Česká republika Česká republika
58 minut

Žánry

:
Komedie
Motto: O víně a lidech kolem něj.

Obsah

:
Kateřina Hýsková přijíždí z Prahy se svými dvěma dospělými dětmi navštívit rodiče do malebné jihomoravské vesnice Křetice, kde její otec vinař právě více »« méně

Režie

:
Vojtěch Moravec Dan Wlodarczyk Martin Kopp (I) Petr Nikolaev

Scénář

:
Zuzana Dzurindová Tomáš Holeček Petr Kolečko Kryštof Pavelka Jiří Suchý Jiří Vejdělek Jaroslav Žváček

Herci

:
Václav Postránecký Hynek Čermák Pavel Liška (I) Lucie Benešová Pavel Nečas ...
Přístupnost: Mládeži přístupno

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  24. 6. 2017
  Brenan88 (12706 bodů)

  Vinaři mají dvě tváře. První tvář - první série je výborná a svěží. Tvůrci měli výborný smysl pro humor a seriál je plný pozitivní energie. Každá epizoda má šmrnc a vždy mi hrozně rychle utekla. Vinaře to možná trochu popudí,protože jsou zde vylíčení jako násoskové,kteří celý den jen vysedávají a popíjí víno. Já vinař nejsem a tak mne tenhle problém netrápí. Jsem ale z Moravy a moc mi nedala spát ta jejich mluva. Ještě jsem nepotkal nikoho kdo by tak mluvil. Druhá tvář - druhá série se už moc nevydařila. Přesun do Čech se příliš nepodařil a válka mezi vinaři a pivaři mne nijak neuchvátila. Začali se střídat povedené díly s hroznými díly a to se v první sérii nestávalo. Stále to mělo i tak něco do sebe,ale to kouzlo z první série se vypařilo.

 • 0%
  0
  0
  5. 2. 2016
  Ombak_Penari (2732 bodů)

  Jedna hvězda za to, že to je podobné Bobulím. Druhá hvězda za to, že se to skoro celé točilo v Pavlově pod Pálavou, kde to velmi dobře znám. A třetí hvězda se tam vloudí, když si k tomu dám sklenku bílého polosuchého.Takže na nějakých 60 procent to bude...Jinak je to ale blbost._____________ Druhá série: pořád se na to dívám, někdy člověk holt potřebuje vypnout. Ale začíná to být tak ukrutně debilní, že se to chvílemi až bolí. Jestli si Moraváci stěžovali, že jsou v první sérii za blbce, tak teď mohou být spokojeni, protože Češi jsou zde za ultrakretény. Nejhorší jsou bohužel ale ty neuvěřitelně pitomé zápletky jednotlivých dílů. Myslel jsem, že po první sérii už to nemůže být horší, ale opravdu hluboce jsem se mýlil. Přitom i na Litoměřicku by se dalo krásně točit vtipně o víně, ale tohle už s vínem nemá nic moc společného a vlastně tam o něj ani moc nejde. Zůstávají jen pěkné záběry krajiny a majestátního Hazmburku a občas povedený vtip. A především odporná pachuť promarněné šance natočit dobrý komediální seriál o poezii vína. Snižuji hodnocení a až dokoukám druhou řadu, možná půjde ještě dolů. Leda bych to vyvážil uznáním za kvalitní komediální výkon Hynka Čermáka..._____________ Po 11 dílu druhé série: Další snížení hodnocení. Nyní už lze ocenit snad jen stále vynikajícího Hynka Čermáka. Běda, jestli se jim na to od další série také vybodne, to už se seriál stane naprosto nekoukatelným. Já na to stejně pořád ještě čučím, ale fakt už nevím proč. Nejhorší na tom je vědomí, že tohle není pravděpodobně výsledek debility tvůrců, ale účel. Zápletky seriálu cílí na naprosto "nenáročné" publikum. Zřejmě došli tvůrci k závěru, že u nás prostě mají největší komerční úspěch totální polovtipné kraviny a tudíž je potřeba nastrkat do každého dílu co nejabsurdnější zápletku, aby se jim smáli všichni ti návštěvníci Babovřesk a Kameňáků. Asi to funguje a já se fakt už stydím, že na to ze setrvačnosti pořád ještě čumím, protože je to pro všechny znamení, že tohle v naší kotlině obyvatelstvo baští a že takové hovadiny mají do televize cpát pořád. Napříště tedy místo kvality znovu zabijí potenciál seriálu záměrnou stupiditou, protože Češi to prostě líp sežerou.______________Po skončení druhé řady: Tak konečně to je za nula procent! Hynek Čermák se s blížícím koncem z příběhu postupně vytrácí, takže už nemám na seriálu co chválit. A navrch finální díl a rozuzlení celého příběhu. Sorry, ale tak debilní, trapný, nemohoucí a sprostý konec celé sázky, o kterou šlo celou sérii především, jsem opravdu nečekal. Ne, že by tahle filmařská blitka musela mít nějaké poselství, ale nakonec bohužel má: Češi jsou sice líný jako prasata, ožralci a dementi a neumí nic udělat jinak než podvodem, ale to nevadí, spíš je to legrační, stejně se máme rádi a žije se nám spolu dobře!!!! Tohle už je fakt moc a tímto odesílám tento neuvěřitelný blábol do smradlavých řitních bran a Hynkovi Čermákovi vzkazuji "Už tam, proboha, příště nelez a najdi si pořádný projekt!!!"

 • 30%
  0
  0
  13. 10. 2016
  siginho (528 bodů)

  Paskvil snažísí se vést na vlně Bobule. Skara , kdy už konečně budete mluvit, po moravsku a ne plichtit to naše nářečí?
  Měli byste tu chvilu bydlet, abyste to nářečí pochytili. Nebo alespoň si vzít nějakého jazykového poradce.
  trhá to uši!

 • 80%
  0
  0
  29. 7. 2016
  ruzovka (81 bodů)

  Tento seriál mě opravdu baví, i když vím,že je to udělané s nadsázkou. Strávila jsem v místech, kde se seriál odehrává delší dobu a vím,že lidé tam takoví nejsou, ale pokaždé se u seriálu zasměji. Miluji víno, takže tento seriál je pro mě ideální volbou :)

42 57 ?
 • Brenan88 65%
 • siginho 30%
 • ruzovka 80%
 • Petr Kocfelda 50%
 • limeta 50%
 • radar40 35%
 • michael-majky-kupcik 40%
 • Ombak_Penari 0%
 • HappyPiere 40%
 • Tirny 30%
všechna hodnocení (21)
jak hlasovat?
Sdílet tuto stránku:

Partneři: