velmi dobré, humor a akce jdou ruku v ruce. Také oceňuij vhodně zvolenou hudbu a to jak v humorných, tak v doejmnějších scénách. Příběh vlastně žádná pecka, ale celkově to do sebe prostě zapadá 80%.

 • 100%
  0
  0
  25. 9. 2018
  SNCIS (6503 bodů)

  "Posranej Wolverine! Nejdříve se opičí tím, že natočí nepřístupný film... A pak ten chlupatej parchant zvedne laťku tím, že umře. Dement. Jenže víš co, Wolvíku. Já v tomhle filmu taky umřu." Sjetej Spider-Man je zpátky. Stručně řečeno je to pohodový film, kde je kontroverzní humor a nadupaná akce. Efekty jsou vymazlené a herecké výkony fenomenální. "Jsi tak drsnej. Určitě tě nevydali v DC Comics?" Josh Brolin jako Cable ukradl téměř celý film pro sebe. Byl velmi výrazný a to v každém záběru. "Co jsi zač ?" - "Jsem Batman!" Jinak se film nesmí brát moc vážně. Je to místy až parodie, která si utahuje z komiksových filmů či filmů všeobecně. "Jmenuji se Deadpool a jsem X-Men." - "V zácviku." Daleko lepší než díl první. Leitch natočil po Johnu Wickovi další pecku. - 100%.

 • 70%
  0
  0
  8. 6. 2018
  JosefTomas (5655 bodů)

  Těžko uvěřit, že to musím napsat, ale dvojka je nehorázný sázka na jistotu, co fungovalo, tak to udělejme dvakrát větší. Naštěstí to vizuálem a akčními scénami přeskočilo jedničku tak o kilometr, ale to je nějak vše. Dějově prázdnější a vtipy jsou super, ale jsou jen momentové a celek nedokáží zachránit.

 • 70%
  2
  0
  21. 5. 2018
  Tom Hardy (4206 bodů)

  Dlouho po projekci jsem váhal, proč mě to nevystřelilo ze sedačky. Ano, jednotlivé momenty mě uměly odrovnat, ale celek jsem spíše tak prošel, než abych se nechal strhnout. Navíc jsem si po dlouhé době uvědomil, že mám v rámci komiksů své limity, protože mě nástup "tajemného monstra" nechal chladným a ačkoli to zřejmě pro hardcore fandy komiksů bylo něco, jako když pro osmdesátkaře nastoupil v Expendables 2 Chuck Norris, já tu jen pokrčil rameny a řekl si "Aha, a to je všechno?". Pro srovnání jsem si dal o den později jedničku a došlo mi, proč mi dvojka sedla méně - funguje skvěle v jednotlivostech, díky úspěšnému předchůdci si může dovolit více cameo výstupů, ale celek pro mě postrádá zajímavější rámování. Netvrdím, že Cableova motivace není dostatečná, ale zrovna tuhle zápletku využila ne až tak dávno jedna (nebudu spoilerovat) fantastická sci-fi, kde se také cestovalo časem. A netradiční romance v jedničce mi přeci jen přišla živější a zajímavější, než sbližování se s frackem, co nedokáže jinak než vidět rudě. Nemluvě o hrubě nevyužitém potenciálu Davida Leitcha na režijní stoličce. Ne že by odvedl špatnou práci, ale v akci není prakticky cítit. Doufal jsem, že jeho angažování dodá akčním scénám zemitost a syrovost, ale Leitch se ochotně poddal trikům a vesměs tak jeho angažování postrádá smysl. Ale nechápejte mě špatně. Dvojka mě bavila, u několika momentů jsem se smál jako už dlouho ne a Brad Pitt tu má jednu z nejlepších rolí své kariéry. Jen mám pocit, že to funguje hlavně jako sled časově omezených gagů, které už za 10 let vlastně nikdo moc (z nových diváků) chápat nebude. A myslím, že to pro jedničku neplatí.

 • 85%
  1
  0
  16. 5. 2018
  Chimpanzee21 (3579 bodů)

  Deadpool 2 je určitě více než povedené pokračování. Naštěstí styl humoru v Deadpoolovi není ohraný z jiných filmů, a proto je stále kvalitní. Samozřejmostí je naprosto stupidní scénář, který je ve filmu podán, tak že je vlastně geniální. Dvojka je brána opravdu jen o trochu víc vážně a má kvalitnější příběh, ovšem nevyhneme se částem, kdy si říkáte, že je to ždímání. Naštěstí jich tam není tolik.

  Souhrn:
  Ideální rodinný film pro všechny věkové kategorie. XD

 • 85%
  0
  0
  31. 5. 2018
  Blackhand47XD (1089 bodů)

  Po klasickém originu přichází na scénu více komiksová dvojka, která ve velkém napravuje chyby z původní časové linky. Konečně jsme se dočkali pořádného Juggernauta a Cable s Domino jsou prostě perfektní. Ve filmu naleznete samozřejmě tunu narážek a cameí, kterých je zde možná i třikrát více, než v prvním díle. Hugh Jackman se filmu sice úspěšně vyhýbal, ale i tak si Reynolds našel způsoby, jak jej do filmu propašovat, dokonce i rafinovanější cestou než v jedničce. První díl mne bavil snad jen na první shlédnutí, poté vtipy jaksi ztratily na humornosti. U druhého filmu to vidím naopak, nejrůznějšími odkazy se budu bavit ještě pěkně dlouhou dobu. I ten Black Tom Cassidy, o kterém se mluvilo jako o hlavním záporákovi, se ve filmu nakonec také objevil. Sice nepředvedl nic ze svých schopností, ale aspoň se stal terčem pěkně rasistických vtipů. Co se týče Russela, šlo o typického puberťáka, ale rádoby sviňáka zahrál skvěle. A potitulkové scény? Ty byly víc než geniální, Gunnovi Strážci dostali těžkou konkurenci. 85%

 • 100%
  0
  0
  6. 6. 2018
  Fxxx (1064 bodů)

  Tenhle film je prostě absolutní nářez. Už dlouho jsem se u nějakého filmu nepobavil natolik, jako u druhého Deadpoola. Užil jsem si i jedničku, ale doteď ji nepovažuju za nic až tak skvělého. Druhý díl mě ale naprosto rozsekal, ať už akcí, hláškami, narážkami, známými i novými postavami, hudbou, prostě vším. Film navíc funguje skvěle jak ve vtipných, tak vážných scénách, což je v případě tohoto druhu filmu téměř zázrak. Rozhodně doporučuji všem, kterým se líbil první díl a vlastně asi i těm, kterým jednička přišla slabší. Možná je to jen mnou, ale tohle je jedno z nejlepších pokračování vůbec. Na mě opravdu Deadpool 2 zafungoval ve všech směrech. Úžasný filmový zážitek!

 • 30%
  1
  0
  23. 11. 2018
  Akarot (842 bodů)

  Zatímco 1 deadpool měl příběh, humor a akci, tak tady už není nic i když sem tam akce i humor přišel, netrval nijak dlouho a byl vystřídan nějakým tlacháním a sněním......, Bohužel mě prostě zklamal. Za nejlepší část filmu se da označit až konec když deadpool cestuje časem a napravuje co spackal

 • 95%
  0
  0
  22. 5. 2018
  myllyn (779 bodů)

  Je tu další nálož nekorektního humoru a já se opět skvěle bavil. Deadpool mě prostě stále baví i ve druhém díle. Nevadilo mi spousta utrhaných končetin a scéna s padáky byla excelentní. kdybych měl vybrat tu nejlepší, byla by asi horkým favoritem :-) ty minicamea byly taky k nezaplacení :-)

 • 75%
  0
  0
  6. 6. 2018
  Květka (689 bodů)

  Druhý díl Deadpoola se mi ve finále líbil. Film mi přišel trochu odlišný od jedničky, ale to nejspíš bude změnou režiséra. Moc se mi líbily zpomalené záběry, které se v hojné míře objevovaly i v jedničce. Jinak postava Deadpoola je skvělá a jen tak neomrzí.

  • obsazení
  • humor
  • 85%
   0
   0
   6. 6. 2018
   zrzinda2408 (304 bodů)

   Jak zhodnotit film, který je se dá hodnotit snad jen na dvě části? Nebýt pasáží, které jsou věnovány zbytečnostma okolo rodiny a trošku lepším koncem (osobně jsem čekal, že tomu spratkovi na konci usekne aspoň pazoury :D )tak by to byl naprosto geniální film, ve kterém je schováno tolik zábavy, že to téměř nejde. Rozhodně zábava a nebýt těch blbostí, vytřel by si kostým i s Avengers :D

  • 90%
   0
   0
   6. 6. 2018
   mustafee (151 bodů)

   Deadpool byl opět skvělej! Sranda a super akce. Za mě nejlepší momenty: X Force při dopadu z letadla a taky ta scéna s dorůstáním nožiček. Jinak jsem rád, že si dvojka udržela styl a vše co bylo v jedničce. Nezklamao mne to a to jsem se fakt bál. Cable byl taky dobrej. A málem bych zapomněl na Domino, ta měla fakt štěstí

  • 90%
   0
   0
   6. 6. 2018
   2NS (78 bodů)

   pokračovaní originálního deadpoola se podařilo lépe něž bych čekal. zasadní změnou je daleko větší rozpočet a obsazení. ve směs se ale jedná o stejný humor s přídavkem dějových zvaratů. ačkoli jsme nedostali nic unikátního jako při prvním díle, tak fanoušky deadpoola pokračování rozhodně nezklame

  • 85%
   0
   0
   26. 6. 2018
   nairam67 (70 bodů)

   Nejsem příliš velkým fanouškem Marvelovek, ale první díl jsem prochechtal celej a druhý den jsem šel na nášup a tak jsem byl zvědavý na dvojku. X force je jedna z nejzábavnějších částí za poslední dobu a X síla mít štěstí je prostě geniální. Z mého pohledu absolutní swingers akce. Jsem zvědavý co přijde, protože tohle prostě nesmí skončit

  • 90%
   0
   0
   6. 6. 2018
   Marrow (68 bodů)

   Deadpool 2 je narvaný odkazy a komentáři jiných filmů, je v něm víc akce, víc postav, víc situací, kde se Pool strašně rozmlátí a musí spoléhat na své léčení, víc zesměšňování sebe sama nebo postavy Rayna Reynoldse.

   Současně je Deadpool pořád vyvážený a nic nepůsobí křečovitě. Marvel naštěstí pochopil, co bylo na jedničce dobře a novými charaktery to nepřecpal.
   Pokud jste viděli trailery a myslíte si opak, tak nebojte. Tohle je Deadpool, tady se na relevantnost trailerů nehraje.

   Pár slov ke Cabelovi. Kdo ho znáte z komixů, budete asi tušit, jakou ve skutečnosti hraje ve filmu roli. Nevím, jestli je to tím, že Joshe Thanose Brolina jsem začal považovat za skvělého herce ještě před tím, než se pokusil poprvé dostat mezi komixové herce rolí Jonaha Hexe (děj debilní, ale hrál to skvěle) nebo je prostě opravdu talent, ale jeho ztvárnění Cabela má podobně jako u Thanose větší hloubku, než se dá čekat.

   Deadpool 2 se díkybohu drží stejných ingrediencí, ze kterých byl vyrobení první film. Jen je od všech přidáno ještě víc. Zároveň ne tak moc, aby ne nerozbilo celkový dojem.

  • 90%
   0
   0
   26. 6. 2018
   r.tec (60 bodů)

   Tak první díl byla povinnost. Byla jsem dávno fanoušek komiksového Deadpoola. Líbilo se mi to a tak. Ale dvojka. Tak jako jsem si u Avengers: Infinity wars říkala, "ať to nekončí", tak tady jsem si říkala: "TO JE PROSTĚ PORNOOOOOOOO". Ryan Reynolds je prostě Deadpool! Zatímco mezititulkové scény mě prostě dostaly, přeci jen mě u tohoto filmu něco zklamalo. Ne, nemyslím to, že by Cabel měl být vyšší nebo, že by Domino neměla být černoška, ale to, že chyběla potitulková scéna! :-D Prostě ten film žeru!

  • 85%
   0
   0
   27. 6. 2018
   Gooner (35 bodů)

   Deadpool pokračuje tam kde skončil díl první. Tedy se ve velkém hláškuje, nadává, zabíjí,ale hlavně skvěle baví. Deadpool dokáže bavit mnohem lépe než kde jaka komedie a to je rozhodně plus. Reynolds je pro tuto roli prostě jako dělaný. Stejně tak mne potěšil i Brolin,který do filmu skvěle zapadl. Spousta popkulturních narážek maximálně potěšilo. Za mne teda spokojenost.

  1 2 dalsi posledni
  80 77 ?
  • lucieannas 50%
  • WieraCrazy 70%
  • TerkaT 90%
  • roman-duby-dubsky 90%
  • homedo 75%
  • thomas-prokes 75%
  • KateLife 80%
  • Akarot 30%
  • rabadi 65%
  • netherlord 75%
  všechna hodnocení (122)
  jak hlasovat?

  V žebříčcích uživatelů

  33. místo z 33 v žebříčku uživatele Chimpanzee21
  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: