Beauty and the Beast (USA)
USA USA
129 minut

Žánry

:
Fantasy, Romantický, Muzikál

Obsah

:
V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým více »« méně

Režie

:
Bill Condon

Scénář

:
Evan Spiliotopoulos Stephen Chbosky Linda Woolverton Jeanne-Marie Leprince de Beaumont

Herci

:
Gugu Mbatha-Raw Emma Watson Luke Evans Ewan McGregor Dan Stevens ...
Premiéra: 16. 3. 2017
Distributor: Falcon
Přístupnost: Mládeži přístupno

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  4
  1
  16. 4. 2017
  Brenan88 (32436 bodů)

  Rok se s rokem sešel a máme tu další verzi dnes již klasiky Kráska a zvíře. Tentokrát to tvůrci pojali jako muzikál což mne příliš nepotěšilo,protože nepatřím mezi fandy toho žánru. Viděl jsem to v originále a musím říct,že zazpívané a vlastně celá hudební čísla nebyla tak zlá a otravná jak jsem očekával. Navíc obsazení v tomto případě bylo na jedničku jmenovitě hlavně Luke Evans. Digitální stránka filmu byla dle očekávání skvělá a i zvíře vypadalo dobře. K samotnému příběhu nemá smysl ani nic psát,protože už byl tolikrát zfilmován,že nedokáže ničím překvapit.

 • 70%
  0
  0
  12. 8. 2017
  sabule (13026 bodů)

  Klasická předělávka pohádky o krásné dívce a zakleté příšeře s hvězdným obsazením,je dobře známa i ze dvou českých počinů.Z Emmy Watson vyrostla velmi krásná žena a všechny své půvaby v tomto filmu dokáže uplatnit,jinak kdo znají tento příběh,tak je nemůže nic nového překvapit.

 • 80%
  0
  0
  11. 4. 2017
  evismaior (3383 bodů)

  Je to takové pěkně koukatelné. Hlasy spousty známých herců pod maskou pohyblivého malovaného nádobí a jiných starožitností, vtipkující netvor, Luke Evans, který umí zahrát fakt přesvědčivě hezkého, leč omezeného a o to nebezpečnějšího hlupáka, spousta zpěvů a tanců, politická korektnost, která do historické Francie a kostýmů šlechty zařadí bez váhání i osoby ne právě bělostné pleti, o homosexuálech a transvestitech nemluvě, a především Emma Watson, která z našprtané knihomolky Hermiony dorostla v půvabnou knihomolku Belle, krásně pracuje s hlasem i pohyby těla a vůbec je to prostě ta správná sympaťačka. Jen pořád toužím po tom vidět někdy nějakou víc psychologicky rozehranou meziakci, nejen to opakující se "fuj, zvíře, bojím se ho a nesnáším ho, protože mě tady vězní", které zázračně rychle přechází v "miluji ho až k smrti". Ale to jsem v této pohádkové podívané těžko mohla očekávat...

 • 80%
  3
  0
  20. 3. 2017
  rkotvald (2865 bodů)

  Dokonale natočená pohádka a tím dokonale myslím, dokonalé efekty, obsazení, nazpívané písně. Už od začátku mě film vtáhl do pohádkové atmosféry a jsem vážně moc ráda, že se tvůrci drželi původního příběhu a jen nám malinko odhalili Bellinu minulost a co se stalo s její matkou. Zvíře v tomhle filmu dostalo více prostoru, což nebylo na škodu, ale na druhou stranu by to tam ani nemuselo být. Emma Watson mě překvapila, jak krásně umí zpívat. Bylo to dojemné, kouzelné a prostě dokonalé, jen by to mohlo být o malinko kratší.

 • 80%
  0
  0
  26. 9. 2017
  Teresie (1046 bodů)

  Překvapivě mě tohle moc bavilo ....

 • 90%
  0
  0
  1. 6. 2017
  Ciiiri (865 bodů)

  Jako hodnota filmu nic moc. Zase je to pohádka. Byla milá. Jenže hlavní a jediný důvod byla Emma Watson. Hlavně jsem chtěla jít na originál, protože jsem ji chtěla slyšet zpívat. Dost mě překvapilo, jak umí... Ovšem myslím si, že v některých "výškách" ji bylo "pomoženo". Ale rozhodně pro fanoušky doporučuji. Písničky hezké, ale mohli být zajímavější...

 • 80%
  0
  0
  9. 8. 2017
  Sheemas (728 bodů)

  Kráska a zvíře, další klasická pohádka předělaná do moderní podoby. Obsazení bylo vybrané na jedničku, především pak Luke Evans, který byl jako padouch perfektní, zpracování parádní, trikově, barevné, mluvící a pohybující se nábytek, pro malé děti absolutně dostačující. Příběh jako takový byl natočen již několikrát, takže opravdu nemá čím překvapit a pro mě, jako dospělého diváka bylo množství písniček velmi otravné a délka taky dala zabrat. Ale celkově se jedná o pěknou a povedenou pohádku.

 • 85%
  0
  0
  15. 7. 2017
  Květka (668 bodů)

  Na tento film jsem se těšila jako na žádný jiný. Možná za to mohly všechny ty upoutávky, nebo možná stačilo vědomí, že tam bude hrát oblíbená Emma Watson. Myslím, že nikdo jiný než ona by se na roli Belle nehodila. Film je skvělý, určitě jsem se na něj nedívala naposledy. :)

 • 85%
  0
  0
  28. 3. 2017
  Reacherjack2016 (405 bodů)

  Miluju filmy od Disney. Moje nejoblíbenějších filmy jsou např. Kráska a zvíře, Kniha džunglí nebo Lví král. Animovaný film Kráska a zvíře se mi líbil a nemohl jsem se dočkat až do kin vejde hraná verze. Ve filmu jsou nádherné písničky. Hodně se mi líbil herec Josh Gad. Mě se nejvíce líbila scénka jak zpívali v hospodě písničku Gaston. Film má sice dvě hodiny ,ale stojí to za to. Proto dávám filmu 85%.

 • 90%
  1
  0
  7. 4. 2017
  dadoool (379 bodů)

  Naprosto úžasná pohádka! Dokonale zahraná, krásné prostředí, pěkné záběry. Šla jsem na to s tím, že jsem neznala původní příběh a verzi, a tak jsem byla moc zvědavá, jaké to bude. Někteří co znali původní příběh si stěžovali, že verze není moc povedená. Po shlédnutí nové verze jsem se podívala na tu původní a musím říct, že se to opravdu povedlo. Pár drobných změn a předělávek a film se trochu protáhl, ale bylo to opravdu kouzelné. Zvíře skvěle zahrané, Emma dokonalá jako vždy! Hudba nádherná, stejná jako v původním filmu, což mě příjemně překvapilo. Nejvíce mě po celou dobu filmu bavil Ian Mckellen, opravdu dokonale nadabované. Kdo šel na film s dabingem, udělal podle mě velkou chybu. Už se moc těším, až film uvidím znovu.

 • 60%
  0
  0
  14. 8. 2017
  mil78 (298 bodů)

  Slušně po všech stránkách řemeslně odvedená, byť nijak nezapomenutelná podívaná.
  Kostýmy, herci, výprava všechno precizně šlape, přesto tomu něco chybí.
  Osobitější punc, nebo originálnější provedení.
  Přesto je Kráska a zvíře klasikou,kterou by bylo škoda v hrané verzi minout.

 • 100%
  0
  0
  28. 11. 2017
  zrzinda2408 (283 bodů)

  Nádhera! Vrátila jsem se zpět do svých dětských let. Tento film se vážně povedl. Jak zde kolega píše, že tento film pojali "tvůrci jako muzikál", tak jde vidět, že originál neviděl, který je sic kreslený, ale též pojatý jakožto muzikál. Prostě nádhera, s originálem se tento film ztotožňuje. O hereckém obsazení se ani nebavím, nikoho lepšího na roli Belle by vážně vybrat nemohli. Vřele doporučuji!

 • 85%
  0
  0
  14. 8. 2017
  tyna-berbrova (261 bodů)

  Moc povedené zpracování. Když se člověk nechá unést kouzelným světem na plátně a skvělých hereckých a i pěveckých výkonů, musí odcházet z kina spokojený. Jen je tot zpracování spíše pro větší děti a nebo spíš dospělé. Okolo sedící děti v kině se docela brzy začaly nudit.

 • 80%
  1
  0
  20. 3. 2017
  jitulilinka (153 bodů)

  Oproti českým pohádkám možná trochu kýčovitější, ale naprosto mě svým celkovým vzhledem film uhranul. Emma Watson je úžasná, celou dobu je sice obklopená hlavně geniálními triky a CGI postavami, ale nevadí mi to a ve finále je to velmi vtipné a muzikálová čísla až famózní. Condon je evidentně umí.

 • 75%
  0
  0
  8. 4. 2017
  louluk (133 bodů)

  Co říct k tomuhle filmu? Prostě Emma Watson. Bez ní by byla pro mě tato pohádka poloviční. Ale abych nekřivdil i ostatním hercům. Luke Evans u mě taky rozhodně zabodoval. Slizkej záporák. Jinak prostě klasickej příběh, kterej zná už skoro každej. Zajímavé kulisy i atmosféra. Jestliže filmu stále nemáte dost, určitě si pořiďte knihu nakladatelství Albatros. Najdete v ní luxusní fotky přímo z filmu.

 • 70%
  0
  0
  14. 7. 2017
  angelikap (70 bodů)

   • Znám lepší verze, hlavně se trochu ztrácí hlavní děj v množství efektů.
  • 70%
   0
   0
   14. 8. 2017
   Sarka21 (60 bodů)

   Čím dál tím více se rozrůstají předělávky klasických animovaných pohádek a ani film Kráska a zvíře není výjimkou. Film byl předělán do muzikálu, což je rozdíl od předchozích předělávek. Koho muzikály nejsou zrovna šálek kávy, tak tento film ho nemusí odradit, neboť hudební čísla byla dobrá a nenaplňovala celou filmovou linku, byl tam dostatek i mluvených pasáží. Emma Watson dokáže jistě svým půvabem a hereckým nadáním přilákat mnohé fanoušky do kin.

  • 90%
   0
   0
   14. 8. 2017
   221Bara (28 bodů)

   Na tenhle snímek jsem se jakožto velká fanynka Disneyho moc těšila. A nebyla jsem zklamaná. Ani, film má své slabší momenty, chvílemi mi herecké výkony Emy Watson na začátku filmu přišly dosti prkenne, ale zato to vyvážila nádherná grafika, pěvecké výkony a způsob, jakým scenariste dotáhli příběh do konce a dali mu celkový rámec, jenž původnímu animovnemu filmu chyběl.

  • 85%
   2
   0
   20. 3. 2017
   Staninka (22 bodů)

   Nádherný film, nejen pro děti. Překvapilo mě, že byl udělaný jako muzikál, trailer tomu nenasvědčoval. Vojta Dyk zpíval zvíře skvěle, Emma Watson byla také hezky přezpívaná, jen teď nevím kým. Pohádka mě vtàhla do děje a na konci jsem se držela, aby neukápla slza. Doporučuji všem.

  • 60%
   0
   0
   20. 6. 2017
   martina-cernakova (16 bodů)

   Mne film trochu zklamal,miluji original od disneyho a tady se sice drzeli originalu,ale chybela mi tam ta laska a romantika. Na to ze film trval 2 hodiny mi to prislo strohe co se peibehu a emoci tyce a hlavne to nebylo tak vtipne,ty animovane postavicky byly daleko vtipnejsi.No v celku mi to prislo takove suche,bez emoci a emma Watson,i kdyz ji mam rada,mi tam moc nesedela.

  • 100%
   0
   0
   10. 4. 2017

   Bíla sem natom dvakrát v 3D a moc krásné miluji od Disney pohádky mám i kreslenou verzi ale tahle je moc krásná . Moc se jim to povedlo film mě vtáhl do děje moc se jim to povedlo. A i zvíře v tomhle filmu neměl chybu trefilu se do kreslené postavičky. Ale venku bych to potkat nechtěla.

  • 85%
   0
   0
   7. 5. 2017
   Zabijak129 (3 bodů)

   Dávám 85 % české verzi (95 % pro původní anglickou)

   • Scény
   • Herci
   • Kamera
   • Dabing
   • Příběh
  79 75 ?
  • Anetka111 100%
  • Nosnica 70%
  • Dave5991 10%
  • Jarusu 70%
  • zdenka-lokajova 100%
  • Mondyes 100%
  • Tupá stará treska 85%
  • Majk666 60%
  • Psisko59 70%
  • wop 65%
  všechna hodnocení (106)
  jak hlasovat?

  V TV

  V žebříčcích uživatelů

  1. místo z 4 v žebříčku uživatele Ciiiri
  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: