On Strike for Christmas (mezinárodní název)
« další názvy »
USA USA
Kanada Kanada
87 minut

Žánry

:
Drama, Komedie, Rodinný

Obsah

:
Napsat vlastní obsah

Režie

:
Robert Iscove

Scénář

:
Jim Head Sheila Roberts Sheila Roberts

Herci

:
Daphne Zuniga David Sutcliffe Victor Zinck Jr. Evan Williams Chelah Horsdal ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce TV filmu On Strike for Christmas. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou TV filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily TV filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o TV filmu On Strike for Christmas myslíte! K 25. lednu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27425 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 40%
  0
  0
  14. 1. 2021
  Brenan88 (42029 bodů)

  On Strike for Christmas neboli česky Letos nepeču! řadím mezi ty horší vánoční tv filmy po kterých můžete sáhnout. Máma od rodiny,které nikdo nepomáhá toho už má plný zuby a tak vyhlásí stávku,ke ketré se nakonec přidávají další ženy z města. Půda pro řadu vtipných momentů je připravená dobře,jenže není vůbec využita a vtipných momentů je tady minimum. Postrádal jsem tady tu hlavní ingredienci vánočních filmů - emoce! bez nich nemá takový typ filmu šanci uspět.

 • 80%
  0
  0
  19. 12. 2017
  martin-mickey-stusak (22351 bodů)

  Úsměvný příběh z období vánoc mající myšlenku připomínající nejen ducha tohoto svátku, ale rodinné soužití jako takové. To je tak, když je žena v domácnosti na všechno sama a manžel a synové mají všechny možné aktivity, jen ne výpomoc s přípravou na oslavu svátku. Hrdinka tohoto líbezného a hlavně odpočinkového vyprávění se rozhodne pro stávku, což nezůstane bez povšimnutí nejen sousedek. Jasně, je to kýč jak bič, ale ona síla je právě ve zmíněné myšlence, která je vlastně i moralitou. Avšak cílenou a zásadní. Rozhodně nejlepší scéna je o tom, jak se pánové snažili upéct koláče. Za to by se ani groteska nestyděla. Ve filmu se rozhodně mnozí poznají a je jisté, že to jen tak nepřiznají. Povedený vánoční televizní film vhodný i pro českého diváka.

60 ? ?
jak hlasovat?
 • Brenan88 40%
 • martin-mickey-stusak 80%
všechna hodnocení (2)