Fargo (Česká republika)
« další názvy »
USA USA
53 minut

Žánry

:
Drama, Krimi, Thriller

Obsah

:
Seriálové verze kultovního filmu z roku 1996. Americký černohumorný kriminální televizní seriál Fargo měl premiéru na americké stanici FX.

Režie

:
Randall Einhorn Michael Uppendahl Adam Bernstein Colin Bucksey Matt Shakman Scott Winant Noah Hawley Adam Arkin Keith Gordon Jeffrey Reiner

Scénář

:
Steve Blackman Robert De Laurentiis Noah Hawley Ben Nedivi

Herci

:
Allison Tolman Colin Hanks Martin Freeman Billy Bob Thornton Kirsten Dunst ...
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce seriálu Fargo. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Fargo myslíte! K 19. září 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27761 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  1
  0
  9. 11. 2015
  Sheldon (15979 bodů)

  Mohu jen k první sérii, kterou jsem nicméně viděl. Desetidílná show sleduje příběhy několika postav. V centru dění je uťáplý a nepříliš chytrý pojišťovák Lester Nygaard (Martin Freeman – Hobit), který se dostane nikoli vlastní vinou do neuvěřitelného kolotoče spletitých situací, na jejichž konci je jeho žena, se kterou nemají zrovna idylický vztah, kladivo a sklep. Do Farga přijíždí ve stejné době profesionál na černou práci Lorne Malvo (Billy Bob Thornton – Ples příšer), který se s Lesterem seznámí. A pak je tu taky bohatý majitel supermarketu Stavros (Oliver Platt – Láska a jiné závislosti), dvojice patlalů rovněž na černou práci, uťápnutý fízl (Colin Hanks). Příběh plný bizarního humoru, nepříliš chytrých packalů, vydírání a násilí může začít. Seriál Fargo byl na začátku hodně velký outsider a nakonec se z něj vyklubala událost sezóny, na kterou navazuje druhá série, která se nyní začala vysílat.

 • 100%
  2
  0
  5. 12. 2017
  lamps (14750 bodů)

  Nerad bych přeháněl, ale bezprostředně po dokoukání první série Farga mám vlezlý pocit, že nic tak geniálně nevypočitatelného, zábavného a vzrušujícího jsem ještě v životě neviděl (a to jsem docela velký fanda brazzers). Seriál, který jsem za jediný den sloupnul jako pivo k večeři a který mi dokázal několik věcí. A) Že Billy Bob Thornton patří definitivně k nejlepším hercům své generace a, ačkoli hraje roli v podstatě zvrácenou, držel jsem mu palce víc než sám sobě na rande. B) Že prostředí v tomhle úchvatném satirickém spektáklu hraje tak mrazivě přesvědčivě, že bych ho samotného osázel Zlatými Glóby (a že je tedy vzorovým příkladem toho, jak se má s prostředím ve filmu pracovat). C) Že pokud má někdo vynikající námět, neměl by ho v současnosti chtít přetvářet do jednoho celovečeráku, nýbrž jít do televize a vyčarovat podobnou desetihodinovou nádheru.... Dosud by mě ani nenapadlo, že někdy uvidím, jak se otloukánek Martin Freeman postupně mění v chladnokrevného zabijáka Thorntona, ale ono to proběhlo jednoduše geniálně a v součtu všech formálních aspektů vlastně i uvěřitelně. První epizoda absolutní zlato.

 • 95%
  1
  0
  7. 9. 2014
  stantheman (2390 bodů)

  Seriál , který se nemusí za nic stydět...bál jsem se jak to bude oproti originálu natažený....a je to pecka. Skvělé obsazení...velice vtipný hobbiťíák Martin Freeman , skvělá Allison Tolmann , která hrajé nádherně obyčejně a Billy Thornton v roli krutého vraha - absurdně komický...no překvápko a k tomu milé....

 • 95%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (2010 bodů)

  Je to lahoda, když člověk najde seriál, ve kterém snad každá epizoda je opravdu výtečně a skvěle natočená. A to ani nemluvím o výborně napsaných protagonistech. Bilbo, Bilbo... cos to, ty pako, vyvedl? ... Taktéž jsem si z něho vytáhl asi tři písničky do své Voničky, to už je něco! A ti Coeni z toho jsou cítit jak hrom.

 • 100%
  0
  0
  18. 4. 2017
  Sheemas (736 bodů)

  Vynikající seriál a skvěle filmařsky zvládnuté dílo. Každá série má vynikající obsazení, ať už v první sérii Billy Bob Thronton a Martin Freeman, nebo v sérii druhé Patrick Wilson a Ted Danson. Seriál je vsazen do ,,poklidně" mrazivé Minnesoty, kde můžeme sledovat osudy jejich obyvatel, které se vzájemně proplétají. Jednotlivé série jsou poměrně dost krvavé a hlavně jsou propojeny výrazným až černým humorem. Po dvou odvysílaných řadách patří mezi TOP seriály.

 • 90%
  1
  0
  24. 7. 2018
  Geralt (124 bodů)

  Jedna z nejzábavnějších věcí, kterou si můžete pustit. Občas "dlouze" nastavuje všechny potřebné situace, aby přišla pointa, která ovšem stojí zato. Což se nedaří téměř nikomu. Každá série je uzavřeným příběhem a nemusíte se bát, že budete na konci série zklamáni jako skoro u všech jiných seriálů :)

  • všechny tři série jsou skvělé
  • žádný
 • 100%
  0
  0
  8. 2. 2018
  dud-hard (6 bodů)

  Seriál Fargo je bezpochyby jeden z nejlepších seriálů poslední doby. Každý díl jsem si užíval a vychutnával... mohu jen a jen doporučit. První série je naprosto famózní ...

88 ? ?
jak hlasovat?
 • cerfik 100%
 • Riverdon 75%
 • Krupe 100%
 • Jan Hans 40%
 • InJo 85%
 • loudaxxx 90%
 • PRINC180 100%
 • Vurhor 95%
 • tit3k 90%
 • Meky 90%
všechna hodnocení (45)

V žebříčcích uživatelů

1. místo z 2 v žebříčku uživatele Marcela012002
2. místo z 11 v žebříčku uživatele lamps
3. místo z 11 v žebříčku uživatele Petrson
4. místo z 19 v žebříčku uživatele JanTung
8. místo z 11 v žebříčku uživatele Meky
9. místo z 9 v žebříčku uživatele filip-stich
34. místo z 43 v žebříčku uživatele dav.bal
97. místo z 134 v žebříčku uživatele Psisko59