Spider-Man: Homecoming
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 3 dalsi posledni
 • 65%
  12
  1
  7. 7. 2017
  Brenan88 (35442 bodů)

  Do třetice všeho dobrého? Ani bych neřekl! Očekávání byla prostě příliš velká a Spidermanovi se je podařilo naplnit jen zčásti. V první řadě bych kladně ohodnotil humornou stránku filmu. Tato verze je ze všech tří rozhodně ta nejvtipnější. Na to všem má lví podíl právě Tom Holland,který skvěle ztvárnil Spidermana jako pubertální ucho co ze sebe sype jednu hlášku za druhou. Akce vypadala dobře a finále bylo originální a hlavně přehledné ( v DC se mají ještě co učit). Michael Keaton je prostě sympatický borec a konečně se z něj stal Birdman v pravém slova smyslu. Jsem za něj velmi rád,že se mu podařilo tak nakopnout uhasínající kariéru. Nápad provázat Spidermana s Avengers byl vážně milionový, protože Downey a Favreu tomuto filmu výrazně prospěli. Teď bych se pokusil shrnout zápory. 133 minut mi občas připadlo jako úplná věčnost a to bych od takového filmu rozhodně nečekal. Kontrolovat hodinky u filmu s vaším oblíbeným hrdinou nikdy neznačí nic dobrého. Domácí videa na začátku byly takové nemastné - neslané. Film se snažil byt každým coulem cool a vtipný, ale častokrát až příliš tlačil na pilu. Na jeden dobry fórek tak připadají další 2 průměrně. Samotný příběh ( ach ten scénář ) mě moc neoslnil a rozjezd filmu se rozjížděl až příliš volným stylem. Zaporák nebyl bůhví jak přesvědčivý a děsivý. Lehce tak zapadne mezi ostatní zloduchy a za nějaký pátek už si na něj jen těžko vzpomenu. Pro mne je tedy stále nejlepší Raimiho verze,která mi sedla o něco více jak stylem vyprávěním, tak akčními scény.

 • 95%
  2
  0
  6. 6. 2018
  Nikola Jana K. (25 bodů)

  Tom Holland jako nový Spidey je naprosto super volba! Moc hrozně bavil a v kombinaci s Tony Starkem, jakož jeho mentorem, ještě víc. No kdo by nechtěl takového "strýčka". Smršť hlášek a cool nových technologií od Tonyho plus záporák v podání Michaela Keatona je fajn zábava na jeden večer.

 • 80%
  1
  0
  16. 7. 2017
  bayern (13092 bodů)

  Tak jsme se zase konečně dočkali nového Marveláckého pavouka.Je to hodně povedené a o akci vůbec není nouze.Spousta nadupaných nápadů a hlavně záporáci se také povedli.Kdo má rád tuto sérii ať už starší kousky nebo to novější provedení,tak se určitě nebude nudit!

 • 60%
  2
  1
  1. 8. 2017
  JosefTomas (5510 bodů)

  Spiderman se na chvíli vrátil k Marvelu a je to vidět každým coulem. Jenže to má pár výtek. První, že se tvůrci snaží přiblížit Spidermana mladšímu publiku, z čehož se snaží těžit vtípky, ale ony nefungují. Některé sice ano (hlas Spidermana nemá chybu, ale to asi jediný případ). Další věcí je i pojmutí, sice je jasné, že se musí Spidey něčím lišit od předchozího díla Sony, ale jeho nerozvážnost je až směšná. Spiderman v komiksu není pitomé děcko, ale rozumný polodospělý a tady z něho dělají spíše srandovního panáka pro předpubertální děti. Film sice rychle ubývá, ale přeci jen jsem se na ty hodinky koukl (dvakrát). Finále opět završené bombasticky a není to ani moc digitální bordel, který nedává smysl. Celkově je ale film jen dobrým dalším dílem, který ale v podstatě vznikl zbytečně. 60%, protože mám Spidermana rád.

 • 60%
  2
  1
  9. 10. 2017
  Chimpanzee21 (3577 bodů)

  Jednu věc marvelu vzít nemůžu, a tou věcí je přehlednost soubojů. Jinak film nějaký zázrak není. Jedná se už o třetí hranou verzi spidermana a tahle je asi nejhorší. Pokud chcete kouknou na spidermana, tak na toho prvního. Film má poměrně nekvalitní příběh a snaží se hodit spidermana do reality (výroba pavučin chem. reakcí), ale tu realitu znemožňuje příliš futuristický oblek s mnoho funkcemi a samozdřejmě emzácká technologie v hlavní roli.

 • 85%
  2
  1
  13. 7. 2017
  Fxxx (1048 bodů)

  Od sympatického hlavního hrdiny přes jednoho z nejlepších marvelovských záporáků po Giacchinovu hudbu, takřka všudypřítomný, ale nevtíravý humor a jeden velmi mile nečekaný zvrat... Všechno je tu správně. Nebudu přece Spider-Manovi vyčítat, že cílí na mladší publikum, když je Peter Parker tentokrát puberťák. Naopak to je výhoda, protože z jeho věku pramení ta velká klukovská touha být velký, někam se zařadit a být užitečný, která to vše žene kupředu. Nejnovější přírůstek do téhle komiksové rodiny je zkrátka svěží podívaná, která navíc nezdržuje ničím, co jsme už viděli (Spider-Manův zrod a tak dále), ale pěkně, přehledně a s nadhledem vypráví něco nového.

 • 45%
  1
  0
  6. 2. 2018
  Pacman (541 bodů)

  Kasovní trhák? 100%, ale bohužel to byl hlavní cíl filmu - vydělat spoustu peněz. Po 10 minutách filmu mi bylo jasný, že cílovka je teenager, který nezná tak docela starého Spidermana, ale už nechce vidět jeho milion a první reboot. Tom Holland se do role hodí a role je mu ušita na míru. Zápletka je pro mě trochu dejavu z ostatních "pavoučích" filmů. Akce zde není tak uchvacující a wow efekt taky žádný, ale udržuje to trochu napětí a má to solidní spát i před delší stopáž. Co mě potěšilo by hlavní záporák. Možná jsem zprvu čekal někoho trochu výraznějšího, jako byl třeba Goblin, ale pak mi to naprosto sedlo. Obyčejnej týpek, co si chce z novýho světa taky něco urvat a přitom myslí na rodinu. Prostě podobný jako hrdinové, má svoje tajemství a občas o svý "bokovce" zapochybuje....To je ale bohužel všechno dobré. Zbytek je plytký a prázdný. Spíďa a jeho první láska? Jakoby tam vůbec nebyla. A navíc zase ta potřeba uspokojit Amerického diváka tím, že dáme do filmu černošku. Tony Stark se chová jako ultrakretén (ne že by jinak nebyl, ale umí s tím pracovat). Čím déle jsem koukal, tím víc mi to připomnělo pocity z Ant-Mana. Až moc si ze sebe film dělá legraci (bohužel jsem se zase až tolik nesmál), a chvilkama to zase vypadalo jako chudý příbuzný Avengers. Tak ať, ale pak mi vysvětlete, co na tomhle filmu stálo 175 milionů dolarů??? Pokud by v Avengers natáhli stopáž, tak Spidermana mohli zasadit do týmu i bez samostatného filmu. Ale to by nevydělalo tolik peněz....Jak se mi to rozkládá v hlavě tak se mi tenhle Spiderman líbí čím dál méně.

 • 90%
  2
  1
  14. 7. 2017
  wtemplar (382 bodů)

  Osobně nemám rád postavu Iron Mana v rámci MCU (nebo to, co se z něho stalo) a to byl hlavní důvod, proč jsem se dalšího restartu bál. Naštěstí tam IM moc není, strýček Ben znovu neumírá a Petera znovu nekouše pavouk. Film je velmi zábavný a hodně věrný předloze "Peter je loser a v reálu se mu moc nedaří, protože místo rande musí zachraňovat svět."

  • Suit Lady
  • obrovské množství easter eggů (pravděpodobně více jak v Deadpoolovi)
  • dost možná nejlepší sólovka v rámci MCU
  • Iron man
 • 80%
  2
  1
  14. 7. 2017
  mkubalikova (312 bodů)

  Velká spokojenost! Zábavný nahláškovaný teenage komiks se skvělým Birdmanem Keatonem. Navíc jsem na něm byla 7.7.2017 v kine AMC v NYC poté, co jsem většinu míst, kde se film odehrává, navštívila osobně (Staten Island Ferry a Coney Island rulezzz) :-)

 • 100%
  2
  1
  14. 7. 2017
  baj (102 bodů)

  Truly Amazing Spider-Man... už dlouho jsem neměl pocit, že by film dokázal tak perfektně odrazit nějaký komiks, od feelingu přes vizuál až po ústřední postavu, která může aspirovat na Buellera dnešních teenagerů (na to film ostatně rovnou odkáže). Keaton fantastický a thrillerová sekvence z auta je jeden z nejsilnějších momentů v celým MCU. Potěší záporák s lidskou motivací, komorní vyústění a po hrozně dlouhé době i sidekick, který je opravdu roztomile vtipný po celou stopáž. Odpůrce rebootů navíc mile překvapí, že i tenhle Spidey je svůj a rozhodně si ho nelze splést s Maguirem či EMO-Manem, ani zbytkem Marvelovek. To kličkování napříč žánry je u Marvelu vlastně čim dál víc obdivuhodné.

 • 80%
  2
  1
  14. 7. 2017
  galactus (97 bodů)

  Dvojka s tobeym nepřekonána, ale velmi svěží dílko a rozhodně nejlepší spider-man za poslední dekádu. A nejlepší záporák(je to vůbec záporák?!?) snad ever. Keaton velmi dobrý, tyhle role mu snad šijí na míru - nebo je tak dobrý herec? doufám, že Sony má rozum a spolupráci s Marvelem rozvine i třebas na fantastic 4, kterou spolehlivě s každým filmem zadupává do země hlouběji.

 • 90%
  2
  1
  14. 7. 2017
  enyd (54 bodů)

  Svižná a lehká komiksovka. Je to Spider-Man a přece je to dost jiné než původní filmy. Provázanost s dalšími filmy a postavami Marvelu, filmu svědčí. Tomu Hollandovi ta role sedne a Michael Keaton si toho nejednoznačného záporáka strašně dává. Spider-Mana v tomhle duchu s Hollandem v hlavní roli, klidně dám i v dalším filmu znovu.

 • 95%
  1
  0
  6. 6. 2018
  Zoompie (36 bodů)

  Nový představitel Spideyho se povedl, Tom Holland se na tuhle roli hodí víc než dobře. Film má díky němu svěží nádech. A jako je Spideyho zvykem, jede jednu hlášku za druhou. Úvodní sekvence z Avengers Civil War byla super nápad! A přítomnost Tonyho Starka je velkým přínosem. Za mě palec nahoru.

 • 50%
  1
  0
  15. 11. 2017
  stylos-meikel (18 bodů)

  takkk myslela jsem si ze to bude lepsi moc velkeeee skamani :/

 • 90%
  1
  1
  16. 7. 2017
  sabule (13554 bodů)

  Oblíbený pavoučí muž opět nezklamal a toto pokračování je znovu hodně povedené.U Marvelů se činí a je jenom dobře,že světlo světa spatří i další hrdinové.Od začátku do konce jedna velká akce a divák si na chvíli neoddychne a akce střídá akci.No a bývalý Batman jako záporák také na jedničku.

 • 75%
  0
  0
  2. 1. 2018
  lamps (11831 bodů)

  Překvápko. Před projekcí bych řekl, že tematická truhlice kolem pavoučího hrdiny byla vyprázdněna zkompletováním Raimiho trilogie, ale Kevin Feige v Marvelu zas a znovu dokazuje, že dobře ví, co a jak chce a má udělat. Homecoming má sice slabiny právěv tom, že do obecných Spideyho motivů kolem vysněné dívky nebo jeho looserství nepřináší nic moc originálního a trochu kostrbatě se snaží o propojení přesahující avengerovské roviny s vlastním příběhem, ale je to bezesporu vysoce zábavný a lehce odvyprávěný střípek, který Marvelu v jeho mozaice chyběl - ten o klukovi uvnitř superhrdiny, o klukovi, který se kromě zloduchů musí vyrovnávat především sám se sebou a se svými pubertálními problémy. Jedna z těch sice ne tak vizuálně nápaditých, ale rozhodně nejvíce přemýšlivých komiksáren, které hodně prospívá i charakterní a netradičně lidský záporák Michael Keaton. Ani zdaleka tak uspěchané a nucené směrem k blížící se monstrózní týmovce, jak jsem se obával..

 • 80%
  0
  0
  12. 12. 2017
  Danny F. (11087 bodů)

  Tohle už vážně ne. To snad tvůrci nemyslí vážně?! Velká sláva to rozhodně nebyla a film je hrozně přeceňován. Tak tedy; Spider-Man míří do totální zkázy. Co nový díl, to mladší Parker. Jednou se dočkáme batolete o které se stará 12ti letá teta?! Opravdu je to horší a horší. Zlatý Amazing Spider. Jinak film měl vcelku vkusné tempo a efektní akce. Až na jednu s lodí. To bylo co? A proč pavoučí mužík dostal od Starka jakýsi vystřelovač pavučin? Jak je metal doposud? Hodně otázek na které raději nechci ani odpověďi. Určitě to nebylo nejhorší. Vulture měl málo prostoru a objevil se vždy jen aby maličkému pavoučku naplácal na zadek. No dobře jsem se pobavil i přes nechuť velkých změn.

  • Akce
  • Vtip
  • Triky
  • Samotný představitel Spider-Man
  • Prostor pro Vultureho
  • Žádný šmrnc předchozích dílů
 • 70%
  0
  0
  4. 3. 2018
  Pete69 (8390 bodů)

  Toto je spíše komedie se Spidermanem. Pro mě osobně je to nejméně povedený díl. Neříkám, že je to špatný film, dal jsem 70%, ale prostě se mi líbí nejméně. Peter Parker mi úplně nesedí, akce jsou spíše průměrné, příběh také žádná sláva. Spidermana mám rád a doufám, že s dalším pokračováním se vrátí i vysoká kvalita.

 • 10%
  3
  3
  1. 12. 2017
  SNCIS (6502 bodů)

  Tak tohle mne neoslovilo prakticky vůbec! Další marvelovská trapná pohádka: V hlavní roli děti pro děti, trapné dialogy i herci a celé je to špatné. Nejlepší na tom asi Michael Keaton a proto alespoň 1 hvězda.

 • 75%
  0
  0
  5. 2. 2018
  FilipusMuff (3697 bodů)

  Na to jak marvelovky ze srdce nemám rád, tak krom toho že tohle celkem ušlo to bylo dokonce i dobré... - s chutí bych si dal pokračování nahned..
  bohužel když koukám do plánu marvelu, vidim že tohle byla asi na dlouhou dobu poslední marvelovka která mě mohla zajímat.. - no uvidíme, dám šanci i těm dalšim, ale nevim-nevim..

1 2 3 dalsi posledni
78 76 ?
 • hcfort 75%
 • Klari196 80%
 • VendyHauss 65%
 • Mirass95 90%
 • cerfik 40%
 • squirrelpool 75%
 • loudaxxx 75%
 • Trable 60%
 • Kim-Čong-Un 100%
 • VerunkaLoveTHFWNS 100%
všechna hodnocení (166)
jak hlasovat?

V TV

V žebříčcích uživatelů

14. místo z 19 v žebříčku uživatele loudaxxx
Sdílet tuto stránku:

Partneři: