Manhunt je reality show, která běžela na UPN v létě 2001.
Soutěžící v pořadu hráli uprchlíky, kteří se snažili uniknout hercům, kteří předstírali, že jsou lovci odměn. Ten, kdo lovcům odměn unikal nejdéle, získal peněžní výhru.
Manhunt byl během svého krátkého působení sužován problémy. Nejprve se zhroutila dohoda s World Wrestling Federation, v níž mělo být součástí obsazení pořadu několik jejich "superstar". Poté se vše sesypalo, když samostatné vyšetřovací zprávy konspiračního teoretika Petera Lance a nadšence do herních show Steva Beverlyho odhalily, že se pořad natáčí v Griffith Parku v Los Angeles v Kalifornii. Manhunt přitom tvrdil, že se natáčí v lokacích na Havaji.
Pořad byl po odvysílání šesti epizod stažen z programu.
Mezi členy obsazení patřili John Cena a bývalá americká gladiátorka Raye "Zap" Hollitt. Jim Lee je nyní kaplanem na Oaks Christian High School.
Série 1Epizody 8
Herci a tvůrci 3
Dodatečné informace
Premiéra v ČR:
3. 8. 2001
Země původu:
USA
Ocenění:
Žádná ocenění