Recenze filmu Táta je doma

60%

Komentáře a recenze 25

Dle počtu bodů
Brenan88
Brenan88
47 384 bodů
7
Mne je v podstatě jedno jakou má film ve kterém hraje Will Ferrel kvalitu. Já ho jako komika žeru a každou scénu s ním si užívám. Táta je doma je příjemná oddychová komedie s pár opravdu vtipnými scény. Například scéna na basketbalovém utkání je k popukání. Spojení Wahlberg - Ferrell funguje skvěle,už jsme se o tom také mohli totiž přesvědčit ve filmu Benga v záloze kde si spolu střihli hlavní role.
Chrustyn
Chrustyn
45 703 bodů
6
Nenáročná komedie, která mnoho nenabídne, na druhou stranu nenudí a příjemně uteče. Herecké duo je fajn a kdyby se film více zaměřil na chemii mezi nimi, mohlo to být zábavnější.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
4
Ferrell jakožto nevlastní táta posera vs Wahlberg jakožto macho táta, který umí vše na co si vzpomenete. Celé to je strašně čitelné a den poté si nedokážu vzpomenout na nějakou fakt zábavnou scénku (krom závěru). Ale chápu, že i MW si potřebuje někdy odfrknout od náročnějších rolí a chce si zablbnout v něčem takovém.
Sheldon
Sheldon
16 089 bodů
6
Táta je doma se podstatou humoru v ničem neliší od buranských komedií Zdeňka Trošky, akorát diváka neunavuje koulením očí a lomení rukama, které je zřejmě jihočeským specifikem. Na druhou stranu počítejte s tím, že nebudete ušetřeni stejně tak důležitých mologů o rodině jako prohmatávání penisu nebo vtipech o onanování. Film vydělal jen v amerických kinech 150 milionů dolarů, po světě se obvykle hraje pod názvem Válka otců a nejlépe jej hodnotí ženy 45+ a ženy 18-29.
hroubek
hroubek
14 858 bodů
6
Příjemná oddechová komedie. Příběh je jednoduchý a slouží pouze pro to, aby se na něj nabalovaly gagy, hlášky a vtipy. Další velkou výhodou je fajn stopáž, která je přesně, tak dlouhá, jak by měla a díky tomu film nezačne výrazně nudit a slabších momentů tam, taky moc není. Co naopak zklame, že většina vtipů byla použitá v trailerech. Režiséři odvedli dobrou práci, mají dobré časování na vtipy a gagy. Will Ferrell je sympaťák a trochu mě mrzelo, že někdy zbytečně tlačí moc na pilu svým pitvořením. O to více jsem si užil Marka Wahlberga, který si svojí postavu vyloženě užívá. Linda Cardellini mě mile překvapila nejen svou krásou, ale jak moc dobře mezi hlavní hrdiny pasovala. Co se týče vtipů, tak je to z velké části sázka na jistotu, a kupodivu většina z nich funguje i ty vulgárnější. Jasně že by zápletku šlo vytáhnout trochu více, přesto nelze říci, že by to bylo vyloženě něco nekoukatelné, i přesto že víte jak to asi dopadne. Táta je doma je fajn komedie, která nezklame, pobaví a prostě nabídne odpočinkovou podívanou.
PunisherEDNA
13 007 bodů
6
Dva tátové, jedno soupeření a humor, který občas trefí do černého, ale často jen vyšumí. Ferrell je klasicky ňoumovitý, Wahlberg drsňák, chemie mezi nimi funguje, ale scénář jede podle předvídatelné šablony. Pár dobrých gagů se najde, ale celkově nic, co bys musel vidět dvakrát.
Kudly4
Kudly4
8 322 bodů
8
Příjemně vtipná a celkem sympaticky obsazená komedie. Párkrát jsem se zasmál fakt fest.
vlr
vlr
6 902 bodů
8
Fajn rodinná komédia, ktorú si vždy rád pozriem. 8/10.
Krakonoš
Krakonoš
6 428 bodů
4
Zasmál jsem se asi jen dvakrát, to je dost málo. S Ferellem a Wahlbergem šlo naložit lépe! 40%
FiL44
FiL44
4 561 bodů
5
Velké zklamání. Nečekal jsem nějaký zázrak, ale výsledek je velice rozpačitý. V podstatě si nevybavuji, že bych se ve filmu něčemu zasmál. Jediné, co si z filmu pamatuju, tak je sexy manželka Willa ferrella a to asi vypovídá o tom, jaká tahle komedie je. Kouknout se na to dá, ale den ti to nezlepší. Takový neškodný, nevýrazný, rodinný film.

Našli jste chybu nebo něco chybí? Napište nám.