Captain Marvel
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 dalsi posledni
 • 75%
  0
  0
  29. 5. 2019
  KajkaFajka (682 bodů)

  Že vraj je to najsilnější Avenger ze všech a je to žena tak som bola natěšená jíst do kina. A odcházala som mierně neuspokojená. Hezky si s tím tvorcovia pohrali a vykreslili postavu a i Brie to hrala velmi dobre. Ale trochu viacej akci a spádu by nebolo na skodu.

 • 40%
  0
  0
  28. 5. 2019
  eliot-reed (24 bodů)

  Neni nejlepsi film od Marvel alemohlo by byt i horsi.
  Nejlepsi byly vtipy s kockou a ve vysledku nejlepsi hrdina filmu byla prave kocka ne Kapitan Marvel.

  • Kocka
  • Brie Larsen
 • 60%
  0
  0
  28. 5. 2019
  shalmirane (195 bodů)

  Technicky dobře provedené, ale je z toho hodně znát snaha urychleně dostat do hry všemocnou superhrdinku, aby mohla tam byla jiná dominantní žena, když Wonder Woman nebude a Black Widow to celé také nezachrání.

   • minimální rozvoj postavy Cpt. Marvel
  • 50%
   0
   0
   14. 5. 2019
   S7evin (66 bodů)

   Cpt. Marvel rozhodne patri k tomu horsi, co MCU za celou svou produkci zplodilo. Asi bych se nebal rict, ze je to dokonce to uplne nejhorsi, jen nevim estli se to v dnesni genderove dobe smi vubec rikat. Nicmene pro jako retro predkrm pred Endgame, ujde, jednou vsak postaci.

  • 65%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Gib (120 bodů)

   Film to byl zajímavý, zápletka byl slušná ale pak celkem předpovídatelná, kdy se z hlavních záporáků stanou ti dobří a naopak. Mě se bohužel nelibí obsazená Captain Marvel, herečka mi moc nesedí, ale to mi tam zase doplňoval svým výkonem Samuel L. Jackson. No ale nebylo by to poprvé co u marvelu, první film z série byl ten nejhorší, tak uvidíme co přinese pokračování.

  • 75%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Tosu87 (22 bodů)

   Film byl vcelku dobry. Nemel sice na jine marvek filmy ale jako origin pro captain marvel pusobi dobre. Brie larson svoji roli pojala si myslim docela dobre, to same plati o mladsi verzi nicka furyho ktery byl diky digitalu rapidne omlazen. Podtrhuto a secteno gilm je lepsi prumer

  • 95%
   0
   0
   14. 5. 2019
   Lady Di (57 bodů)

   Film byl nádherný. Všichni říkají, že Brie Larson je herečka, která se neusmívá, mně ale přišla skvělá. Navíc se usmívala. :D Jako plus beru zasažení do devadesátých let. Největší zvrat, který jsme se dozvěděli ke konci filmu byl neuvěřitelný. Jude Law byl taky skvělý a co si budem, je sexy. Bez jeho postavy by film nebyl co je. Zvrat na konci byl úžasný.

   • Soundtrack
   • 85%
    0
    0
    14. 5. 2019
    Zoompie (54 bodů)

    Marvel nám poprvé představuje ženskou hlavní hrdinku a její origin story. Film mě moc bavil narážkami na 90.léta a jejich tehdejší technologické nedostatky oproti dnešní době. Taktéž mladý Nick Fury a jeho přátelství s Carol bylo moc fajn a vidět Furyho veselého a s oběma očima bylo super.

   • 70%
    0
    0
    14. 5. 2019
    Heart (174 bodů)

    Jediný smysl tohoto filmu je origin jedné z nejdůležitějších postav pro nadcházející Avengery. Jinak je to taková jednoduchá podívaná, které nepřekvapí ale ani neurazí. Rozhodně bych to svým způsobem zařadil do komediálního žánru. Občas mi to náladou připomínalo Muže v černém. Návštěvy kina nelituji a docela se těším, jak bude Marvel s touhle postavou dál pracovat.

   • 75%
    1
    0
    14. 5. 2019
    Fxxx (1321 bodů)

    Marvel nám opět nadělil povedený a vyvážený popcorn, a já jsem se bavil! Musím říct ze jim tuto šablonu už moc nezeru a několik posledních solovek hodnotím jako průměr, Captain Marvel ale podle mého fungovala skvěle, jak po humorné tak po pribehove stránce. Casting filmu je skvělý a omlazený Samuel Jackson film neskutečně táhne do předu, s Brie v hlavní roli jsem také neměl nejmenší problém a její postava mě opravdu bavila. I tak se dá ale něco filmu vytknout a to hlavně ne moc povedený začátek a průměrná až nudná akce ( hlavne ta ve vesmíru ta na zemi byla naopak docela napaditá) I tak film ale hodnotim pozitivně a přijde mi ze se jedna o velmi dobrý MCU origin

   • 50%
    0
    0
    14. 5. 2019
    daisyna (243 bodů)

    Neurazí, ale znovu to videt clovek asi ani nechce. Necekala jsem nic svetoborneho a uchvacujícího, ale ubihalo to i celkem slusnym tempem. Jinak je to pekna herečka, takze panove si prijdou na sve. Ale do kina bych na to nevyrazila. Takze neurazí, ale i nepotesi

   • 75%
    0
    0
    14. 5. 2019
    keddie (387 bodů)

    Další z řady filmů o hrdinech Marvel. Dalo by se říct, že už musí opisovat podle předešlých filmů, ale tady se zase podařilo přijít s novým stylem vyprávění. Ani hra na větší emancipaci není na škodu. V tom množství filmů od Marvelu to má svůj význam. Hodně se zde omlazuje, to je velký módní trend posledních filmů, kde se ukazuje minulost. Digitální možnosti jsou dnes skoro neomezené. Nejslabší stránkou je nakonec výkon hlavní postavy, ostatní je bez výhrad.

   • 80%
    0
    0
    14. 5. 2019
    martin-kubista (767 bodů)

    Od tohoto filmu jsem toho moc nečekal. Trailer mě moc neoslovil, ale i tak jsem se ze zvědavosti šel podívat.
    Nakonec mě to docela bavilo.
    Částečně asi kvůli omlazené verzi Nicka Furyho a agenta Coulsona :)
    Představitelka hlavní role tam nakonec docela zapadla, i když z jejího obsazení jsem měl trochu obavu.
    Takže docela dobrá odpočinkovka, pokud nemáte přehanné očekávání.

    • omlazené verze známých postav
    • trochu utahané (jsem zvyklý z ostatních Marvelovek na víc akce :) )
   • 100%
    0
    0
    14. 5. 2019
    sisisi (439 bodů)

    Je to zajímavé, postava taky super. Jen bych řekla, že by se daly natočit i další filmy, aby se všechny příběhy hrdinky zachytily. Bavilo mě to, líbilo se mi, že to bylo o chytré ženě. Bylo zajímavé, jak vyřešila dané problémy a úsaklí. Naprosto doporučuju.

   • 80%
    2
    1
    7. 5. 2019
    rkotvald (3119 bodů)

    Captain Marvel je solidní jednohubka, která vás jednou určitě neurazí, ale znova ji vidět nepotřebujete. Má to fajn muziku, hezky se na to kouká (jak po stránce designu lokací, tak i CGI omlazení Sam. L. Jacksona se povedlo) a ta Furyho kočka je boží. Bohužel to má slabší duhou část děje a celé zakončení je takové odfláklé. Jako když něco děláte v rachotě, ale v půlce vás to přestane bavit, tak to doděláte jen tak ve stylu, aby vás nikdo nemohl zjebat, ale víte, že to mohlo být lepší. Ale hlavní je, že to funguje. A tohle funguje.

   • 70%
    1
    0
    28. 4. 2019
    Vurhor (1347 bodů)

    Docela fajn. Těžce předvídatelné, více méně bez napětí, ale koukalo se na to hezky. Jelikož se navíc jedná o interquel, potěší i návrat několika starých známých, plus vidět omlazeného devadesátkového Jacksona je radost pro oko. Jinak se toho ale o Captain Marvel příliš říct nemá. Je to klasická zábavná marvelovka, která není ničím speciální či originální, ale má sympatickou hrdinku a vcelku dobré tempo. Na středeční odpoledne v kolejní studovně ideální. A ta kočička tam je geniální

   • 75%
    1
    0
    23. 4. 2019
    Brcolka (975 bodů)

    Od kamaráda, který v Marvelovkách dost jede, jsem již před rokem dostal informace o tohle filmu. A podle toho to měla být velká pecka. Nejsilnější Avenger ze všech. No upřímně až tak mě to nezasáhlo. Pochopil jsem, že se nám hrdinka musí představit před Endgame ale moc akce nebo více o tom jaké schopnosti dokáže ovládnout jsem neviděl. Ale do skládačky filmů od Marvelu je to hezký a odpočinkový film

   • 75%
    0
    0
    16. 4. 2019
    myllyn (822 bodů)

    Sympatická hrdinka, dobré hlášky, cool omlazený Nickolas Fury, dokonce se objeví i agent Coulson, i ten modrej hnusnej záporák ze Strážců Galaxie. Nejlepší je stejně Goose, nakonci jsem myslel, že řekne Teseract, tfuj tfuj. Mezititulková scéna spojuje krásně s Avengers:Endgame.

   • 80%
    0
    0
    9. 4. 2019
    Špímoňátko (774 bodů)

    "Kapitánka" Mar-Vell mě dost překvapila. Trailer jsem viděl jen jednou a moc mě nenadchl, ale i tak sem šel na film s čistou hlavou, bez větších očekávání. Neutralní pocit před filmem mi lehce ovlivnily výroky Brie Larson o genderově nevyvážených filmech, které v kombinaci s charakterem hlavní postavy dávaly dohromady něco možná až moc genderově "vyváženého". Každopádně a naštěstí to tak nedopadlo. Marvel (Disney) nehodlal v tomto snímku řešit politické problémy a byl jsem za to rád. Mělo to pár chyb, ale i tak sem se po celou dobu filmu bavil. Cpt. Marvel byla perfektně zapasována do MCU, dobrý soundtrack, Brie Larson byla (přes můj prvotní despekt) dobrá a sympatická, Samuel L. Jackson dodal dávku humoru a odešel jsem domů spokojenej.

   • 70%
    2
    0
    13. 3. 2019
    lamps (12965 bodů)

    Rozhodně chytrý film, i když ne zcela dotažený. Umí překvapit ohledně identity a motivů hlavního záporáka, pečlivě rozvíjí psychologii hlavní postavy, aby divák během jediného filmu pochopil její potenciál a mohl ji bez prodlení přijmout v chystaném epickém milníku obří frančízy, s níž je vyprávění spjato konceptuálně mnohem silněji než třeba v Black Panterovi nebo Ant-Manovi. Zasazení do devadesátých let nabízí spoustu možností pro žánrové hrátky a kulturní pomrkávání, takže vedle superhrdinského originu sledujeme logicky i oddechovou buddy detektivku s hláškujícím černochem (a Jackson si ji bezezbytku užívá), dostáváme úsměvné vzpomínky na tehdejší úroveň počítačových technologií a některé sekvence se dokonce i nápadně podobají scénám ze soudobých filmových trháků (závěrečná honička nad pouští alias Smith versus ufo ve Dnu nezávislosti). Tempo má spád, humor se většinou strefí do černého a Brie Larson je dle očekávání výborná. Škoda tedy zásadního problému, kterým je poměrně tragická digitální akce - ta je hlavně ve finále asi opravdu nejhorší a nejméně nápaditá, jakou v Marvelu za celou dobu vypotili. A zároveň, což je výtka taky docela výrazná, i všeho ostatního přeci jen mohlo být víc a v lepším - nejen více akčního drajvu, ale i více devadesátek, více hutnějších konfliktů a formálních atrakcí, které bychom si pamatovali jako celou Wakandu v BP nebo "měsíční řežbu" v Infinity War. Captain Marvel na jednu stranu hrozně potěší svou skromností a podřízeností vyššímu tematickému cíli, na stranu druhou vyloženě neuhrane a zanechá pocit jednohubky, jakkoli drahé, sympatické a promyšleně koncipované. Netěšení na Endgame každopádně suverénně obnoveno...

   1 2 dalsi posledni
   74 66 ?
   jak hlasovat?
   • Blackcream 90%
   • Hamz 80%
   • Tedy 80%
   • Tom Hardy 70%
   • Bonny4 70%
   • Angelus 80%
   • KajkaFajka 75%
   • dav.bal 65%
   • eliot-reed 40%
   • shalmirane 60%
   všechna hodnocení (96)

   V žebříčcích uživatelů

   145. místo z 143 v žebříčku uživatele Angelus
   Sdílet tuto stránku:

   Partneři: