Spider-Man: Paralelní světy
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 100%
  0
  0
  28. 5. 2019
  eliot-reed (24 bodů)

  Kdysi kdyz jsem slysela ze vychazi animak pro Spider mana tak jsem rekla ze to urcite bude nuda ale ve vysledku vyslo to prave naopak. Velmi zajimava zapletka, sountrack vynikajici. Hodne barev a poradny humor.

 • 100%
  1
  0
  19. 5. 2019
  luda-arachno (33 bodů)

  Sony skvěle překvapilo a pustilo do světa animovaný film, který nemá obdoby. Děj je svižný, objeví se hodně akce i humoru. Představení vícero spider-manů překvapilo a pěkně to zapadalo do sebe. Jelikož jsem dlouholetý fanoušek Spider-mana, jak jsem se na film těšil, tak i mile překvapil. Proto hodnotím tak jak hodnotím, protože film neměl asi žádné zápory. Spekuluje se o pokračování a osobně jsem zvědavý jak to vše dají dohromady.

 • 100%
  0
  0
  14. 5. 2019
  uge (504 bodů)

  Za mě asi největší překvapení roku, výtečný vtipný animák, s vyladěným soutrackem a každou scénou. Osobně to jsem to viděl několikrát a jde se na to dívat pořád dokola, tolik tam je detailů. Doporučuji sledovat na 4k UHD bluray disku.
  Zašel bych na to podruhé ano. Doporučím, ano.

 • 95%
  5
  0
  14. 1. 2019
  Brenan88 (39450 bodů)

  Spider-Man je mým nejoblíbenějším komiksákem a mám rád vlastně všechny filmy ve kterých se tento hrdina objevil. Paralelní světy se pro mne staly (prozatím) nejlepším jeho filmem. Jako fanda komiksů jsem se přímo tetelil blahem. Ten film je skvělý už jen v tom jak je věrný předloze a drží se komiksového stylu. Výborná animace,parádní děj a hlavně humor dělají z tohoto filmu povinnost pro každého fandu komiksu. Člověk neznalý si může říkat,že je to až příliš ujeté,ale fanda Spider-Manova universa nebude ničím překvapen. Peter Parker je pro mne stále číslo jedna,ale Miles Morales mu solidně začal šlapat na paty a už se vyloženě těším na další jeho dobrodružství. Hned jak to půjde tak si dám s filmem opáčko. Výborně jsem se bavil.

 • 95%
  3
  0
  12. 12. 2018
  Bemiurg (1107 bodů)

  • Možná je to jen tím, že jsem blázen do animáků ...
  • ... ale pro mně jsou Paralelní světy tím vůbec nejlepším Spider-Man filmem!
  • 90%
   1
   0
   7. 5. 2019
   rkotvald (3119 bodů)

   Originální animák, co působí spíše jako interaktivní komix s originální animací, parádním neotřelým scénářem a pěknou muzikou. Nejdřív mi ta animace moc neseděla, ale po pár minutách jsem byl ochoten tomu prodat duši. Je to vtipné, rychle to ubíhá a všechno tam funguje. Konečně originální marvelovka. která mě teda bavila víc než poslední Avengers. I když by mě za tohle tvrzení hodně lidí asi chtělo zabít. Nebo lusknout prstem. A narvat meme do aftercredit scény, to chce pořádné koule z oceli.

  • 85%
   1
   0
   3. 5. 2019
   Blackhand47XD (1401 bodů)

   Sony se po letech opravdu vytáhlo a stvořilo animák ve zcela specifickém animačním stylu, který skloubil dohromady 2D i 3D prvky a zároveň si pohrál se základními funkcemi komiksu. Když jsem koukal na úplně první trailer, nebyl jsem si jistý, jestli to bude ono, ale s každou další ukázkou se mi to líbilo stále víc. Samotný film tak působí naprosto fantasticky a ke všemu je doplněn ještě senzačním soundtrackem. Co můžu u filmu ještě pochválit je práce s jednotlivými záběry a "kamerou". Tak dobře udělané přechody a průlety jsem už dlouho neviděl. Co u díla trochu pokulhává je zápletka, kdy několik postav nemá dostatek prostoru a ani hlavní děj nepřináší nic nového. Ve finále výsledku však film patří k tomu nejlepšímu, co loňský rok nabídl a vůbec se nedivím tomu, že snímek dostal Oscara za nejlepší animovaný film. 85%

  • 85%
   1
   0
   27. 2. 2019
   lamps (12964 bodů)

   Kdybych byl milovníkem komiksů, tohle by byl film mého života. Jako milovník filmů jsem tu extravagantní a vynalézavou nálož stylistických hrátek, splitacreenů, intenzivního střihu a zběsilé akce dlouho obdivoval (nemluvě o bombastické hudbě), leč v závěru už jsem se cítil přesycen a po ukončení intradimenzionálních setkání už jen sledoval smršť audiovizuální dokonalosti v honbě za povinným ukončením. Rozhodně přelomové a obdivuhodné dílo, hraný Spidey se na tohle chytit nikdy nemůže..

  • 80%
   0
   0
   10. 3. 2019
   JosefTomas (5936 bodů)

   Vizuálně nápadité, příběhově neotřelé a kreativně přehlcené (v dobrém slova smyslu). Spider-Man: Paralelní světy budiž důkazem, že i animované komiksy tu mohou mít místo. Jako nejlepší animák roku by tento film obstál, ale jako nejlepší film roku asi ne. U filmu jsem se sice bavil. Střihově je to pěkně svižné a animačně originální, ale já raději zůstanu při zemi a dávám hezkých 80%. Verdikt: Spider-Man není film, který mnohé dostane po shlédnutí, ale až po pozdějším zamyšlení, protože několik věcí a myšlenek snadno vypustíte či přehlédnete. Ps: Zamrzí nevyužití všech Spider-Manů, kteří jsou trochu zbyteční.

  • 75%
   0
   0
   29. 4. 2019
   Vurhor (1346 bodů)

   Na můj vkus až příliš moc komiksově šílený a chaotický. Ale rozhodně nemůžu říct, že bych se u toho nudil. Po animační stránce je Spider-Man naprosto dech beroucí dílo - suprová práce s barvami, kamerou, plus nadupaná a vtipná akce, která je protkaná celkem originálním nápadem ohledně odlišných paralelních světů, který se od těch klasických superhrdinských zápletek vcelku dost liší. Koukalo se na to hrozně pěkně, ovšem stejně musím přiznat, že jsem si film užíval o něco více, když trochu zpomalil tempo. Snímek je to teda ale extrémně přeceňovanej. Jako... líbilo se mi to. Ale to šíleně velký hodnocení na čsfd si to podle mě zas až tak nezaslouží. To ten Andersenův Psí ostrov je lepší poupátko.

  • 70%
   0
   0
   14. 5. 2019
   daisyna (243 bodů)

   Za me nejlepší ze Spidermanu, uz jsem byla parkrat zklamana, ale tento dopadl na vybornou. Film ma skvely scénář, ktery se drzi jako jeden z mala komiksu. Rychle ubíhající dej a skvěle animace. Oscara dostal zaslouzene. Clovek se u nej nenudí a pobavi.

  79 85 ?
  jak hlasovat?
  • Premyl 100%
  • eliot-reed 100%
  • kubi.sarka 85%
  • luda-arachno 100%
  • uge 100%
  • daisyna 70%
  • Filmokolik 90%
  • misalege 80%
  • rkotvald 90%
  • Blackhand47XD 85%
  všechna hodnocení (63)

  V žebříčcích uživatelů

  6. místo z 22 v žebříčku uživatele Adelas213
  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: