Ratchet and Clank (USA)
USA USA
94 minut

Žánry

:
Akční, Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Sci-fi, Adaptace videohry
Motto: Nakopnou asteroid

Obsah

:
Ratchet a Clank vypráví příběh nesourodé dvojice přátel, která se snaží zabránit zlému mimozemšťanovi Drekovi ve zničení všech planet v Galaxii Solana. více »« méně

Režie

:
Kevin Munroe Jericca Cleland

Scénář

:
Todd Fixman Kevin Munroe Gerry Swallow

Herci

:
James Arnold Taylor David Kaye James Ward Ian James Corlett Andrew Cownden ...
Premiéra: 23. 6. 2016
Distributor: Indigo Film
Jste na stránce filmu Ratchet a Clank: Strážci galaxie. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Ratchet a Clank: Strážci galaxie myslíte! K 19. září 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27761 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 55%
  0
  0
  16. 7. 2017
  Brenan88 (43959 bodů)

  Hru jsem nikdy neměl moc rád a film jsem shlédl jen ze zvědavosti. Z výsledku moc nadšený nejsem. Animace je spíše průměrná a celé je to příliš mířené na děti. Příběh mně nebavil a ta hodinka a půl se neskutečně táhly. Znovu už se do projekce nechystám.

 • 80%
  0
  0
  15. 10. 2019
  martin-mickey-stusak (23642 bodů)

  Když se galaxie dostane do nebezpečí hrozivého vesmírného kapitána, mechanik a jeho nově objevený robot se spojí s elitní skupinu bojovníků, aby zachránili vesmír. CGI animovaná zábava pro celou rodinu vzniklá na základě stejnojmenné videohry. Asi největší zajímavost na snímku je, že jednoho ze záporáků namluvil samotný Sylvester Stallone, takže vychutnat si ho pochopitelně lze jen v originálním znění. Postavičky jsou sympatické, dialogy srší vtipem a různých ztřeštěností je více než dost. Dospělé diváky zarazí známá dějová šablona, čímž se pro ně stane příběh předvídatelný. Dětem je to jedno. Jednoduchost je zcela na místě a hlavní devizou je dokonce i lepší moralitka. Ano, příběh je i o morálce, kde se diváci postavičkou Ratcheta dozví, že velké sny a dobrodružství jsou zcela povrchním cílem a napovídá o co je potřeba se skutečně zajímat. Je to dobré rozhodnutí v zájmu lidí. Rozhodnutí, které lidem pomůže. Jenomže jak už to většinou bývá, tento fakt se v přemíře humorných gagů, skotačení a vlastně i akčních scén, zcela ztratí. Všelijaké mouchy na snímku však bude vidět pouze dospělých divák. Děti se buď bavit budou a nebo ne. Roztomilost postaviček jim k filmové zábavě hodně pomůže.

 • 85%
  0
  0
  3. 2. 2017
  FilipusMuff (4014 bodů)

  U tohohle sem se fakt mega těšil až vyjde CZ dabing, abych to mohl vidět. a celkem se to čekání vyplatilo... Kdo hrál aspoň nějakej díl týhle hry, tak bude z tohohle filmu uplně přeštastnej. Rád bych si dal další díl, ale tušim, že kvuli tý nízký navštěvnosti jakou tenhle film měl nic takovýho nebude.. škoda no.

 • 100%
  0
  0
  27. 12. 2016
  leafroller (2622 bodů)

  Unikátní, akční, nápaditý, barevný, vtipný, zkrátka dobrý animáč. Takhle to může vidět "nezúčastněný" divák. No a my ostatní, kteří jsme hráli všechna pokračování téhle úžasné a nesmrtelné herní série, si můžeme užívat ještě víc. Můžeme potkávat postavy ze hry, používat zbraně ze hry a procházet se v lokacích ze hry. A když nám v poslední scéně přestaví pana doktora na robota, můžeme se těšit na další pokračování. Tomu se prostě nedá nic vytknout. Jsem nadšený!

65 70 ?
jak hlasovat?
 • Panda123 45%
 • samuel-strapko 100%
 • Lucy Lu 85%
 • dav.bal 60%
 • martin-mickey-stusak 80%
 • Tedy 65%
 • Blackhand47XD 75%
 • ballrog 60%
 • Kim6 55%
 • kojojo 75%
všechna hodnocení (35)