Bohemian Rhapsody
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 dalsi posledni
 • 5%
  2
  4
  22. 11. 2018
  hana-novakova (5 bodů)

  Nuda, nuda, nuda, film nic nedá, nic nevezme, šedá myš, hodně hodně zcenzurovaná a uplakaná.

 • 100%
  3
  0
  15. 11. 2018
  ivona-quardova (6 bodů)

  • skvělý, dobrou hudbou nařachaný film. Vynikající obsazení rolí. Velké plátno a silný zvuk při zhlédnutí je podmínkou.Za mně 100%
  • 100%
   3
   0
   5. 11. 2018
   rock-honza (9 bodů)

   Jsem naprosto unešen tímto filmem.Bohemian Rhapsody, nejlepší deska Queen, od té doby nikdo nic takového nenahrál.Výborné zpracování filmu,kde si každý kdo měl rád tuto kapelu najde své.Ztvárnění života Freddieho v podání Remiho Malka naprosto nemá chybu.I ostatní členové kapely jsou velice dobře podáni.Zkrátka dokonalost a především skvělý zvuk po celý film.Poslední část filmu koncert Live Aid byla třešnička na dortu,kde lidem v sálu ukápla slza..Doporučuji shlédnout předevšim těm kdo Queen měli rádi.Pro mne absolutně nejlepší snímek tohoto roku.

  • 100%
   3
   0
   8. 11. 2018
   hannah-human (9 bodů)

   Jako velká fanynka skupiny Queen a nejlepšího zpěváka všech dob (alespoň dle mého názoru),jsem se na film těšila již dlouho předtím, než přišel do kin. 1.listopadu jsem tedy nemohla chybět na premiéře v našem městě. Rami Malek podal úžasný výkon, stejně jako ostatní herci. Příběh se mi moc líbil, stejně jako notoricky známé skladby. Dávám plný počet, protože jsem si film opravdu užila. Děkuji za něj tvůrcům a děkuji hercům za jejich výkony.

  • 90%
   0
   0
   14. 5. 2019
   stany (18 bodů)

   Bohemian Rhapsody je film plný energie a skvělé hudby. Vypráví známý příběh tak neotřele, že vás zajímá až do konce. Pomáhá k tomu i skvělé herecké ztvárnění - úplná proměna hlavního protagonisty. Tenhle film se vám dostane pod kůži a určitě si ho budete chtít pustit znovu.

  • 80%
   0
   0
   28. 2. 2019
   Adelas213 (19 bodů)

   Ač hudební filmy nepatří zrovna mezi oblíbené filmy, tak s klidným srdcem mohu říci, že tento se řadí mezi ty nejlepší a snad každý by ho měl vidět, protože za to opravdu stojí. Pár lidí by mohl odratit ze začátku celkem dost utahaný začátek, ale jak se říká, kdo si počká, ten se dočká. Po chvíli sledování filmu mě nějak nezaujmul, ale po nějaké půl hodině okamžitě vtáhne do děje a nejde se odtrhnout. Je skvělé se na život tothoto zpěváka nezapomenutelné skupiny Queen podívat i z tohoto pohledu. Čekala jsem sice tento film trochu více podrobnějsi, ale hlavní myšlenku a děj to má, chápu, že nejde celý jeho život "narvat" do dvouhodinového snímku. Nevím, zda si tento film ještě nekdy pustím, ale jsem moc ráda, že jsem ho videla a rozhodně doporučuji.

  • 100%
   0
   0
   1. 2. 2019
   libor-ondrus (24 bodů)

   Než jsem šel na film Bohemian Rhapsody, slyšel jsem několik kladných komentářů od těch, kdo film již viděli, přečetl jsem si hodnocení filmu na netu. Film byl hodnocen mimořádně vysoce. Po jeho shlédnutí mohu uvedené kladné hodnocení jen podtrhnout. Film je úžasný, nádherná hudba, hezké zpracování, úžasný zážitek, při kterém si ani nepovšimnete délky filmu dvě a čtvrt hodiny. Shlédnutí filmu vřele doporučuji, kdo jej neuvidí, může jen litovat.

  • 60%
   4
   0
   16. 11. 2018
   sexipsik (84 bodů)

   Na film jsem šel s neskutečným nadšením a očekáváním. Odcházel jsem rozpolcený. Hudba ve filmu je - jak jinak - skvělá, ostatně, proto Queen miluji. Herecké výkony ''členů kapely'' byly parádní, ohromně jsem se bavil (Byť Johnny Deacon mi přišel uvěřitelný až v druhé půlce filmu, s malým afrem). Na spoustu detailů tvůrci pamatovali, na spoustu nikoliv. Zejména koncertní projev členů býval ve skutečnosti výraznější, kucí mají své ''signature moves'', je s podivem, že se toho do filmu nepromítlo víc, ale i tak, něco z toho tam bylo, spokojenost. Co ale drhlo, to byly ty DOJEMNÉ scény. Ani jedna z nich pro mě nefungovala. Husí kůži jsem měl při hudební produkci během filmu několikrát. Ale co začalo písní Under Pressure, když je FM v Mnichově a gradovalo před/v/po nemocnici písní Who Wants to Live Forever, to ve mně jen utvrdilo pocit, který jsem měl už delší dobu. Laciné berličky a patos. O tom, že se skupina údajně dala dohromady před Live Aid kvůli Live Aid, a prý ''nehráli roky'', netřeba dále diskutovat. Je to hrozná blbost a článků o tom již vyšlo dost. Tvůrci potřebovali pomoct, dobrá, ale tahle atmosféra rašícího happy endu bohužel ničí závěrečný koncert. Hudebně, opět jak jinak, pecka. Ale - kapela dojatě žasne, že Freddie zpívá! Genderově perfektně vyvážené publikum se blaženě a přesně vyrovnáno vlní do rytmu. Lidi jsou z toho, jak to všechno dopadlo dojatí, objímají se a pláčou... Bůh ví proč jsem si během toho všeho vzpomněl na devadesátkové hrůzy filmů Šampioni a spol. Za mě tedy záblesky dokonalosti, zamazané laciným balastem. Celkově spíš spokojenost s pocity hořkosti.

   • 85%
    8
    1
    28. 10. 2018
    Marrow (96 bodů)

    • Remi Malek jako Freddie válí a je vidět, že si dal opravdu záležet na vystižení jeho pohybů. Nejvíc to je vidět v závěru, kde koncert Live Aid je 1:1 stejný s originálem.
    • Cekově se casting opravdu povedl
    • Velmi dobře provedený je i scénář, kde se daří svižný děj prokládat i humorem pro lidi, kterým na historických reáliích zas tak nezáleží (schůzka s vydavatelem ohledně Bohemian Rhapsody jako singlu).
    • Nedodržování historických reáliích je současně asi i věc k vytknutí.
    • Nejsem si jistý, že se film bude líbit i lidem, co Queen neznají.
   • 85%
    0
    0
    28. 5. 2019
    anytsirk (119 bodů)

    Asi jako jedno z mála jsem film neviděla v kině, ale i doma jsem si sledování užila a u závěrečného koncertu mi naskočila husina. Rami Malek zahrál Fredieho fantasticky a i zbytek hereckého ansámblu je výborný. Oceňuji i to, že poslední období Fredieho života bylo vynecháno.

   • 100%
    0
    0
    14. 5. 2019
    leriel (138 bodů)

    Luxusní hudební filmeček, musím říct, že tohle se opravdu povedlo a Rami Malek skvěle stvárnil postavu Mercuryho. Je jasné, že díky tomu byl po právu odměněn zlatou soškou Oscara. Víc takových skvělých filmů a nedělám nic jiného než, že sedím pořád v kině ;)

   • 95%
    0
    0
    14. 5. 2019
    hejkalka (191 bodů)

    Bohemian Rhapsody spojuje silné lidské drama a skvělou muziku. Díky takřka neskutečně věrnému hereckému podání hlavního protagonisty mě film pohltil od prvních minut. Po dlouhé době to byl i opravdu intenzivní hudební filmový zážitek. Je to výjimečný film a určitě je to jeden z filmů, na který se ráda podívám znovu.

   • 100%
    0
    0
    6. 2. 2019
    knihovna1 (280 bodů)

    Bohemian Rhapsody mě dostalo a v nějakých scénách až dostalo k slzám. R. Malek výborný, dobře obsazen a zralý na další ocenění- 1. Oskara. Dobře sestavena hudba, při které si budete podupávat a velký live koncert Vás strhne. Kamera, scénář a kostýmy jsou taky výborné. Jsem ráda, že ve film byl podán pozitivně v dobrém světle a spíš v plusech kapely.

   • 50%
    0
    0
    13. 3. 2019
    Boldrick (310 bodů)

    Žužu pohádka o slavné kapele, lehce inspirovaná skutečností. Jinak nic, těšil jsem se na něco z Freddiho vyrovnávání se s nemocí nebo něco takového. Nic. Tohle byl dlouhý videoklip o Queenech bez Queenů.

   • 80%
    0
    0
    18. 1. 2019
    Kašpárek (503 bodů)

    Ikdyž jsem o hudební velikosti skupiny Queen nikdy nepochyboval, za hudebního fanouška se nepovažuji. Přesto mě film příjemně překvapil. A zahrání postavy Fredy Mercuryho bylo výtečně. Ano. Filmu se dá vytknout několik nepřesností ohledně faktů skupiny. A k pár bych měl výhrady. A druhou stránkou je že chvílemi je film v určitém momentě "zaříznut". Celkově ale šlape a je jinak velmi slušnou poctou této legendární kapele. Z návštěvy kina spokojenost.

   • 80%
    3
    0
    25. 11. 2018
    darth vader (679 bodů)

    Až na to, že mi to trochu přišlo přitažené za vlasy, se mi film docela zamlouval. Herecké výkony na 1. Příběh v tomto případě asi hodnotit nemohu.

   • 50%
    1
    0
    22. 12. 2018
    PRINC180 (745 bodů)

    Ano skvělá hudba skupiny Queen ale to je vše,vůbec tam není to jaký byl opravdu F.Mercury . Asi se nesmělo natočit na tvrdo život Mercuryho on nebyl přece beránek jak to vyznívá .Je to škoda pravda je jinde. Škoda že zůstalo jen u hudby.

   • 80%
    1
    0
    7. 5. 2019
    EXpenzza (745 bodů)

    Jsem velký fanoušek Queenů, dokázal jsem lehce překousnout i spoustu odchylek od reality a dramaturgických změn, které měly dodat vyvrcholení filmu na síle, ale po celou dobu sledování filmu jsem se nebavil. Sled scén a zásadních okamžiků z historie kapely byl sice fajn, ale nepůsobilo to přirozeně, místy jsem měl pocit, že sleduji hraný dokument. Film je jinak vypiplaný po vizuální a zvukové stránce. Malek hraje jako o život, ale na lepší výsledný dojem to prostě nestačí.

   • 75%
    3
    0
    15. 11. 2018
    Špímoňátko (761 bodů)

    Film pro všechny, který by nikoho neměl urazit. A tak to i bylo, když sem odcházel z kina v zásadě spokojený. Jediný co bych filmu vytknul je fakt, že jde pohádkovou verzi příběhu, který až tak barevný nebyl.

   • 100%
    1
    1
    6. 12. 2018
    Brcolka (975 bodů)

    Od několika lidí nezávisle na sobě jsem slyšel, že je to skvělý film. Proto jsem se podíval na koncert Live Aid a trochu jsem koukal. Ale to co jsem viděl v kině bylo skvělé. Prvních patnáct minut jsem ještě odebíral z kyblíku popcorn. Ale potom už jsem nedýchal a užíval si každou vteřinu film. Poslední hodinu jsem měl tak stažený žaludek, že mě z toho bolelo celé tělo. A v některých momentech to byl fakt Mercury. Jedním slovem pecka

   1 2 dalsi posledni
   86 82 ?
   jak hlasovat?
   • NikiJankovic 75%
   • Premyl 100%
   • Dany Jones 100%
   • Mikik4444 100%
   • anytsirk 85%
   • michal-hudek 95%
   • jan-brejska 75%
   • Pietro97 100%
   • Lili45 90%
   • uge 90%
   všechna hodnocení (221)

   V žebříčcích uživatelů

   1. místo z 14 v žebříčku uživatele LaAbejaLoca
   2. místo z 22 v žebříčku uživatele Adelas213
   Sdílet tuto stránku:

   Partneři: