Bratři jak se patří

56%
Bratři jak se patří

To, co se v přeneseném smyslu slova říká o některých sourozencích _ že jeden bez druhého neudělají ani krok _ platí v případě Boba a Walta doslova. Jsou siamská dvojčata srostlá od ramen po boky a sdílejí společný život prací počínaje a milostným životem konče. Méně průbojný Walt je smířen s tím, že musí ustupovat asertivnějšímu a ctižádostivějšímu Bo. Ale když si jeho dvojče - vášnivý ochotník, usmyslí jet do Hollywoodu a pokusit se o kariéru herce, je to i na Walta trochu silná káva. Jenže Bo prosadí svou: nejenže odcestují, nejenže sežene po mnoha peripetiích vlastního agenta (byť vysloužilce, který dožívá v domově důchodců), ale světe, div se!, dostane roli v televizním seriálu. Pro zázrak takového kalibru je jednoduché vysvětlení: superstar Cher, která se chce vyvléknout ze smlouvy na seriál, využije právnické kličky, která by jí umožnila se ze smlouvy vyvázat. Proto trvá na angažování Bo, neobvyklého dvojpartnera. Jenže producent rozpozná, oč jde, a proto kývne i na tak nesmyslný požadavek. Seriál odstartuje, a zcela nečekaně díl od dílu stoupá popularita hereckého začátečníka. Ten s notnou pomocí celého televizního štábu předstírá, že Walt neexistuje ...
kunafix
kunafix
20 042 bodů
6
Chch, jo, tohle mě bavilo jak už dlouho žádná komedie ne. Bylo to samozřejmě tím tématem, ke kterýmu se dalo vymyslet tolik originálních fórků, protože nikdy nikdo nic takovýho nenatočil, takže měli louku neposečenou. Jasný, že ve skutečnosti to mají siamsky dvojčata mnohem horší, ale tohle je komedie, takže nad logičnostma se nepřemejšlí. Několikrát jsem u toho fakt vyprskl (myslim, že jednou aji kus nějakýho jídla), ale čím víc se blížil konec, tím ménkrát se mi to dělo. Navíc Kinnearův účes, chch, to je kapitola sama o sobě. A Damon - jde vidět, že nemusí hrát jenom samý drsňáky, ale umí i zahrát a pobavit.
Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
5
Přízemní komedie o siamských dvojčatech a jejich probíjení se životem 'ruku v ruce'.
kilby1989
kilby1989
4 397 bodů
4
Hmm, ultra trapárna. 3, maximálně 4 vtipný scény. Jinak mi bylo celou dobu trapně za všechny co s filmem měli cokoliv společnýho. Nikdy víc. Jako kulisa možná... Ale dívat se na Bratry jak se patří je pouze na vlastní nebezpečí. Dívat se na Evu Mendes je jíný kafe ;)

Dodatečné informace

Původní název:
Stuck on You (více)
  • USA Bratři jak se patří
  • USA Stuck on You
  • USA Bratia ako sa patrí
  • USA Deux en un
  • USA Fratelli per la pelle
  • USA Pegado a ti
  • USA Unzertrennlich
Premiéra v ČR:
12. 2. 2004
Země původu:
USA
Rozpočet:
55 mil. USD
Tržby:
65,78 mil. USD (celosvětově)
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch