Ant-Man and the Wasp (USA)
USA USA
Velká Británie Velká Británie
109 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Sci-fi

Obsah

:
Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain více »« méně

Režie

:
Peyton Reed

Scénář

:
Chris McKenna Erik Sommers Andrew Barrer Gabriel Ferrari Paul Rudd Stan Lee Larry Lieber Jack Kirby

Herci

:
Evangeline Lilly Michelle Pfeiffer Hannah John-Kamen Paul Rudd Judy Greer ...
Premiéra: 5. 7. 2018
Distributor: Falcon
Přístupnost: Mládeži přístupno

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  2
  0
  6. 7. 2018
  Sheldon (11955 bodů)

  Velkou zásluhu na úspěchu filmu mají trikaři. Efekty s omlazováním herců jsou naprosto dokonalé, ale nebyl by to Ant Man, aby hlavní zdroj humoru nebyl díky Tauovskému zvětšování a zmenšování. Tyto vtípky ozvláštňují solidní akční sekvence, které jsou jinak natočené sympaticky postaru.

  Co je ve dvojce nové jsou sekvence, ve kterých naprosto exceluje Paul Rudd, a to když předstírá, že je v jeho hlavě Michele Pfeiffer. Rudd je excelentní komik a tyto pasáže rozhodně pobaví.

  Ant Man a Wasp je film pro rodinné publikum a marketingově to dělá velmi chytře. Dětští diváci budou nadšení a dospěláky pobaví a potěší přítomnost hvězd, na které chodily do kina v době, kdy byly jejich ratolesti v jejich věku. Jako letní oddechovka to funguje stejně jako jednička, takže pokud jste byli spokojení posledně, neměli byste být zklamaní ani tentokrát.

 • 80%
  1
  0
  10. 7. 2018
  VasaFlasa (1614 bodů)

  Druhý díl Ant-Mana se drží stylu prvního dílu až příliš. Luis zase vypráví zdlouhavě svoje příhody, Hank vede s dcerou odborné rozhovory, kterým Scott stále nerozumí, dcera Scotta je pořád hrdá na svého tátu a policie je opět neschopná. Ovšem záporák je zajímavý a film nenudí. Bohužel po velkolepé jízdě Avengers: Infinity War je laťka až příliš vysoko, ale i tak si Ant-Man a Wasp 80 % zaslouží.

 • 75%
  0
  0
  13. 7. 2018
  Blackhand47XD (944 bodů)

  Když uslyšíte dobrý vtip, zasmějete se mu. Podruhé sice taky, ale už podstatně méně. Ant-Man a Wasp jsou klasickým případem sequelu komedie, kdy byli tvůrci líní vymyslet něco nového a divákům naservírovali to, co už znali a líbilo se jim to. Tenhle přístup samozřejmě není úplně špatný, ale vždycky je lepší zapojit do pokračování i nové prvky. Oproti prvnímu filmu, který řadím do své Top 5, tenhle není o tolik horší, ale jak jsem již zmínil, když něco dostanete podruhé, už vám to chutná méně a hodnocení je tím pádem taktéž nižší.

  Co se týče postav, tak letos jsme se již potřetí dočkali jinačího přístupu k hlavnímu záporákovi, který ale tentokrát není kdovíjak dobře zahraný a ve filmu figuruje v podstatě jenom proto, aby se kromě záchrany Janet z říše kvant řešilo i něco jiného. Druhý padouch, jehož si střihl můj oblíbenec Walton Goggins, se taktéž nijak nepředvedl, herec v podstatě ani neměl šanci využít svých kvalit, kvůli kterým jej najímal například Tarantino. Původní obsazení funguje stejně dobře jako minulé, vyzdvihnout pak musím představitelku Cassie, která si svou roli opravdu užívá.

  Jediná věc, kvůli které film fakt stojí za zhlédnutí, je vytvoření můstku mezi Občanskou válkou, třetími a čtvrtými Avengers, na které musíme celý rok čekat. Teď jen doufat, že se povede i Captain Marvel. 75%

79 69 ?
 • muzz 65%
 • Blackhand47XD 75%
 • tit3k 80%
 • sabule 75%
 • bayern 90%
 • VasaFlasa 80%
 • Nosnica 80%
 • Frankiena 80%
 • Elizabett 95%
 • Rosie 75%
všechna hodnocení (23)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: