Všechny cesty vedou do hrobu
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  1
  0
  27. 1. 2019
  fido68 (1380 bodů)

  Nejlepší byl Dr. Emmett Brown...

 • 65%
  0
  0
  28. 12. 2017
  Brenan88 (43113 bodů)

  Na tuto komedii jsem se velmi těšil. MacFarlane má podobný smysl pro humor jako já a ve Family Guy není díl,kterým by mne nepobavil. Jenže jakoby se v tomto celovečerním snímku veškeré jeho kouzlo vytratilo a jeho smysl pro humor se zcela utopil v přepálené délce. Nepomohlo ani obsazení spousty známých tváří.

 • 70%
  0
  0
  22. 11. 2015
  Sheldon (15962 bodů)

  Předně, hollywoodská komedie a dodejme sebeblbější americká komedie je vždy dokonale odvedené řemeslo. Všechny záběry jsou ostré, nikde nic nešumí, zvukový mix je na špičkové úrovni. Pokud tvůrci mají peníze a McFarlane měl k dispozici 40 milionů dolarů, dá se najmout, kromě velmi drahých herců, téměř kdokoli. Velké uznání si musí zasloužit autor hudby Joel McNeely, který se na soundtracku opravdu vyřádil a filmu výrazně zvyšuje celkové hodnocení. Filmová hudba je prostě složka, která se ošidit nedá. Tedy dá, ale důsledky všichni dobře známe.
  Tvůrci snímek natočili ve výtvarně úchvatné scenérii amerického západu, takže film skutečně vypadá jako klasický americký western a pokud k tomu dodáte chytlavou hudbu, několik vynikajících gagů a zajdete si do kina na velké plátno s partou kamarádů třeba do letního kina a budete chtít jen tak vypnout, možná to vůbec není špatný program. Mimochodem, gag s Christopherem Lloydem je vážně klasa.

 • 65%
  0
  0
  17. 5. 2016
  lamps (14710 bodů)

  Podle recenzí jsem čekal směs nechutných a vulgárních vtipů, což jsem také dostal, ovšem v natolik neotřelém a originálním podání, že jsem se chtě nechtě nahlas a často smál. Ono mi přijde vtipné už jen to, že všechny ty oplzlé MacFarlaneho hříchy vypouštělo z úst tolik hereckých es, nemluvě pak o tom, jak smrtelně vážně nebo naopak roztomile dementně se při tom dokázali tvářit. Ale abych scénáři moc neškodil, některé džouky jsou skutečně znamenité a celková "propagace" divokého západu, kde všechno hrozně zapáchá a i návštěva jarmarku představuje smrtelně nebezpečnou záležitost, si také získala mé vřelé sympatie. Ke konci už sice MacFarlane pomalu ztrácí dech, ale pořád má v zádech jak přenádhernou Charlize Theron, která je usměvavá a energická jako ještě nikdy, a také Liama Neesona, který si záporáka střihl očividně s velkou chutí. Ale jestli si tenhle film kvůli něčemu vážně zaslouží diváckou pozornost, tak jsou to naprosto dokonalá camea - například scéna po titulcích (konkrétně po "THE END") mě zatím nikdy takhle moc nepobavila..

 • 70%
  0
  0
  7. 2. 2021
  Pete69 (14506 bodů)

  Když si pustím komedii, chci se zasmát a to se povedlo. Směs černého, absurdního a vulgárního humoru vždy zasazená tam kam má. I když se chvílemi film tvářil, jako western, vždy to zabil povětšinou povedený gag. Ke konci už snímku trošku došel dech a tak nakonec "jen" 70%.

 • 75%
  0
  0
  2. 5. 2021
  JosefTomas (7150 bodů)

  Co tak projíždím recenze a názory lidí, tak mám pocit, že jsem viděl úplně jiný film. MacFarlaneho humor mám rád a sedne mi v jakékoliv podobě, ať už seriálové, či filmové a oba dva Tedy považuji za velmi příjemnou podívanou, která neustále baví. Takže já jsem dostal to, co jsem chtěl. Jednoduchou zábavu a s tím by měli počítat všichni. Uznávám, některé fóry vyzní do prázdna, ale nemůžu říct, že bych u nějakého vtipu cítil trapno. A kdyby ano, tak příjdou jiné, které naopak rozsekají tak, že nemůže člověk ani mluvit. Samotná kategorie je obsazení, protože to dotáhl MacFarlane k dokonalosti a třeba Liam Neeson si záporáka užívá jako nikdy, Charlize Theron je krásná jako vždy, Amanda Seyfried nikdy neměla tak krásně "velké" oči a Neil Patrick Harris takový knír. A to jsem ani nezmínil cameo role, které jsou nejpovedenější, co znám a vykouzlí úsměv na tváři nejednomu filmovému fanouškovi, nehledě na fantastickou atmosféru a vynikající hudbu. Já si film užil a zpříjemnil mi dnešní deštivý den, snad se vám taky trefí do noty a zpříjemní ho i vám.

 • 60%
  0
  0
  29. 5. 2016
  rkotvald (3156 bodů)

  Zoufale nevyužitý potenciál - mnoho scén vyloženě volá po nějaké pointě, ale nedočkáme se jí, scénář je prostě trestuhodně odfláknutý. Tak třeba scéna s Christopherem Lloydem - úžasný cameo, ale k dokonalosti mu chyběla nějaká tečka. Pár povedený vtipů se naštěstí najde, super je brutální running joke s neustálými smrtelnými nehodami a funguje i ta romantika. Celkově špičkově natočený western, krásná kamera, výprava, hudba...vystříhat těch několik trapnětrapných fekálních scén a byla by to fakt příjemná komedie.

 • 70%
  0
  0
  5. 2. 2016
  Ombak_Penari (2757 bodů)

  Pitomost to byla, některé fórky byly fakt za hranicí vkusu, ale celkově jsem se prostě bavil královsky. Někde na úrovni Manituovi boty.

 • 90%
  0
  0
  5. 6. 2014
  VasaFlasa (2746 bodů)

  Jednoduchá komedie od pana Setha MacFarlanea, který se drží svého rukopisu. Pakliže vás rozesmála komedie Ted, pak je tento film natočen přímo pro vás. Ostřejší vtipy, narážky na již klasiky (Návrat do budoucnosti a Nespoutaný Django), štěky slavných herců (Christopher Lloyd, Ewan McGregor, Jamie Foxx, Ryan Reynolds) a rychlé náhodné vtipy. Prostě letní westernová odpočinková komedie, která si lehko najde své příznivce.

 • 80%
  0
  0
  18. 10. 2014
  Jiřík54 (1452 bodů)

  Velice vtipná, místy hrubozrnějšího rázu, parodie na westerny, kde je možné všechno. V některých momentech trochu více ukecaná, vcelku však lehce naivní s dobrými hláškami a dost dobrými hereckými výkony Setha MacFarlanea, Charlize Theron, Giovanna Ribisi či Liama Neeesona s tečkou na konci Jamie Foxem v roli Djanga. Kdo má rád parodie a místy černý humor bude jistě spokojen a rozesmátý.

 • 40%
  0
  0
  10. 6. 2015
  Pajmen (1196 bodů)

  Kdyz jsem videl trailer, rezal jsem se smichy a cekal jsem od filmu ohnostroj silenosti a cernyho humoru. Bohuzel to tak nedopadlo. Vtipne narazky nebyly dobre zahrane a navazane s dejem, takze to misty vyznelo fakt trapne. Zpetne muzu rict, ze presne takovy je humor Setha MacFarlanea. Hazi skvele glosy, ale sam nic vytvorit neumi.

 • 55%
  0
  0
  2. 8. 2014
  michaela159 (1043 bodů)

  Blbost, u které se nedá nesmát... Avšak scénář by mohl být lepší.

 • 45%
  0
  0
  11. 11. 2014
  evana (683 bodů)

  Trapné trapné trapné. Fekální a trapné vtipy jeden vedle druhého. Ani romantická rovina to nespravila. Celý film jsem spíš kroutila hlavou nad scénářem a režií a zasmála jsem se snad 3x. Po Méďovi docela zklamání.

 • 70%
  0
  0
  25. 7. 2015
  marvan (546 bodů)

  Prostě Divoký západ a hezká žena, to nesmí chybět, trocha humoru k tomu...

 • 70%
  0
  0
  29. 1. 2015
  dis (461 bodů)

  65%
  Slyšel jsem o tom filmu dost hrůzné zvěsti, docela drtivé recenze. Mám z něj podobně smíšené dojmy jako z dalších snímků podobného typu - zrovna nedávno Mortdecai, kterému se ostatně v leckterém ohledu podobá nejen tím, že jde o komedii a svého druhu retro (byť spadá do jiného žánru). Pozitiva - hudba mile evokující klasické "velké" westerny. Pečlivá a nadšená režie včetně místy až autentické dobové atmosféry, krásná kamera, dobré herecké výkony. Člověk si v průběhu sledování řekne: co má na tom vlastně být špatně? Pak mu to dojde... Ona to vlastně ani není parodie - uměl bych si ten snímek představit jako klasický film z časů rozkvětu poválečných westernů. Jenže tenhle příběh se už dnes nedá vykládat postaru. Viděl bych ho jako baladické, naturalistické drama. A druhá cesta, kterou MacFarlane pustil, je nátěr parodické veselohry. Jenže camea Návratu do budoucnosti III a Djanga, hříčky se slavnými herci a dobovými odkazy a šťavnaté vyjadřování hlavního hrdiny, které má zastřít, že je to chytrý a kultivovaný chlápek, ještě plnokrevnou parodii nedělají. Příliš mnoho MacFarlana. Příliš mnoho proslovů o špatným Západě. Nekonzistentní vyprávění. Ale v zásadě fajn film. Trošinku sentimentální a naučný, ale nevadí. Dám si ho znova, až na mě přijde chandra.

 • 0
  0
  21. 6. 2014
  Host
  Host

  Také doporučuju. Parádní oddechovka na léto. Velmi zajímavé mi přišlo to umístění děje na divoký západ - originální. A Charlize Theron vyloženě stárně do krásy. Komu se líbil Méďa, tak nemůže šlápnout vedle.

67 56 ?
jak hlasovat?
 • JosefTomas 75%
 • Pete69 70%
 • Sandrastekla 65%
 • petrludeco 80%
 • fido68 70%
 • Angelus 65%
 • Blackhand47XD 80%
 • Had 60%
 • SNCIS 80%
 • Scintilla 65%
všechna hodnocení (93)

V žebříčcích uživatelů

113. místo z 294 v žebříčku uživatele Psisko59