Agresivní virus

74%

Komentáře a recenze 5

Dle počtu bodů
Renfield
Renfield
2 879 bodů
7
Ze začátku velké nadšení, tak trochu zombie horor, který je hodně inspirován původním Draculou a to mi přišlo vhod. Že je to práce především Guillerma del Tora je znát hned od úvodního dílu. Vše co vidíme jede v duchu jeho filmů, dokonce tu máme i něco, co už dříve použil. "Hlavní hrdinové" jsou veskrze sympatičtí a dá se jim fandit, především pak Vasilij, nebo Satrakian, u něj se mi líbily i dobře natočené válečné flashbacky. Tak trochu zklamání je Master sám, ten mi totiž velice připomíná hraběte Orloka, což by nebylo na škodu, kdyby byl podobně zajímavý a děsivý, to ovšem není. I když jsou v seriálu masky opravdu na úrovni, u Mastera to tak není. Též je škoda, že má série příliš dílů, druhá polovina přece jen ztrácí a je zbytečně natahovaná. I přesto nadprůměrný seriál, co stojí za vidění.
Ombak_Penari
2 764 bodů
9
Nechápu, proč si Corey Stoll musí pořád holit tu svojí palici. V první sérii s vlasy vypadal celkem lidsky a sympaticky, podle mě to k charakteru postavy krásně sedlo. Pak si tu řepu v seriálu oholil a zas vypadá jak pukavec...
Larrysbride
Larrysbride
2 072 bodů
6.5
Vše na The Strain křičí a dýchá "komiks". Těžko říct, zda je to zrovna této sérii k užitku či naopak ke škodě. Pilot mne nijak zvlášť nenadchl, dle mého nepřinesl nic, co tu již nebylo, i přes to však budu sledovat i nadále. Alespoň něco mi v horkém létě vykouzlí zimomriavky po celém těle!
C3py
180 bodů
10
Nádherně nechutný apokalyptický upíří seriál
Hybrid7344
Hybrid7344
58 bodů
10
Naprostá špička mezi seriály, vampirismus trošku jinak.