Spider-Man: Homecoming
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 dalsi posledni
 • 100%
  0
  0
  17. 2. 2018
  NatalieGrande (4 bodů)

  Film se mi moc líbil....

 • 50%
  1
  0
  15. 11. 2017
  stylos-meikel (17 bodů)

  takkk myslela jsem si ze to bude lepsi moc velkeeee skamani :/

 • 80%
  0
  1
  28. 11. 2017
  adam-stibor (18 bodů)

  Další reboot nám přinesl nejmladšího spider-mana, nejmladší tetičku May a celý film vypadá víc dětinsky. Tom Holland je dle mě nejlepší spider-man a hlavně díky tomu, že si ho oblíbíte bez nějakého obrovského charakteru. Je to ten náš spider- man ze sousedství (z komiksu). Myslím, že tenhle díl mířil tam, kam jsem chtěl. Neřešil tolik nějakou lásku, protože je to pořád dítě, které si chce užívat superschopností. To by udělal každý. Spider-man by měl být hlavně o akci s humorem a dobrým záporákem, kterého chceme. Na vultura nebudeme tolik vzpomínat jako např. na Lokiho, ale máme ho rádi. Doufám, že to Sony vidí a ví, co dělat v budoucnu.

 • 80%
  0
  1
  22. 7. 2017
  nairam67 (44 bodů)

  Konečně zase zábava, pavoučí chlapec ve stylu Deadpoola je bezva nápad, zejména, když mu jeho protivník zatápí nejvíce jako starostlivý otec jeho pubertální lásky. Celé to vlastně není komiksový film, ale slušná komedie s komiksovými hrdiny. Jen tak dál Avengers

 • 90%
  2
  1
  14. 7. 2017
  enyd (54 bodů)

  Svižná a lehká komiksovka. Je to Spider-Man a přece je to dost jiné než původní filmy. Provázanost s dalšími filmy a postavami Marvelu, filmu svědčí. Tomu Hollandovi ta role sedne a Michael Keaton si toho nejednoznačného záporáka strašně dává. Spider-Mana v tomhle duchu s Hollandem v hlavní roli, klidně dám i v dalším filmu znovu.

 • 100%
  1
  1
  17. 7. 2017
  TheRock1629 (77 bodů)

  "ÚŽASNÝ" ! Spider-Man: Homecoming funguje od začátku až do konce ačkoliv závěrečná bitva mezi Spideym a Vulturem trochu pokulhává tak je to i přes to skvělý a zábavný příběh ... Mě osobně potěšilo už jen to že je to pro mě první Spider-Man který je vzhledově věrný předloze ... Tím vzdávám hold Stanu Leemu který ho vymyslel a k tomu celý tento hrdinský vesmír ... Jít či nejít na nového Spider-Mana do kina? Na 180% jít! Ať jako fanoušek nebo jako obyčejný divák který chce víc než zábavnou a akceplnou červenomodrou jízdu na plátně! Dodal bych i to že Michael Giacchino udělal víc než luxusní soundtrack do kterého zakomponoval i originálního Spideyho melodii (jestli se ptáte kterou tak vám připomenu odryvek ze Simpsonů ve filmu a hit Spider-Vepř

 • 100%
  2
  1
  14. 7. 2017
  baj (84 bodů)

  Truly Amazing Spider-Man... už dlouho jsem neměl pocit, že by film dokázal tak perfektně odrazit nějaký komiks, od feelingu přes vizuál až po ústřední postavu, která může aspirovat na Buellera dnešních teenagerů (na to film ostatně rovnou odkáže). Keaton fantastický a thrillerová sekvence z auta je jeden z nejsilnějších momentů v celým MCU. Potěší záporák s lidskou motivací, komorní vyústění a po hrozně dlouhé době i sidekick, který je opravdu roztomile vtipný po celou stopáž. Odpůrce rebootů navíc mile překvapí, že i tenhle Spidey je svůj a rozhodně si ho nelze splést s Maguirem či EMO-Manem, ani zbytkem Marvelovek. To kličkování napříč žánry je u Marvelu vlastně čim dál víc obdivuhodné.

 • 85%
  1
  1
  17. 7. 2017
  Prdifuk (90 bodů)

  Marvel jede. Je moc dobře, že to u Sony pochopili a poslali pavoučího mladíka k nim. Homecoming šlape hned od začátku na výbornou. Čekal jsem odlehčenou podívanou pro teenagery a tu jsem přesně dostal plus jednu vynikající scénu u které se mi doslova tajil dech.

  • scéna v autě k plesu.
  • přílišná podbízivost mladému publiku.
 • 80%
  2
  1
  14. 7. 2017
  galactus (97 bodů)

  Dvojka s tobeym nepřekonána, ale velmi svěží dílko a rozhodně nejlepší spider-man za poslední dekádu. A nejlepší záporák(je to vůbec záporák?!?) snad ever. Keaton velmi dobrý, tyhle role mu snad šijí na míru - nebo je tak dobrý herec? doufám, že Sony má rozum a spolupráci s Marvelem rozvine i třebas na fantastic 4, kterou spolehlivě s každým filmem zadupává do země hlouběji.

 • 80%
  0
  1
  8. 11. 2017
  starskyxaj (108 bodů)

  očekávání byly větší , ale rád jsem zase viděl spidermana v jiném podání !

 • 85%
  0
  1
  14. 11. 2017
  Marhul28 (147 bodů)

  Tak a je to. Konečně jsem viděl Spider-Mana, který se mi celkem dost zalíbil po všech stránkách. Humor, obsazeni, hudba, reference, a celkově ta akce.
  A padouch? O tom není třeba mluvit. Došlo mi teď při psaní recenze, že v sobě má ne tolik, ale celkem podobnou šablonu Sand-Mana ze Spider-Mana 3 (chlapík co dělá zlé věci aby ochránil rodinu). Shocker - wow, tohle jsem nečekal. A Tom Holland předvedl na svůj věk výborný výkon. Když vezmu v potaz, že v komiksu je Peterovi 15??? Tom Holland je prostě nejlepší volba co Marvel měl.
  Tedy, kromě role MJ

 • 100%
  0
  1
  14. 11. 2017
  vojta-kortus (156 bodů)

  Truly Amazing Spider-Man... už dlouho jsem neměl pocit, že by film dokázal tak perfektně odrazit nějaký komiks, od feelingu přes vizuál až po ústřední postavu, která může aspirovat na Buellera dnešních teenagerů (na to film ostatně rovnou odkáže). Keaton fantastický a thrillerová sekvence z auta je jeden z nejsilnějších momentů v celým MCU. Potěší záporák s lidskou motivací, komorní vyústění a po hrozně dlouhé době i sidekick, který je opravdu roztomile vtipný po celou stopáž. Odpůrce rebootů navíc mile překvapí, že i tenhle Spidey je svůj a rozhodně si ho nelze splést s Maguirem či EMO-Manem, ani zbytkem Marvelovek. To kličkování napříč žánry je u Marvelu vlastně čim dál víc obdivuhodné.

 • 75%
  0
  1
  14. 8. 2017
  jarousek1981 (252 bodů)

  Klasika od Marvela.Jen bych trochu udelal jiny zacatek a ubral bych hlasku mam staz u pana Starka.Jinak me film dost nadchl a tesim se na pokracovani. Udelal bych trochu vice dramaticky konec. Jinak tento spatny film neni vub zle natoceni. Hlavne film neni jak pres kopirak jako predchozi filmy.

 • 80%
  2
  1
  14. 7. 2017
  mkubalikova (312 bodů)

  Velká spokojenost! Zábavný nahláškovaný teenage komiks se skvělým Birdmanem Keatonem. Navíc jsem na něm byla 7.7.2017 v kine AMC v NYC poté, co jsem většinu míst, kde se film odehrává, navštívila osobně (Staten Island Ferry a Coney Island rulezzz) :-)

 • 75%
  0
  1
  14. 11. 2017
  TerkaCZ (333 bodů)

  Již 3. pokračování Spider-Mana, tentokrát zakomponován do Marvel universa. Tentokrát nezklamal. Záporáci povedení, celkově zdařilá práce s nápady. Super hudba. Humor.I překvapivá scéna s temnym podtónem. Je super, že je v roli Petera P. normální puberťák a přitom to není vyložene stupidní.

 • 80%
  0
  1
  14. 8. 2017
  jirka-knobloch (378 bodů)

  Jinny ****
  Nový představitel Spideyho nám už byl představený v Občanské válce, ale tentokrát nám jako postava krásně rozkvete. Peteru Parkerovi tentokrát musíte věřit jeho teenagerská dramata a nesmělost, které jsou podané velmi přirozeně a civilně. V podstatě civilní (v rámci komiksových filmů, samozřejmě :)) je jeho protivník, který je... taky celkem rovný chlap s pochopitelnou motivací? Když si dáte dohromady, že ho hraje bývalý Batman, který si sám ze sebe a z dalších komiksových hrdinů dělal legraci v Birdmanovi, opotí se vám mozkové závity. Příjemná je i role Tonyho Starka, který je coby miliardářský geniální playboy s životními zkušenostmi skvělým protějškem Petera Parkera. Skvělou volbou bylo i neopakovaní Spideyho originu a smrti strýčka Bena. Všech těch cameí a propojení na marvelovské univerzum si vážím o to víc, že film dělalo jiné studio - vidím v tom dnes tak vzácný promyšlený ohled na diváka a to, co už viděl a zná. Moje největší kritika patří poklonkování rasového zastoupení - je to hloupé, zbytečné, rušivé a nepravdivé ani s ohledem na strukturu americké populace.

 • 90%
  2
  1
  14. 7. 2017
  wtemplar (379 bodů)

  Osobně nemám rád postavu Iron Mana v rámci MCU (nebo to, co se z něho stalo) a to byl hlavní důvod, proč jsem se dalšího restartu bál. Naštěstí tam IM moc není, strýček Ben znovu neumírá a Petera znovu nekouše pavouk. Film je velmi zábavný a hodně věrný předloze "Peter je loser a v reálu se mu moc nedaří, protože místo rande musí zachraňovat svět."

  • Suit Lady
  • obrovské množství easter eggů (pravděpodobně více jak v Deadpoolovi)
  • dost možná nejlepší sólovka v rámci MCU
  • Iron man
 • 80%
  0
  1
  14. 11. 2017
  dancemusic2012 (417 bodů)

  Nový Spider-man, opět nový hlavní herec, kterého bylo možné vidět v jiné marvelovce.
  Prvních 20 minut jsem myslel, že odejdu z kina, ale pak se to rozjelo.
  Trošku předvídatelný děj, ale jinak akce a zábava, a o to přece jde :-)
  Dobrá role Iron Mana, vtipný a sarkastický, jako vždy :-))

 • 70%
  0
  1
  15. 11. 2017
  uge (434 bodů)

  Na začátku filmu se mi líbila lehkost a hravost podání Spidermana, což mi z pohledu ke komixům sedí. Pozdější děj je docela slatanina, co je dobré, tak alespoň padouch má logický vývoj a osobnost a i smysl pro dělá to co dělá. Osobně je z toho hodně cítit, že to byl prostě film, udělejme mu brand po naší značkou aby do budoucna jsme ho mohli použít v skupinových filmech.

 • 45%
  1
  0
  6. 2. 2018
  Pacman (529 bodů)

  Kasovní trhák? 100%, ale bohužel to byl hlavní cíl filmu - vydělat spoustu peněz. Po 10 minutách filmu mi bylo jasný, že cílovka je teenager, který nezná tak docela starého Spidermana, ale už nechce vidět jeho milion a první reboot. Tom Holland se do role hodí a role je mu ušita na míru. Zápletka je pro mě trochu dejavu z ostatních "pavoučích" filmů. Akce zde není tak uchvacující a wow efekt taky žádný, ale udržuje to trochu napětí a má to solidní spát i před delší stopáž. Co mě potěšilo by hlavní záporák. Možná jsem zprvu čekal někoho trochu výraznějšího, jako byl třeba Goblin, ale pak mi to naprosto sedlo. Obyčejnej týpek, co si chce z novýho světa taky něco urvat a přitom myslí na rodinu. Prostě podobný jako hrdinové, má svoje tajemství a občas o svý "bokovce" zapochybuje....To je ale bohužel všechno dobré. Zbytek je plytký a prázdný. Spíďa a jeho první láska? Jakoby tam vůbec nebyla. A navíc zase ta potřeba uspokojit Amerického diváka tím, že dáme do filmu černošku. Tony Stark se chová jako ultrakretén (ne že by jinak nebyl, ale umí s tím pracovat). Čím déle jsem koukal, tím víc mi to připomnělo pocity z Ant-Mana. Až moc si ze sebe film dělá legraci (bohužel jsem se zase až tolik nesmál), a chvilkama to zase vypadalo jako chudý příbuzný Avengers. Tak ať, ale pak mi vysvětlete, co na tomhle filmu stálo 175 milionů dolarů??? Pokud by v Avengers natáhli stopáž, tak Spidermana mohli zasadit do týmu i bez samostatného filmu. Ale to by nevydělalo tolik peněz....Jak se mi to rozkládá v hlavě tak se mi tenhle Spiderman líbí čím dál méně.

1 2 dalsi posledni
77 76 ?
 • Peříková 25%
 • SpeeDeeX11 85%
 • julca-lutovinova 75%
 • honza-holan 100%
 • Standa. 60%
 • lucius321 85%
 • Pete69 70%
 • Venom81 100%
 • Terez18 100%
 • bafik 35%
všechna hodnocení (145)
jak hlasovat?

V TV

Sdílet tuto stránku:

Partneři: