Warcraft: První střet
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 3 dalsi posledni
 • 65%
  3
  1
  25. 7. 2017
  Brenan88 (40360 bodů)

  Warcraft je velmi pěkné natočené fantasy s množstvím zajímavých postav. Celý svět je vizuálně dokonalý,ale přesto mi na snímku něco chybělo. Nejspíš to bude absence pořádného příběhu (co taky čekat od hry)který se i přes množství kvalitních triků nepodařilo zamaskovat. Film tak občas ztrácí dech a někdy začíná kvůli své plochosti nudit. Závěrečná bitva byla ovšem velmi dobrá.

 • 40%
  1
  6
  22. 6. 2016
  lamps (14176 bodů)

  Nevydržel jsem se koukat na jeden zátah. Podobnou prázdnotu a omšelou žánrovou sebereflexi jsem onehdy pociťoval u Království nebeského, kde také výsledek naprosto neodpovídal ambicím dalece překračujícím meze prostého letního blockbusteru. Warcraft je filmem od fanouška pro fanoušky, dějově svižným a vyžívajícím se v blíže nepopsaných zákonitostech svého fantastického světa a jeho řádu, ale divákům neznalým dané látky neřekne absolutně nic - snad jen kromě toho, že Pán prstenů je coby špičkový produkt fantasy zábavy na kinematografickém poli nezvratně nedostižný a že obzvlášť videoherní adaptace s podobně ořezaným schématem s více než rozostřenou kauzalitou jsou těmi úplně posledními námětovými zdroji, které by se mu měly šanci vyrovnat. Více než adaptaci knižních stránek film připomíná nesmyslně sprintující dvouhodinový trailer na herní verzi bez význačnějších charakterů, překvapivých zvratů nebo ustálené dějové příčinnosti a návaznosti. Jediným veskrze kladným jevem je pochopitelně vizuální zpracování, jehož kvalita se projevuje především v dech beroucí autenticitě majestátních Orků, a sem tam povedený hudební motiv, který udržuje bdění publika v mimospánkových sférách. První průšvih dosud neomylného Duncana Jonese je bohužel na světě..

 • 85%
  0
  0
  4. 12. 2017
  Pete69 (11625 bodů)

  Warcraft jsem hrál už v devadesátých a singel player ve všech dílech mám dohraný několikrát :). Film mi vlastně trošku přiblížil život Orků a myslím si, že je to skvělý film nejen pro fanoušky. Doufám, že bude natočeno ještě pár dílů a série si zachová kvalitu prvního střetu ..

 • 80%
  0
  0
  29. 7. 2017
  Danny F. (11122 bodů)

  Povedená animace, věrohodná a detailní. Příběh není už tak inovativní ale typický a běžný podobným filmům. Vše se odehrává přiměřeným tempem což se díky tomu dá na film koukat. Žádná zběsilá akce. Vše funguje jak má.

  • Animace
  • Tempo
  • 55%
   3
   1
   15. 6. 2016
   Riverdon (5409 bodů)

   Emotivní Ben Foster nedokáže zachránit jednoduchý děj. Vizuálně film nenabízí nic nového, co by Vás zaujalo. Lom s bránou, gotická místnost a ulička jakéhosi germánského městečka a k tomu ač dobré masky zlobrů s kladívkama,...trochu nuda.

  • 95%
   1
   1
   14. 7. 2016
   Schneefee (4136 bodů)

   Mne se to libilo, asi dost zafungovala nostalgie z toho, ze jsem to kdysi hrala a ocekavani, ktera byla nulova. Tvurci si dost vyhrali s prostredim, ktere mi prijde totozne s hrou a proste nadherne. Pribeh sice predvidatelny a nedotazeny, ale beru to jako docela dobry zacatek k dalsimu filmu. Jedine co mi tam nesedelo byl Dominic Cooper, ktery hral krale.

   • murloc pod mostem
   • ztvarneni sveta
   • 75%
    1
    2
    9. 6. 2016
    rkotvald (3128 bodů)

    Fantasy velkolepý snímek na pokračování. Duncan Jones natočil velkolepou adaptaci jedné z nejpopulárnějších her současnosti, která kromě představení části mytologie a samotného světa moc ve výsledku nezvládá. Akce je fajn, zpracování v rámci možností také, nicméně hrdinové (především ti lidští) otravují, nikam se moc nepohnou a po nánosu toho všeho, představovačkách a dvou hodinách v kině pořád čekáte, kdy se začne něco konečně dít a ony přijdou titulky. Spíše než jako velkolepý blockbuster tak Warcraft: První střet působí jako jen stěží lehce nadprůměrný aperitiv před hlavním chodem. Zarytým fanouškům série to nemá smysl rozmlouvat, nicméně čekáte-li od Warcraftu něco víc než jen snesitelný pokus o velkolepé fantasy na motivy populární série, dočkáte se v kině zklamání

   • 75%
    0
    0
    29. 4. 2019
    Vurhor (1824 bodů)

    Svět a lore Warcraftu považuju za jeden z nejlepších, jaký kdy žánr fantasy zažil. Zajímavá historie, skvěle napsané postavy, plus v každém díle kvalitní příběh. Navíc asi jediná fantasy série, kde jsem orkům fandil více před lidmi. A když Blizzard povolil jednomu z nejšikovnějších mladších režisérů dnešní doby napsat scénář a zrežírovat film podle jejich první hry Warcraft série, ucítil jsem naději... že by konečně film podle nějaký PC hry, který by byl opravdu dobrý? A vskutku, byť to není žádné veledílo (od kvalit Pána prstenů je to furt na míle daleko), jedná se o zábavný a vcelku pěkně natočený snímek, na který se navíc hezky kouká. Příjemné překvapení. A jestli se to filmové zpracování někdy dopracuje i k dílu Warcraft 3 Reign of Chaos, jsem nesmírně zvědavý na příběhovou linku Prince Arthase. Znalci budou vědět :) Děti! Takhle vypadal pravý Warcraft, ne jako to vaše vohrané MMORPG, které ne a ne skočit!

   • 70%
    1
    0
    17. 11. 2016
    Krupe (1818 bodů)

    Tak pro nás neznalé a nezasvěcené o fenoménu Warcraftu je to moc modrých a zelených koulí, blesků, fleků či čeho všeho pohromadě :) Ale vizuál s hudbou jsou na jedničku, to jo. Zbytku už nerozumím...

   • 80%
    0
    0
    9. 8. 2016
    Fxxx (1410 bodů)

    V první řádě musím říct, že nepatřím do kolonky fanoušků této velmi herní série a už vůbec tuto hru nehraji. I proto film hodnotím bez nějakých přirovnání ke hře. Musím začít se skvělým digitálním zpracováním, na které se koukalo jedna radost. Líbily se mi prostřihy z života Orků. Celkově mě fantasy svět Warcraftu velmi zaujal. Další věc, která patří do kolonky obdivuhodných, je brilantní ztvárnění soubojů, na kterých si tvůrci dali velmi záležet a bylo to vidět. Hlavní herci své role zvládli na jedničku, především zmiňuji Fimmela, který zahrál famózně. Konec byl otevřený, a tak se těším na dvojku.

   • 80%
    2
    0
    15. 7. 2016
    Tomas_313 (1160 bodů)

    Audiovizuální rozkoš s prvoplánovitě sestaveným příběhem, který účelově zabírá na většinové publikum. Rozumně předložený fantazijní svět s minimem ras a nestvůr dává dostatek materiálu dalším pokračováním a zároveň komfortně zapojuje všechny divácké kasty do složitého světa dnes již legendární hry. Warcraft oplývá dokonalou animací a tak jsou katastrofální výběr herců a příšerné dialogy snesitelné, jelikož tvůrci jasně využívají své největší dominanty - tedy CGI. Povedená fantasy poháněná vrcholem soudobé animace, která svým výtečným načasováním a strategicky velice povedeným startem představuje dalšího masivního konkurenta blockbusterům od Marvelu. 80%

   • 100%
    0
    2
    3. 7. 2016
    virgoii (1145 bodů)

    • Nemám co vytknout skvěle natočeno!!
    • 40%
     0
     0
     2. 12. 2019
     kknk2 (1132 bodů)

     Stěží jsem film shlédla celý, průběh filmu je docela zapeklitý, protože odbíhá a šmodrchá se, ale nakonec stejně z toho vyšla nuda. Závěr se už trošku rozjel, možná díky několika nelogickým smrtím. Bohužel je Warcraft dost neukončený. Grafika průměrná.

    • 75%
     0
     0
     12. 10. 2016
     Brcolka (1020 bodů)

     Co se týká mě a hry Warcraft tak jsme od sebe vzdálení jako Aš a Michalovce. Vůbec mě to nezasáhlo ale po tom co se mě pařani ptali jestli už jsem to konečně viděl tak jsem neodolal a zkouknul jsem to. No a musím říct, že pohádky mám rád. Tuto jsem ale nějak nezachytil a moc tomu nerozuměl. Příběh nic moc. Vizuálně docela dobré

    • 85%
     0
     0
     5. 11. 2016
     Rapaport (1016 bodů)

     Vážně jsem se bavil. Moc povedených fantasy podívaných není a tak jsem byl velmi rád,když jsem viděl, že tento kousek nebyl žádný průser. Parádní jízda, orkové jsou opravdu jako opravdoví. Nejvíc film vynikne ve 3D, které doporučuji. Těším se na další pokračování.

    • 85%
     0
     0
     14. 7. 2016
     Ciiiri (908 bodů)

     Moc hezké fantazy. K tomu není co říct. Byla tam magie, různé rasy, hodně ze známého světa WOW, které znají hráči. I hodně upravené a změněné. Četla jsem i prequel a tak jsem byla z filmu lehce rozčarovaná a zklamaná. Ale film samotný se mi líbil. Je plný magie a fantasy prvků. :-)

    • 80%
     0
     1
     16. 7. 2016
     Innuendo (907 bodů)

     Zdá se jedná z prvních videoherních adaptací, která se dá označit za povedenou. No oravda, velká konkurence zde sice nebyla, ale i to se počítá. Orkové jsou naprosto dokonale ztvárnění a charismatičtí. Byla radost je sledovat. To se ovšem o lidských hrdinech až tolik říct nedalo. Doufám že se v dalších filmech objeví nějaký ultimátní rubač, kterému by šlo opravdu fandit. A ne třasořitky typu Lothara.

    • 80%
     0
     0
     15. 7. 2016
     martin-kubista (797 bodů)

     Od filmu jsem toho moc nečekal. Dle trailerů se dalo očekávat, že půjde o fantasy řežbu, která se snaží nalákat hráče WoW. Což byla nakonec částečně pravda, ale i tak jsem se docela dobře bavil a to jsem hrál WoW asi jen měsíc, než mě to přestalo bavit.
     Když se na to tak podívám, tak je to asi zatím nejlépe natočený film podle hry. Technická stránka téměř dokonalá. Obsazení docela dobré. Jediná postava, co tam neseděla, byl král, který vypadal, jako by nevěděl, že je král :)
     Scénář zase v rámci žánru tak hrozný nebyl a pokud si film vydělá, slibuje začátek nové filmové serie.

     • technické provedení
     • věrné své předloze
     • některé postavy
    • 70%
     0
     0
     13. 10. 2016
     KajkaFajka (719 bodů)

     No tak já mám rada pohádky jako je Pan Prstenov a podobné. Ale tohle mě teda ale vůbec neoslovilo. Asi neije som parmenka ktorá by hrala takéto hry aby se mi film mohlo libit. Postardala som príbeh. Jakože ničo někde začalo a ted je to takéto. Moc to vysvetlené něbolo

    • 85%
     0
     0
     14. 7. 2016
     Květka (710 bodů)

     Vubec jsem nevedela, o co pujde. O hre jsem sice slysela, ale nehrala jsem ji. Kdyz se o Warcraftu porad tak mluvilo, musela jsem na to jit do kina. Musim priznat, ze to s revolucnim zvukem dolby atmos stalo za ty penize. Jestli vahate, podivejte se na to. :)

    1 2 3 dalsi posledni
    77 68 ?
    jak hlasovat?
    • michal-marsalek 80%
    • jaroslav-nemec 100%
    • Lucy Lu 95%
    • netherlord 75%
    • nikol-jankovicova 80%
    • Malfilipp 90%
    • mims 70%
    • paly 85%
    • kknk2 40%
    • S7evin 30%
    všechna hodnocení (242)

    V žebříčcích uživatelů

    3. místo z 37 v žebříčku uživatele Kirra Darkness
    16. místo z 19 v žebříčku uživatele kubi.sarka