The Lego Batman Movie (USA)
USA USA
104 minut

Žánry

:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Blockbuster, Dětský, Komiksový, Série/Franchise

Obsah

:
V Gothamu se chystají velké změny, a pokud chce Batman zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, bude možná nucen více »« méně

Režie

:
Chris McKay

Scénář

:
Seth Grahame-Smith Chris McKenna Erik Sommers Jared Stern Bob Kane Bill Finger

Herci

:
Jenny Slate Will Arnett Ralph Fiennes Zach Galifianakis Rosario Dawson ...
Přehrát online O2
Premiéra: 9. 2. 2017
Distributor: Freeman Entertainment CZ
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce filmu LEGO® Batman film. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu LEGO® Batman film myslíte! K 20. dubnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27610 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  1
  18. 7. 2017
  Brenan88 (43012 bodů)

  Moc jsem chtěl,aby mne snímek bavil,ale podařilo se mu to jen na půl. Batman se snažil být až příliš cool a po většinu času až moc tlačil na pilu. Z té přehnané rozjuchanosti mne úplně boleli oči. Nebylo by na škodu,kdyby film trochu ubral. Chvílemi to bylo navíc hodně nepřehledné a chaotické.Přesto mi nabídl spoustu zábavných scén,které občas byli parodického ražení.

 • 90%
  0
  0
  7. 6. 2017
  lamps (14698 bodů)

  Strašnej nářez, který si dělá úžasnou legraci z vlastního tematického univerza a navrch představuje nejzábavnějšího batmana ever, který hlásí o sto šest a jeho interakce s mladým Robinem je snad tím nejlepším "buddy" pamlskem od dob Posledního skauta (což je o to víc obdivuhodné, že tady se jede na mládeži přístupných dialozích). Tempo nekolísá ani na sekundu, akce je nadupanější a originálnější než v hraných DC blbinách (vyjma Nolana, of course) a kadence hlášek je chvílemi opravdu smrtící, až si říkám, že malé děti vůbec nemohou tušit, jak vtipnou a komplexní parodii vlastně sledují. Nevím, jaké povzbudivé látky si scénáristé sypali při psaní do kafe, ale chci to taky vyzkoušet - takhle dobrou náladu nenačerpám ani po osmi dvanáctkách a s jednou osmnáctkou na klíně. Amen.

 • 75%
  0
  0
  24. 11. 2018
  Pete69 (14010 bodů)

  Celkem prča :) jednoduchý humor, trošku pro děti, trošku i pro dospělé. Dobře zvolený dabing. LegoBatman totiž svým charakterem připomíná Bendera z Futuramy, takže to vše sedí. Spousta vtipných scének, akce, ale i kýče a nesmyslů. Vtíravý Happyend bohužel nechyběl. Celkem ale celkem povedené.

 • 75%
  1
  0
  17. 4. 2017
  JosefTomas (6989 bodů)

  Vlastně k tomu nejsou žádné výhrady, jen vlastně jedna, a to, že to je dělané pro mladší publikum, ale myslím, že ubrat tomu trochu fantasy a hodit to do reálu, tak je z toho určitě skvělý film. Navíc to je akčnější a zábavnější, než to, co s Batmanem předvedl Joel Schumacher.

 • 75%
  2
  0
  7. 5. 2017
  Chimpanzee21 (3812 bodů)

  Batman je moje oblíbená postava. LEGO znamená, že to bude pro děti, ale z mého pohledu má film poměrně zajímavou zápletku, je koukatelný a občas i vtipný. Díky mému mladšímu bratrovi (9 let) vím, jak moc se to asi líbí malým dětem a můj bratr bzl nadšený, takže pokud máte malé dítě tak cca do 12 let určitě nic nezkazíte, kdzž mu to pustíte.

  • Batman
  • Příběh
  • Zpracování
  • Hodně pro děti
 • 70%
  0
  0
  7. 3. 2017
  HappyPiere (2773 bodů)

  Mám rád Batmana, mám rád Lego a celkem mám rád Batmana z legokostiček. Nejedná se o žádnej průlomový film, ale pro mě snesitelnější jak Lego příběh. Na plátně se ukáže spousta ikonických odkazů na DC vytvořená ze stejně ikonických kostek. Palec hore...

 • 85%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (2009 bodů)

  Ach jo...kdy já už dospěju? Proč si raději nepustím nějakýho Tarkovského nebo Bergmana, abych mohl filmově zesnobnět? Jsem zoufalec.

 • 55%
  0
  0
  10. 2. 2017
  Siddharta (1762 bodů)

  Tak že by to bylo nějak moc dobré, to se říci nedá. Je to sice hodně barevné, narvali tam všechno co WB má i nemá, je tam zdánlivá kadence vtipů, humoru a zábavy, ale dospělý člověk spíše usne, než aby ho to bavilo. Se skvělou jedničkou, teda Lego movie se to moc srovnat nedá. Vymýšleli a vymýšleli, aby to bylo dobré a zaujme to asi jen konzumního diváka DC a Marvelovek.

 • 85%
  0
  0
  30. 11. 2019
  kknk2 (1569 bodů)

  Zatím je to můj nejoblíbenější LEGO film, je nápaditě vtipný a využívá potenciál stavebnice i kinematografie DC tak, že méně pozorní diváci a malá děcka tohle všechno nemají šanci pobrat po jednom shlédnutí. Když to srovnávám s jiným superhrdinským animákem – třeba s marveláckými Paralelními světy – Batmana i LEGO zbožňuji, takže se mi tento film líbil víc.

 • 65%
  0
  0
  15. 2. 2017
  Bemiurg (1298 bodů)

  Jako fanouška komiksů mě Batman bavil ještě víc než předchozí LEGO Movie. Celé to příjemně odsýpalo, žádná hluchá místa, spousta odkazů na jiné filmy. A potěšilo mě, že se film promítal s originálním zvukem Dolby ATMOS, to bohužel u animáků nebývá zvykem.

 • 75%
  0
  0
  28. 3. 2017
  Reacherjack2016 (958 bodů)

  Já jsem na Lego Batmanovi byl a přišel mi lepší než Lego příběh. Byl vtipnější. Batmana jako takového mám rád. Hrozně se těším na hranou Ligu spravedlivých .Za nejvtipnější postavy bych považoval cool Batmana, Robina a Jokera. Super scénka byla na začátku a pak v půlce když se Batman dozvěděl o párty kterou pořádal Superman. Za mě dávám filmu 75%.

 • 75%
  0
  0
  14. 2. 2017
  tedoun (878 bodů)

  Pro fanouška Batmana, DC komiksu a lego určite povinná jízda. Poteší ne jen animace, postavy a akce, ale i humor. Hlavně po filmu moje dcery hnedka chtěli jít do McDonaldsu koupit Happy Meal s maskou Batmana. Taková milá ptákovina se spoustou ikonických postav z DC potěší každý dítě

 • 70%
  1
  0
  8. 2. 2017
  Vildolf (567 bodů)

  Pořád horší a horší, myslím druhý díly. Lego movie byla lepší. Upřímně, čekal jsem více zábavy a vtipú. Přesto dávám slušné hodnocení v rámci animáčů.

 • 80%
  0
  0
  2. 12. 2019
  Kuroni (505 bodů)

  Perfektní oddechovka, která rozhodně dc fanoušky pobaví a nadchne promyšlenými a vtipnými scénkami odkazujícími na oblíbené DC komiksy, zajímavými easter eggy a zesměšněním legendárně proslulých filmových i herních charakterů. Za mě rozhodně jeden z nejlepších filmů s tématikou DC.

 • 75%
  1
  0
  15. 2. 2017
  Bad (458 bodů)

  Filmy s kostičky kam se podíváš je novinkou a po LEGO příběhu se Batman jeví jako hlavní postava filmu LEGO Batman. Film napěchovaný takovými batmanovskými vtípky jako repelent proti žralokům a ostatní věci z dob Adama Westa. LEGO je super pro každé dítě. Ne však pro rodiče, kteří u toho nudou usínají. Děj je pomalý a překvapivě hloupé vyvrcholení končí se vztekem. Však nápad to byl dobrý, ale jako každý takový film se řídí jedním rčením: "Hlavně pro děti!"To bych změnil na: "Pouze pro děti!"

 • 65%
  1
  1
  13. 10. 2017
  howrse (260 bodů)

  super na konci napínaví mega doporučuji

 • 40%
  0
  0
  1. 12. 2019
  S7evin (250 bodů)

  Není to extra vtipné, krása animace se ztratila v přeplácanosti a příběh mě vůbec nebavil. Tu citovou vložku si mohli odpustit nebo jí nasměrovat trochu jinym stylem. Někdy už jsem kroutil hlavou nad tím, jestli mám zapotřebí poslouchat ty trapné z palce vycucané dialogy o tom, jak si Batman nikoho nepustí k tělu a tím ubližuje jak sobě tak ostatní. Lego City bylo mnohem lepší, alespoň se na to lépe koukalo, párkrat jsem se zasmál a nic mě tam vyloženě nesralo.

 • 80%
  0
  0
  20. 3. 2017
  poolF (165 bodů)

  Lego Batman se opravdu předvedl. Bylo to ještě lepší něž Lego příběh. Komixoví fanoušci si skutečně přijdou na své. Je tam spousta odkazů ať už na filmy s Batmanem nebo jiné. Humor filmu rozhodně nechybí. O dabing postav se stará spousta známých herců. Celé je to dost zajímavé zamyšlení nad samotnou postavou Batmana a nad jeho vztahem s Jokerem. Kromě řady Batmanových záporáků se ve filmu objevují i členové Justice League a spousta dalších známých filmových padouchů. Děj je skutečně prošpikovaný nejrůznějšími narážkami a děj pěkně odsýpá. Některé scény jsou dost šílené. Hlavně konec je trochu přehnaný. Ale je hezké, že si film dělá srandu i sám ze sebe.

 • 30%
  0
  1
  1. 3. 2017
  Janinna23 (84 bodů)

  Film napsaný armádou lidí na Red Bullech. Gejzíry nápadů mrzačené "nedějem", který jakmile na moment zpomalí, začne obratem nudit. LEGO příběh byl reklamou chytrou. Batman už je jen reklamou značně vypočítavou. Seděl mi dabing, Batman ok. Ale hinak... škoda mluvit.

 • 85%
  0
  0
  14. 2. 2017
  mevik (76 bodů)

  Příjemná zábava pro děti i jejich rodiče. Hlášek a úsměvných situací je opravdu spousta, chytré využívání samotných kostiček z LEGO stavebnice. Hudební doprovod je promíchán se současnou taneční hudbou i klasickými hity minulých dekád. Určitě doporučuji.

68 69 ?
jak hlasovat?
 • Battler142 85%
 • Derivate 0%
 • Mrmystery 80%
 • FilipusMuff 55%
 • Lucy Lu 80%
 • Pyrkh86 65%
 • Pajmen 70%
 • howrse 65%
 • Riverdon 65%
 • Kuroni 80%
všechna hodnocení (100)

V žebříčcích uživatelů

1. místo z 1 v žebříčku uživatele Vildolf