Captain Marvel
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 dalsi posledni
 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  sisisi (439 bodů)

  Je to zajímavé, postava taky super. Jen bych řekla, že by se daly natočit i další filmy, aby se všechny příběhy hrdinky zachytily. Bavilo mě to, líbilo se mi, že to bylo o chytré ženě. Bylo zajímavé, jak vyřešila dané problémy a úsaklí. Naprosto doporučuju.

 • 95%
  0
  0
  14. 5. 2019
  Lady Di (143 bodů)

  Film byl nádherný. Všichni říkají, že Brie Larson je herečka, která se neusmívá, mně ale přišla skvělá. Navíc se usmívala. :D Jako plus beru zasažení do devadesátých let. Největší zvrat, který jsme se dozvěděli ke konci filmu byl neuvěřitelný. Jude Law byl taky skvělý a co si budem, je sexy. Bez jeho postavy by film nebyl co je. Zvrat na konci byl úžasný.

  • Soundtrack
  • 85%
   0
   0
   15. 8. 2019
   borit (7 bodů)

   Docela jsem se u toho pobavil. Nejlepší hláška: Ještěr - "Co se dějě?" Fury - "Nahrává se to."

  • 85%
   0
   0
   27. 6. 2019
   kvetule9 (166 bodů)

   Jedna z mála marvelovek co úplně nenadchla, ale určitě ani nezklamala. Za shlédnutí určitě stojí.

   • doplnění pár věcí ohledně některých postav, jako byl Coulson
   • postava Nicka Furyho nezklamala, prostě Samuel je na svůj věk stále frajer
   • dějově to ušlo, jen to mohlo možná být trochu akčnější.
  • 85%
   0
   0
   26. 6. 2019
   kelllys (30 bodů)

   Je to marvelovka takže její zhlédnutí bylo nutné, čekala jsem víc o osvětlení události před avengers, něco málo rozklicovano, něco mi tam ještě chybělo jinak k příběhu jako takovému, líbilo se mi že jsem si pořád nebyla jistá čím je vlastne hlavní hrdinka. Nakonec super oddechovka.

  • 85%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Zoompie (54 bodů)

   Marvel nám poprvé představuje ženskou hlavní hrdinku a její origin story. Film mě moc bavil narážkami na 90.léta a jejich tehdejší technologické nedostatky oproti dnešní době. Taktéž mladý Nick Fury a jeho přátelství s Carol bylo moc fajn a vidět Furyho veselého a s oběma očima bylo super.

  • 80%
   0
   0
   1. 10. 2019
   matthias-nemafb (45 bodů)

   je to super film s dobrým dějem a dobrý nápad natočit film s dějem před všech ostatních marvelovek a že se až ke konci zjistí že vlastně záporné postavy jsou pozitivní a naopak ale trochu jsem to čekal protože to vyšlo v době kdy skoro všechny filmy měly tenhle druh příběhu např. detektiv pikachu muži v černém international atd.

  • 80%
   0
   0
   26. 6. 2019
   Květka (710 bodů)

   Další ze slavných marvelovek, které nikdy nepřestanou bavit. Brie Larson se do role Captain Marvel hodila perfektně, podle mě jí to neskutečně sedlo, předvedla skvělý herecký výkon. Určitě doporučuji, film mě moc bavil a ráda se na něj podívám znovu.

  • 80%
   0
   0
   14. 5. 2019
   martin-kubista (797 bodů)

   Od tohoto filmu jsem toho moc nečekal. Trailer mě moc neoslovil, ale i tak jsem se ze zvědavosti šel podívat.
   Nakonec mě to docela bavilo.
   Částečně asi kvůli omlazené verzi Nicka Furyho a agenta Coulsona :)
   Představitelka hlavní role tam nakonec docela zapadla, i když z jejího obsazení jsem měl trochu obavu.
   Takže docela dobrá odpočinkovka, pokud nemáte přehanné očekávání.

   • omlazené verze známých postav
   • trochu utahané (jsem zvyklý z ostatních Marvelovek na víc akce :) )
  • 80%
   2
   1
   7. 5. 2019
   rkotvald (3120 bodů)

   Captain Marvel je solidní jednohubka, která vás jednou určitě neurazí, ale znova ji vidět nepotřebujete. Má to fajn muziku, hezky se na to kouká (jak po stránce designu lokací, tak i CGI omlazení Sam. L. Jacksona se povedlo) a ta Furyho kočka je boží. Bohužel to má slabší duhou část děje a celé zakončení je takové odfláklé. Jako když něco děláte v rachotě, ale v půlce vás to přestane bavit, tak to doděláte jen tak ve stylu, aby vás nikdo nemohl zjebat, ale víte, že to mohlo být lepší. Ale hlavní je, že to funguje. A tohle funguje.

  • 80%
   1
   0
   9. 4. 2019
   Špímoňátko (846 bodů)

   "Kapitánka" Mar-Vell mě dost překvapila. Trailer jsem viděl jen jednou a moc mě nenadchl, ale i tak sem šel na film s čistou hlavou, bez větších očekávání. Neutralní pocit před filmem mi lehce ovlivnily výroky Brie Larson o genderově nevyvážených filmech, které v kombinaci s charakterem hlavní postavy dávaly dohromady něco možná až moc genderově "vyváženého". Každopádně a naštěstí to tak nedopadlo. Marvel (Disney) nehodlal v tomto snímku řešit politické problémy a byl jsem za to rád. Mělo to pár chyb, ale i tak sem se po celou dobu filmu bavil. Cpt. Marvel byla perfektně zapasována do MCU, dobrý soundtrack, Brie Larson byla (přes můj prvotní despekt) dobrá a sympatická, Samuel L. Jackson dodal dávku humoru a odešel jsem domů spokojenej.

  • 80%
   1
   0
   11. 3. 2019
   Yancl (915 bodů)

   V zásadě povinnost pro všechny "marveláky" a zcela jistě doplňující základ pro poslední Avengery. Ale celkově opět Marvel boduje, jak ziskově, tak kvalitativně. Kapitánka Marvel je přesně to, co člověk tak nějak chce vidět. Akce - humor - bravurní vizuálnost - podkreslené hudba a především zapadající kousek skládačky. Sympatické jsou i známé postavy, v podobě Coulsona, Furyho nebo Ronana ... Takže obecně se dá říct, že divák dostane to, co očekává. Což je vlastně i jediný zápor filmu z mého pohledu, nic extra, nic dechberoucího, prostě dobře odvyprávěné scifko se vším, co k tomu patří.

  • 80%
   1
   0
   10. 3. 2019
   milos-krcmar (19 bodů)

   Těšili jsme se celá rodina od padesáti do deseti let a opravdu nikdo nebyl zklamán.
   Super odkazy na devadesátá léta, třeba to triko Guns and Roses. Hlavní hrdinka je milá i sarkastická, Fury chvílemi dobře sekundoval, chvílemi dobře šéfoval. Jude Law velmi překvapivý. Film odsýpal a ty dvě hodiny uběhly hrozně rychle. Hluché místo překvapivě chybělo.
   Dal bych 70%, ale pět procent je za to triko a pět za mí milované Garbage. Celkově po dlouhé době jsem hudbu nevnímal jen jako výplň filmu.

  • 80%
   2
   0
   9. 3. 2019
   VasaFlasa (2288 bodů)

   Tak se tým Avengers rozrostl nikoliv o Kevina Bacona, ale o super mega hrdinku Brie Larson jako Captain Marvel. Musím uznat, že film nenásilně zapadl do Marvel univerza, které si i po 11 letech stále drží svou kvalitu a to je úctyhodné. Samozřejmě by se dalo filmu leccos vytknout, ale přiznávám, že mě to nenudilo a bavilo.

  • 80%
   2
   0
   8. 3. 2019
   Blackhand47XD (1541 bodů)

   Marvel konečně vyrukoval se svou první ženskou sólovkou, která rozhodně není tak špatná, jak se předpokládalo. Carol jako postava funguje velice dobře a zasazení filmu do devadesátek nikterak nenarušuje už tak nabitou časovou osu. Největšími tahouny celého snímku jsou rozhodně Fury, Coulson a chlupatý mazel Goose, jež je jakýmsi ústředním komickým prvkem. Ačkoliv film odkazuje na všechny ostatní projekty, je víceméně samostatný a řekl bych, že k pochopení Endgame není ani nijak nutný. Už jen kvůli tomu, kam tvůrci film zasadili, bych jej spíše bral jako součást první fáze, která se samozřejmě točí kolem zrodu celého týmu. I když dílu nemám prakticky co vytknout, nějak cítím, že si to plný počet hvězd nezaslouží, něco tomu prostě chybělo, nějaká jiskra. 80%

  • 75%
   0
   0
   9. 10. 2019
   Dominika1 (87 bodů)

   Po dlouhou dobu příjemný devadesátkový origin. Marvelovský vesmír se začíná stále více nafukovat a díky Carol Danversové obsahuje i superhrdinku, která je mnohem mnohem mocnější než nějaký Captain America s Hulkem i Iron Manem dohromady. Thanos se má určitě na co těšit ve finálním zúčtování. Tyhlety návraty do minulosti můžou v budoucnu znamenat dost zajímavé zpestření celého universa, ale minimálně by se Kevin Feige neměl dopustit chyb, které udělali X-Meni. Tam těch časových hrátek bylo již přes příliš. Něco mě ale říká že Marvel si to v pohodě uhlídá.

  • 75%
   0
   0
   17. 7. 2019
   kknk2 (282 bodů)

   Captain Marvel je příjemný snímek, který pobaví a zároveň je dobře vymyšlený. Zasazení na „začátek“ MCU je velmi věrohodné, hlavní hrdinka, jež je ztvárněna moji oblíbenou Brie Larson, má neuvěřitelnou moc, a přece si nehraje na obří drsňačku, chová se lidsky a vůbec, v tomhle filmu se nějak lidi více smějí. Trochu mi vadí provedení vracejících se vzpomínek hl. postavy a vrcholná akční scéna je sice epická, ale nějak mi připadá, že film vyvrcholil už dříve.

  • 75%
   0
   0
   29. 5. 2019
   KajkaFajka (700 bodů)

   Že vraj je to najsilnější Avenger ze všech a je to žena tak som bola natěšená jíst do kina. A odcházala som mierně neuspokojená. Hezky si s tím tvorcovia pohrali a vykreslili postavu a i Brie to hrala velmi dobre. Ale trochu viacej akci a spádu by nebolo na skodu.

  • 75%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Tosu87 (22 bodů)

   Film byl vcelku dobry. Nemel sice na jine marvek filmy ale jako origin pro captain marvel pusobi dobre. Brie larson svoji roli pojala si myslim docela dobre, to same plati o mladsi verzi nicka furyho ktery byl diky digitalu rapidne omlazen. Podtrhuto a secteno gilm je lepsi prumer

  • 75%
   1
   0
   14. 5. 2019
   Fxxx (1366 bodů)

   Marvel nám opět nadělil povedený a vyvážený popcorn, a já jsem se bavil! Musím říct ze jim tuto šablonu už moc nezeru a několik posledních solovek hodnotím jako průměr, Captain Marvel ale podle mého fungovala skvěle, jak po humorné tak po pribehove stránce. Casting filmu je skvělý a omlazený Samuel Jackson film neskutečně táhne do předu, s Brie v hlavní roli jsem také neměl nejmenší problém a její postava mě opravdu bavila. I tak se dá ale něco filmu vytknout a to hlavně ne moc povedený začátek a průměrná až nudná akce ( hlavne ta ve vesmíru ta na zemi byla naopak docela napaditá) I tak film ale hodnotim pozitivně a přijde mi ze se jedna o velmi dobrý MCU origin

  1 2 dalsi posledni
  74 66 ?
  jak hlasovat?
  • HugoBoss 65%
  • Fernandes 100%
  • Bstone 20%
  • Dominika1 75%
  • Tadoch 65%
  • SicarioGamer666 60%
  • ondrej-sladky 70%
  • Yantcha 80%
  • matthias-nemafb 80%
  • Chimpanzee21 65%
  všechna hodnocení (139)

  V žebříčcích uživatelů

  145. místo z 143 v žebříčku uživatele Angelus
  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: