To byla svatba, strýcku (Československo)
« další názvy »
Československo Československo
49 minut

Žánry

:
Hudební, Komedie, Muzikál

Obsah

:
Napsat vlastní obsah

Režie

:
Zdeněk Podskalský (I)

Scénář

:
Gustav Oplustil Gustav Oplustil

Herci

:
Milos Kopecký Zdeněk Dítě Stella Zázvorková Dagmar Havlová Vlastimil Brodský ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce TV filmu To byla svatba, strýčku. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou TV filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily TV filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o TV filmu To byla svatba, strýčku myslíte! K 10. dubnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27597 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 50%
  0
  0
  22. 3. 2016
  martin-mickey-stusak (22888 bodů)

  Třetí příběh o záletníku Alfonsu Karáskovi už běží ve zcela jiné rovině. Alfons je pozván na svatbu své neteře, kde se vše motá kolem využívání jeho auta. A jeho záletnictví? Ani zmíňka. Takřka jako by to nebylo vůbec o něm. Krapet tu i vadí výskyt některých herců účinkujících již v předchozích dílech pochopitelně u zcela jiných postav. Co se týče písniček, tentokrát tu hojně převládají dechovkové a lidové písně, což ocení jejich příznivci, ale pro ostatní to již ztratilo tu svoji původní zábavnost a šťávu. Nevyznívá to už také jako písničkový příběh, ale přímo jako muzikál. Když se v ději objevil Ladislav Smoljak, nedalo mi to vzpomenout na snímek stejného ražení pod názvem ´Trhák´, který Zdeněk Podskalský st.natočil o 4. roky později a který je daleko živější a veselejší. Tento díl je zkrátka hodně slabý a nezachrání to ani tolik známé klasické ztřeštěné etudy kolem svatby.

 • 55%
  0
  0
  21. 2. 2021
  Pete69 (13887 bodů)

  Další Karásek, další hudební veselohra, která mi připadá, že byla režimem stanovená povinnou pro tato herecká esa, vzít úryvky tehdy aktuálních hitů, přidat trošku příběhu a udělat z toho 49 minut.. Klidně si dávejte modré palce jak chcete, pro mě je to max. za 55% už kvůli těch skvělým hercům a trošku z nostalgie.

52 ? ?
jak hlasovat?
 • Pete69 55%
 • shark white 50%
 • martin-mickey-stusak 50%
všechna hodnocení (3)