=> '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/system/libraries/drivers/Database.php', 'Database_Mysql_Driver' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/system/libraries/drivers/Database/Mysql.php', 'Database_Mysqli_Driver' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/system/libraries/drivers/Database/Mysqli.php', 'Video_porad_Model' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/modules/lev_video/models/video_porad.php', 'CachedView' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/application/libraries/CachedView.php', 'config' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/application/helpers/config.php', 'message' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/modules/lev_toolkit/helpers/message.php', 'ORM' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/system/libraries/ORM.php', 'Auth_User_Model' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/modules/auth/models/auth_user.php', 'User_Model' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/modules/auth/models/user.php', 'inflector' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/system/helpers/inflector.php', 'user' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/modules/lev_user/helpers/user.php', 'Users_Model' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/modules/lev_user/models/users.php', 'User_online_status_Model' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/modules/lev_user/models/user_online_status.php', 'text' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/system/helpers/text.php', 'MY_text' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/application/helpers/MY_text.php', 'notification' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/modules/lev_user/helpers/notification.php', 'User_notification_status_Model' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/modules/lev_user/models/user_notification_status.php', 'Notification_Model' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/modules/lev_user/models/notification.php', 'User_mail_Model' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/modules/lev_user/models/user_mail.php', 'User_message_Model' => '/home/www/kinobox.cz/subdomains/www/system/modules/lev_user/models/user_message.php' ); ?> Komentáře k filmu Imperium (2016) | Kinobox.cz

Imperium
Komentáře

 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  17. 7. 2017
  Brenan88 (34192 bodů)

  Harry Potter dělá seč může,aby se zbavil tohohle cejchu (stejně mu ho už nikdo nikdy neodpáře). V tomto snímku ztvárnil mladého agenta FBI,který se musí infiltrovat mezi tamní neonacisty. Snímek šlape jako hodinky,ale v závěru jakoby mu docházeli baterky. Radcliffe svou roli lebkouna zvládá s naprostým přehledem a dokazuje,že mu jde víc než jen mávat čarovnou hůlkou.

 • 50%
  0
  0
  16. 8. 2017
  squirrelpool (6487 bodů)

  Dost nuda. Myslel jsem si, že půjde o infiltraci nějakého nebezpečného gangu a ona to přitom byla parta přiblblíků. Jako chystali se na nějakou hnusárnu, ale přitom vypadali jako když skoro nevědí co dělají. A podle toho jak se k nim Nate dostal se divím, že takové skupiny ještě existují když mezi sebe vezmou každého kdo má holou hlavu a řekne "čau chlapi". Vždyť tlačil na pilu takovým stylem, že byl podezřelý jak podomní prodejce. A pro vhled do téhle (jestli se těm pošukům dá tak říkat) subkultury je to o ničem. Skinheadi jsou skinheadi, ne protože by k tomu měli nějaký vnější důvod, ale jsou to klišé jako jejich traumata a blablabla. Ani žádnou jejich symboliku nerozeberou. Navíc do toho zamíchali ještě kluky ze 3 K, takže v tom mám už úplný bordel. Tak nevím jestli je to stejný tým nebo jak to mezi holohlavcema a zakuklencema je.
  Co se infiltrace týče tak je daleko lepší Skrytá identita. A pokud jde o neonacismus tak Kult hákového kříže.

60 ? ?
 • Standa. 60%
 • squirrelpool 50%
 • Brenan88 70%
všechna hodnocení (3)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: