Recenze seriálu Vinyl

76%

Komentáře a recenze 22

Dle počtu bodů
HappyPiere
HappyPiere
2 773 bodů
7
Podařený pilot (taky je to HBO). Uvidíme jak to dopadne se zbytkem... (Pilot-70%)
Jankocour
Jankocour
2 179 bodů
10
Skvělý, škoda jen posledního dílu ve stylu krimikomedie se šťastným koncem.
lukas
lukas
1 524 bodů
7.5
73 letý Scorsese přináší našlapanej, skvělej napsanej (T. Winter) a dobovou atmosférou nasáklej pilot k 10 dílnýmu seriálu o drogách a rock´n´rollu. Užijou si ho jak fandové, co nic neřeší, tak fanatici, kteří mají načteno a ocení řadu detailů a citací. A budou diskutovat o mystifikacích a autorských licencích. Humor, cynismus, spád i zákulisní dialogy manažerů a mužů v kravatách. Podobá se to Casinu (vypravěč-průvodce Bobby Cannavale) i Vlku z Wall Street (občas je to pořádná jízda). Těším se na další díly. Scorsese to "nalajnoval" znamenitě.
Mr.T
246 bodů
8.5
Čím radši máte 70 léta a poctivý rockenroll, tím více si seriál užijete. Potkáte spoustu starých známých a dýchne na vás poctivá atmosféra 70. let. Je to takový vážnější odvar Vlka, ale prostředí strhne a tuna kokainových orgií může začít. Škoda jen slabšího scénáře, mohl ze seriálu vytěžit ještě více. Každopádně kvalitka.
Smazaný uživatel
0 bodů
8
Hodnotím jen pilot, na kterém oceňuju, že je funkční jako film. Možná byl trochu problém, že byl funkční tak moc, že mě to nepřimělo dívat se na zbytek seriálu. Každopádně to vypadalo na takovou zábavnou hudební konzervativně rebelskou podívanou, jakou od HBO čekám.
Smazaný uživatel
0 bodů
6
Platí pro prvních 7 dílů.....Je to zajímavé...byť jsem tuto dobu "téměř zažil" (jelikož jsem poslouchal hudbu 60.let a hltal všechny informace o zpěvácích,tudíž znám téměř všechny skladby,které v seriály doposud zazněly), přesto mne to nenadchlo tak,jak bych očekával. Přitom se tomu nedá nic vytknout ,dobové zpracování včetně hereckého podání nemá chybu. Jenže mi tam chybí ten správný feeling. I tak budu seriál dále sledovat,jelikož jeho přínos je nesporný.

Našli jste chybu nebo něco chybí? Napište nám.