Zootropolis: Město zvířat
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 3 4 dalsi posledni
 • 85%
  0
  0
  25. 7. 2017
  Brenan88 (39395 bodů)

  Zootopia je velmi dobré převedení lidského světa do zvířecího. Je to plné narážek a trefných situací,které každý z vlastní zkušeností pozná. Tím především narážím na lenochody na úřady,kteří mimochodem patří k tomu nejvtipnějšímu v celém filmu. Po animované stránce se nedá nic vytknout. Film je dokonalý i v sebemenších detailech a zvířátka vypadají k sežrání. Příběh je zábavný a krimi zápletka potěšila. PS: Český dabing byl velmi povedený.

 • 85%
  3
  0
  11. 5. 2016
  lamps (12841 bodů)

  To, na čem kvalitní animovaná zábava má primárně stavět, tedy přinést hravou a barevnější alternativu reálného života a jeho společenských pravidel, je zde dotaženo k dokonalosti, potažmo se vše k dokonalosti hodně blíží. V hlavní roli se zvířaty všeho druhu, kterým sedí klasické motivy buddy movies a mysteriózní detektivní zápletka mnohem lépe než kterémukoli lidskému štábu ve zlaté éře žánru. Perfektní prostředí, vtipná personifikace postav a promítnutí jejich charakteristických rysů do koloběhu městského života (lenochodi na úřadě jsou TOP), svěží soundtrack a kupa povedených odkazů na slavné filmy. Chvílemi až překvapivě vážné, aplikující trochu podřadná klišé a sentiment rodinných animáků, povětšinou ale radost sledovat - pokračování je povinností, nejlépe se Shanem Blackem na palubě ;)

 • 70%
  0
  0
  10. 9. 2017
  Pete69 (9215 bodů)

  Nadprůměrný animák, který bych však nepřeceňoval. Standardní detektivka převedená do světa zvířat. Chvílemi akce, chvílemi komedie. Film, který nenudí, ale aby zde byl v první padesátce nejlepších filmů? - To ne ..

 • 80%
  1
  0
  11. 6. 2016
  FilipusMuff (3713 bodů)

  Podle mě parádní animák, kterej má podle mě dost slušně našlápnuto k tomu se stát stejnou klasikou jako třeba Nemo s Užasňákovejma.

  • vizuál
  • nešablonovitej děj + celkem nepředpovídatelnej vyvoj děje
  • promakaný charaktery postav
  • teoreticky mohl mít film klidně ještě o 15 min navíc. některý příběhový pasaže mi připadaj tak nějak jakoby ustřižený..
 • 80%
  2
  0
  24. 12. 2017
  Chimpanzee21 (3599 bodů)

  Film, který ukazuje dětem, jak svět vypadá, ale je to ve zvířecím provedení. Krásně dětem ukáže co jaké zvířátko může dělat a co které nemůže. Také ukazuje, že nemají soudit podle vzhledu a samozdřejmě je snímek naučí, že úřady jsou opravdu pomalé :) Podle mě hodně povedený animák...

 • 70%
  3
  0
  11. 3. 2016
  rkotvald (3063 bodů)

  Skvělá rodinná podívaná, která v sobě skrývá více pro dospělé, než prvoplánově nabízí dětem na povrchu. Obě vrstvy většinou fungují při sobě, kromě pár výjimek. Dětem je dopřáno více než dost roztomilosti i laciných vtípků, naopak dospělí si můžou užít promyšlenost samotného fungování města, od rozdělení podle počasí, velikosti zvířat nebo každodenních vychytávek, přes jednoduché stereotypy zvířat, až po malinké drobnosti a odkazování na kultovní filmy. Samotná zápletka na pár místech skřípe, na druhou stranu není jen dalším průhledným triviálním poselstvím, ale snaží se reflektovat problémy společnosti, což alegoritsky zvláštním způsobem funguje.

 • 80%
  0
  0
  16. 3. 2016
  HappyPiere (2770 bodů)

  Krásná pohádka jak pro děti tak i dospělé

 • 100%
  0
  0
  28. 3. 2016
  Elizabett (2671 bodů)

  Skvělá pohádka mám jí ráda a je jak pro nejmenší tak i pro ty starší

 • 95%
  0
  0
  5. 8. 2018
  nikol125 (2584 bodů)

  Povedený animák. Převedení lidského světa do zvířecího se určitě povedlo. A i taková liška, která má předurčeno být podrazákem, se může stát výjimkou a může se z ní být policista jako třeba z králíčka, který má zase předurčeno, pracovat na farmě a pěstovat mrkve, borůvky, atd.

 • 80%
  0
  0
  16. 3. 2016
  alexik789 (2507 bodů)

  Animovaný snímek, který potěší, jak děti, tak i dospělé. Nádherná animace a děj.

 • 90%
  1
  0
  5. 7. 2016
  leafroller (2392 bodů)

  Obvykle nemám rád animáče, které jsou až příliš nasazené na lidský svět. A Zootropolis není výjimkou. Už jsem myslel, že to vypnu, ale vydržel jsem a bylo to dobře. V druhé půli filmu totiž konečně vyšly najevo všechny motivace a film se stal jakousi alegorií na současné dění. Všechno to generalizování a odsuzování skupiny obyvatel, tvoření jednoduchých úsudků na základě minima informací ze zmanipulovaných médií....jakobych tam žil, jakoby to bylo zde. Film nastavuje zrcadlo naší společnosti a tentokrát to není vtip. Podle mě se jedná o rodinný film, po kterém se dá dítěti krásně vysvětlit pravý význam dnes tolik proklínaného a zprofanovaného "sluníčkářství". A že je to zapotřebí!

 • 80%
  4
  0
  13. 4. 2016
  wop (1667 bodů)

  Noirová detektivka v hávu animáku pro děti.
  Není to rozhodně špatný film, naopak, je vynikající, ale klame tělem a může na sebe tak nalákat diváky, pro které není určen.
  Animace je skvělá, ale na to jsme v posledních letech už zvyklí. Co se mi opravdu líbilo byly charaktery zvířat, ve kterých se daly snadno najít charaktery, které známe z lidí kolem sebe.

  • animace, grafika
  • charaktery zvířat
  • scény s lenochodem
  • dospělý příběh
  • dospělý příběh (pokud se jde s dětmi)
  • méně humoru, než se z ukázek zdálo
 • 100%
  0
  0
  19. 12. 2016
  Cechulda (1288 bodů)

  Upřímně musím říct, že jsem byl k tomuto filmu dotažen, ale v tuto chvíli ani na vteřinu nelituji. Příběh byl skvěle podán. Rozhodně je to film jak pro děti, tak pro dospělé. Každý si zde najde to své. Co se týče vykreslení jednotlivých postav, tak to je opravdu geniální. Myslím si, že by se tento animovaný film mohl zařadit ke kultovním animákům jako je Doba ledová nebo třeba Shrek. Rozhodně je to jeden z filmů, na který se rád podívám znovu a rád si znovu vyslechnu některé hlášky, které opravdu pobaví a rozesmějí snad všechny.

  • příběh
  • vykreslení jednotlivých postav
  • zápletka
  • filmové hlášky
  • lenochod Blesk je jednoznačně nejlépe udělaná postava ve filmu:-)
  • nic
 • 75%
  0
  0
  21. 8. 2017
  Tomas_313 (1103 bodů)

  Animovaný snímek Zootropolis si svůj úspěch vydobyl jak u diváků, tak u neoblomných kritiků a svůj triumf završil Oskarovou soškou za nejlepší animovaný film roku. Animátorům nelze upřít detailní perfekcionismus - od výstavby rozlehlého fikčního světa s množstvím nápaditých idejí po mimiku roztodivných zvířat je vše dokonale zpracované. Humor zpočátku funguje na výbornou, bohužel s přibývajícím časem se úsměvné gagy založené na implementaci vhodných zvířátek do reálných rolí a situací postupně omrzí ( výjimkou je nezapomenutelná scéna s lenochody, která redefinovala slovní spojení umřít smíchy ). Detektivní zápletka sama o sobě nezaujme a tak se při chvilkové absenci řádného vtípku dostaví i nudné pasáže. Skrze celý film se v umírněné míře zrcadlí téma xenofobie a rasismu, proti němuž ideologicky bojuje hlavní hrdinka s myšlenkou, že kdokoliv může být kýmkoliv. Závěrem vyvstane harmonické zakončení o rovnosti a nesmyslných předsudcích, které lze aplikovat na současné válečné a geopolitické konflikty ( viz. Sýrie, ISIS ). Zda se jedná o náhodu, či o úmyslný tah jasné není, rozhodně se ale závěr jeví jako důmyslné mravní poučení nejen pro děti. Zootropolis bez váhání doporučuji - nabízí úžasnou animaci, sympatické hlavní hrdiny, nezaměnitelné lenochody a několik vydatných vtipů. Jen škoda, že tvůrci často omílají všemožná klišé, odkazují či napodobují, ale sami kreativitou příliš nehýří. A to i přesto, že se jim podařilo vystavět kouzelnou fiktivní realitu, která skýtá nekonečné možnosti. 75%

 • 90%
  0
  0
  16. 3. 2016
  tedoun (743 bodů)

  Je to docela roztomilé film nejen pro děti. Obvykle u dětských filmů usínám ale u tohle toho filmu jsem se docela pobavil hlavně moje dcery.

 • 90%
  0
  0
  16. 3. 2016
  EXpenzza (713 bodů)

  Hned na začátek roku výborný animák, který bude mít nejspíš jen málo konkurence. Kromě toho, že je animace naprosto skvělá a zvířata v ní vypadají výborně, nejen vizuálně, ale i pohybově, kdy mají skutečně pohyby zvířat, i když jsou polidštěná, tak dostáváte i skvělý detektivní příběh, který je napínavý a nepřestává být zábavný. Studio Disney opět potěšilo.

 • 80%
  0
  0
  13. 10. 2016
  KajkaFajka (625 bodů)

  Pohádka o velkém snu ktorý nikto a nič nemůže zkazit. Milujem tieto pohádky ktoré sa tvária jako že sů len pro děti ale ono to tak úplně neplatí. I já som si film užila a dobře som sa bavila. A som rada kde na koniec zvítazí lidská dobrota a láska. Doporučujem shlednutie

 • 85%
  0
  0
  29. 3. 2017
  Reacherjack2016 (565 bodů)

  Tenhle animák patří k jednom z nejlepší animáku, který znám. Je to srandovní a hezky udělaný film. Disney dělá super animovaný filmy. Nejlepší postava, která se mi ve filmu líbila je lenochod. Myslím si že film se bude líbit jak dětem tak i dospělým. Doufám, že Disney udělá další nový super filmy. Já filmu dávám 85%

 • 95%
  0
  0
  21. 8. 2016
  memphistto (474 bodů)

  Milé,záživné, děj se sune dál a není tam typický stereotyp podobných animáků. Prostě taková dětská kriminálka s občasnými velmi legračními scénami, kterým vévodí dopravní inspektorát (jako ze života) :)) Těším se na dvojku, protože nepochybně bude. Za shlédnutí určitě stojí.

 • 90%
  0
  0
  1. 3. 2017
  dis (442 bodů)

  A jo, a dám devadesát, a mám sto chutí napálit stovku. Jeden z nejskvělejších animáků, kterej dokazuje, že do fantastiky a animovanejch snímků toho můžete o tvrdý realitě tohohle světa a společnosti nacpat víc a výstižnějc, než když spácháte artový psychodrámo. Dokonalá výtvarná stránka, přepychová animace, úžasný nápady (ty upravený výstupy z dopravních prostředků), snaha o logický uspořádání a smysluplný návaznosti - takže funguje i jako solidní opravdická detektivka, doslova stovky odkazů a vtípků... Good feeling během celýho příběhu, i když přináší i hořký skutečnosti. A právě to, že si na ně troufne! Jediný bodíky dolů, a to uznávám, že jsem nespravedlivej, protože ono to tak v životě chodí, jsou na Nickovo frustrovaný dětství. Tenhle film si zlatýho plešáka zasloužil jako málokterej jinej!

1 2 3 4 dalsi posledni
82 79 ?
jak hlasovat?
 • panbubo 100%
 • LMUh 80%
 • barumichalkovaa 90%
 • vaclav-dressler 80%
 • lucko-strmiska 95%
 • tobik korinek 60%
 • ruza-chvatalova 5%
 • dobytek 90%
 • animosity 85%
 • Blatouch72 80%
všechna hodnocení (355)

V žebříčcích uživatelů

2. místo z 37 v žebříčku uživatele Kirra Darkness
7. místo z 9 v žebříčku uživatele Spamich
8. místo z 19 v žebříčku uživatele kubi.sarka
12. místo z 31 v žebříčku uživatele nikol125
Sdílet tuto stránku:

Partneři: