Tučňáci z Madagaskaru

70%
Tučňáci z Madagaskaru
Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou.Recenze: Tučňáci z Madagaskaru

Kinobox.cz
70%

Film je vlastně de facto to samé, co stejnojmenný televizní seriál, akorát mnohem delší. Základ je ale naštěstí tak silný, že to vlastně ve výsledku nevadí. Chtěli jsem film, v němž budou mít Tučňáci hlavní roli. A to jsme dostali. Nic víc, ani nic míň.


Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
6
Tučňáci na mě celý film působili jako prodloužený díl seriálu. Čekal jsem to prostě o dost lepší a vtipnější. Animace je super,ale ten příběh mne teda nějak neokouzlil. Tučňákům sluší,když se jako vedlejší postavy mihnou v Madagaskaru. Zde totiž dokáží akorát tak využít vlastní potenciál.
Pete69
Pete69
31 069 bodů
6.5
Ztřeštění tučňáci v celovečerním filmu. Srandy dostatek, ale přeci jen mi to přijde méně údernější, než krátké seriálové podání. Příběh je celkem tuctový a vše dobré na sebe berou hlavně tučňáci a občas pobaví i tupé chobotnice. Za mě lehce nadprůměrný animák vhodný pro celou rodinu.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 388 bodů
6
Čtyři hvězdy už by byly moc, ale jinak je to příjemná podívaná, rozhodně zdaleka nejsnesitelnější film svázaný s Madagascarem. Naštěstí ty otravný postavy chyběj a tučňáci to táhnou překvapivě plnohodnotně. 65 %


Dodatečné informace

Původní název:
Penguins of Madagascar (více)
  • USA Tučňáci z Madagaskaru
  • USA Penguins of Madagascar
  • USA Die Pinguine aus Madagascar
  • USA I pinguini di Madagascar
  • USA Les Pingouins de Madagascar
  • USA Los pingüinos de Madagascar
  • USA Tučniaky z Madagaskaru
Premiéra v ČR:
27. 11. 2014
Distributor:
CinemArt
Země původu:
USA
Rozpočet:
132 mil. USD
Tržby:
373,55 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Tučňáci z Madagaskaru je dostupný s českými titulky a českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch