Ricki and the Flash (USA)
« další názvy »
USA USA
101 minut

Žánry

:
Drama, Hudební, Komedie
Motto: Připravte se na rock. Připravte se na lásku. Připravte se na Ricki.

Obsah

:
V původním a velmi poutavém snímku, plném živých hudebních vystoupení, Streep ztvárňuje postavu Ricki Rendazzové, slavné kytaristky, která se ve snaze více »« méně

Režie

:
Jonathan Demme

Scénář

:
Diablo Cody

Herci

:
Meryl Streep Rick Springfield Rick Rosas Bernie Worrell Ben Platt ...
Premiéra: 3. 9. 2015
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-12

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  10. 2. 2016
  Sheldon (12487 bodů)

  Natočit film o komplikovaném vztahu matky a dcery a obsadit do ní matku s dcerou je vždy poněkud ošemetné a ne každý si na to troufne. Demme ale nikdy nebyl žádný třasořitka. Meryl Streep byla první volba na hlavní roli a skutečnost, že nakonec kývla, aby vážnou a charakterní roli hrála její opravdová dcera, zřejmě nebylo nic jednoduchého. Ostatně sama Mamie Gummar řekla, že měla poprvé v životě pocit, že jí její matka viděla jako dospělou.  Demme je velmi muzikální, ostatně z jeho kariéry je to vidět a Meryl Streep hraje ve filmu opravdu sama na kytaru a zpívá a nutno podotknout, že skvěle. I její rockový look se velmi povedl. V ničem nezaostává ani tradičně spolehlivý Kevin Kline a příjemné je i obsazení naturščika Ricka Springfielda.  Jsem si jistý, že tenhle film nemusí sednout každému, ale rozhodně bych ho nenazval nepodarkem.

 • 60%
  0
  0
  1. 2. 2016
  leafroller (2311 bodů)

  Hodně jsem váhal, jestli napsat komentář, protože se mi film vlastně nelíbil. Řídký a nepřesvědčivý příběh, nepravděpodobné vyvrcholení a hlavně pomalá nuda, která mě několikrát donutila sáhnout po ovladači. A ani excelentní výkon paní S. zjevně nemůže zachránit špatný scénář. Občas mi dokonce připadalo, že jsou některé scény úmyslně vyrobeny pro zisk sošky. Nicméně musím říct, že se Meryl opravdu vyšťavila, ukázala, co šlo (a to doslova), a její hudební výkon převážil ručičku měření přes hranici 50%. Možná, až si ten film dám za 20 let, bude pro mě přijatelnější. Uvidíme.

 • 60%
  0
  0
  23. 2. 2016
  stantheman (2288 bodů)

  nic nového pod slunce...Meryl ve slabší kondici jde ruku v ruce se scénářem...který nedává příliš šancí na něco objevného nebo nadstandartního.

 • 60%
  0
  0
  4. 9. 2015
  marie-kolarova (1656 bodů)

  Jednotlivé motivy jsou ze života, netvoří však žádný celek, co by dával zapomenout podívat se na hodinky. Žádné zvláštní drama se neodehrává a nehrozí ani záchvaty smíchu. Většina charakterů je mírně jalových a nikdo nic mimořádného neřeší. Režisér Jonathan Demme zůstává ve standardu filmu o stárnoucích rodičích, co úplně nezvládli manželství a výchovu dětí, aniž by se přičinil o důvod, pro který stojí si tento film pamatovat. Do lehkého nadprůměru se dostává díky Meryl Streep a starým dobrým songům hraným naživo.

 • 75%
  0
  0
  7. 2. 2016
  patrick-sarin (438 bodů)

  Meryl se není třeba bavit, to je, jak známo tak kreativní herečka, která zahraje všechno. Dalo se jí proto věřit, že je tou pravověrnou rockerkou, i když tu kytaru držela, jak prase kost. Já jsem si tímto filmem jen potvrdil to, co vím už dávno. Rocková muzika sbližuje lidi a prolamuje ledy, tam kde je třeba. Viděl jsem lepší filmy s Meryl, než je tento o navázání zpřetrhaných rodinných vztahů, ale i tak jsem spokojen a při závěrečné, svatební scéně jsem byl na měkko.

 • 50%
  0
  0
  12. 5. 2016
  mil78 (298 bodů)

  Nikdy není pozdě
  je český název nového filmu Ricky And The Flash, ve kterém se ke spolupráci sešli legendární oscarová přebornice Meryl Streep a režisér vynikajícího Mlčení jehňátek Jonathan Demme.
  Proč si právě tyto dvě osobnosti vybrali slabší chvilku v klišovitém příběhu o stárnoucí rockové zpěvačce, která dojde smíření se svou rodinou je mi záhadou.
  Film až na pár vyjímek postrádá tah, je žánrově neukotvený mezi hudební komedií a dramatem a ve výsledku zůstává dost dlužen obojímu.
  Místo rozvíjení zápletky v místech, kde by se divák rád dozvěděl více o postavách a jejich motivacích utíká k četným hudebním vstupům a plytkým řešením.
  Scénáristická hlušina a typově nepřesný casting hází klacky pod nohy i samotné Streepové, která přes zjevnou snahu nepůsobí v roli rebelky zcela přesvědčivě.

 • 0
  0
  6. 9. 2015
  Host
  Host

  NHL Live scores: The National Hockey League (NHL) is a professional ice hockey league composed of 30 member clubs: 23 in the United

  States and 7 in Canada.It is commonly known as NHL.This blog is all about nhl live scores and NHL news.NHL is one of the most popular

  sport in the world and it has millions of fans around the world.

  hockey live streaming
  nhl live scores
  nhl standings

64 59 ?
jak hlasovat?
 • Sany51 80%
 • kubi.sarka 25%
 • Mikik4444 60%
 • Jarusu 55%
 • Riverdon 50%
 • mil78 50%
 • martina-surzinova 45%
 • Mirdas 60%
 • martin-kovanda 100%
 • batal 55%
všechna hodnocení (34)

V TV

 • 28. 2.
 • 21:00 Filmbox Premium
  Filmbox Premium

V žebříčcích uživatelů

54. místo z 65 v žebříčku uživatele eagles
Sdílet tuto stránku:

Partneři: