The Autopsy of Jane Doe (mezinárodní název)
« další názvy »
Velká Británie Velká Británie
USA USA
86 minut

Žánry

:
Horor, Mysteriozní, Thriller, Gotický, Nezávislý

Obsah

:
Otec se synem pracují v márnici a právě jim na "stole" přistál krásná neznámá, u které nejsou viditelné žádné důvody vedoucí ke smrti. Jak muži hledají více »« méně

Režie

:
André Øvredal

Scénář

:
Ian B. Goldberg Ian Goldberg Richard Naing

Herci

:
Brian Cox Emile Hirsch Ophelia Lovibond Michael McElhatton Olwen Catherine Kelly ...
Jste na stránce filmu Tajemství smrti slečny Neznámé. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Tajemství smrti slečny Neznámé myslíte! K 18. květnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27986 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Tajemství smrti slečny Neznámé


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  1
  0
  18. 7. 2017
  Brenan88 (45177 bodů)

  The Autopsy of Jane je minimalistický horor,který si vystačí s jednou místností a mrtvolou. První polovina filmu nabízí až nepříjemně hutnou atmosféru,která několikrát vyvolala běhání mrazu po zádech. Film s přibývajícími minutami ztrácí na záhadnosti a atmosféra pomalu mizí. Ve chvíli kdy se začnou dít v márnici divné věci film ztrácí veškeré tempo a sklouzává do bažin průměrnosti. Jakoby se to režisérovi pomalu rozsypávalo pod rukami. Ve zkratce - dokud se pitvalo,tak to bylo výborný.

 • 70%
  0
  0
  7. 11. 2021
  Pete69 (19928 bodů)

  Dlouho je tento horor tajemný, vzhledem k postupné pitvě jistě i pro spoustu lidí nechutný.. atmosféra by se dala krájet. Jenže když začne být jasné o co jde, chybí mi troška té akce a hlavně jsem hlavním aktérům vůbec nevěřil jejich strach a byli vzhledem k situaci velmi klidní. První dvě třetiny filmu velmi dobré, poslední třetina to zabila, šlo si s tím více pohrát.

 • 70%
  0
  0
  5. 3. 2017
  Sheldon (16014 bodů)

  Komorní příspěvek do horrorového žánru, který mám rád stojí na otci a synovi, které hrají prvotřídní áčkoví herci Brian Cox a Emile Hirsch. Kolem nich je v minimalistickém prostředí pitevny rozehrán psychologický příběh s nečekanými zvraty a jednou mrtvolou. Škoda natahované první půlhodiny, ale pak už se to rozjede do těch správných horrorových kolejí. Myslím, že bychom o téhle partě filmařů měli ještě slyšet.

 • 5%
  0
  1
  31. 12. 2016
  Pas (6211 bodů)

  Pitva aneb jak vypreparovat diváka.Slibných 5 minut a potom hororová hrůza pro dva herce a jednu voskovou figurínu .Duo patalogů, otec se synem se chvíli zabývají vlastními rodinnými vztahy, poté chvíli řežou do nebožtíků a když zjistí, že ten jeden není asi tak zcela mrtvý jak se zdá, začíná peklo na 20 metrech čtverečních.Pobíhání z pitevny do kanceláře potom k výtahu a zpět .Atmosféru ve sklepě má umocnit tradiční klišé , nefunkční telefony, blikající osvětlení , spadlý strom na dvířka od výtahu a mlžně zhmotnělý přízrak nevinné oběti čarodějek ze Salemu který hledá pomstu,jak objevné.Silně podrůměrná duchařina s odfláknutým scénářem s řadou nelogičností. Jako příklad zmíním fakt, že naší patologové nemohou uniknout z budovy ale snoubenka mladého se tam zjeví v plné kráse naprosto bez problémů...Uffff.Až je v márnici vyřízeno na scéně se opět zjeví šerif jenž je bud naprosto jednoduchý nebo pozřel čehosi z pitevny v lihu, který svou přítomností snímek uvozuje ve smyslu naprosté neschopnosti.Podle hodnocení nejen zde se však jednoznačně zdá, že ať kdokoliv natočí sebevětší hovadinu své vděčné publikum si najde. Prý horor roku.Laciné i jako divadelní představení pro tři herce a jednoho zlého ducha jenž dřímá nejen ve střevech a dá se odehrát i v paneláku kde rovněž občas nejde proud a nejezdí výtah.Zápletka je odhalena po několika málo minutách a dějové zvraty jsou tady patrně utopie o které tvůrci ani neslyšeli. Celé to působí jako parodie na horor než jako skutečný produkt kdy má běhat mráz po zádech.Na závěr si samozřejmě nechali filmaři otevřená vrátka a tak když uvidíte sanitku s voskovou figurínou tak rychle prchejte,jako rovněž od tohoto snímku.

Hodnocení a recenze Tajemství smrti slečny Neznámé

72 71 ?
jak hlasovat?
 • jirik-smerda 80%
 • Riverdon 75%
 • Pete69 70%
 • jiri-pohorelsky 65%
 • Panda123 90%
 • jakub-fabry 75%
 • Mikik4444 80%
 • InJo 85%
 • Manekenthe 80%
 • mirek-siml 70%
všechna hodnocení (38)

V žebříčcích uživatelů

8. místo z 173 v žebříčku uživatele Manekenthe