This Is the End (USA)
« další názvy »
USA USA
107 minut

Žánry

:
Akční, Fantasy, Komedie, Satira, Spirituální

Obsah

:
Když dojde na konec světa, jsou celebrity "člověk jako každý jiný". I oni budou bojovat o prežití. Žádné drama ale nečekejte. Apokalypsa v Hollywoodu je více »« méně

Režie

:
Evan Goldberg Seth Rogen

Scénář

:
Seth Rogen Evan Goldberg Jason Stone

Herci

:
James Franco Emma Watson Paul Rudd Seth Rogen Jonah Hill ...
Premiéra: 31. 10. 2013
Distributor: Falcon
Jste na stránce filmu Apokalypsa v Hollywoodu. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Apokalypsa v Hollywoodu myslíte! K 5. červenci 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28028 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Apokalypsa v Hollywoodu


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  1
  0
  7. 3. 2017
  Brenan88 (45195 bodů)

  Tak tohle byl vážně konec. Skvělá a ulítla komedie,která si nekladla meze v ničem. Seth a jeho kámoši se ze sebe rozhodli udělat ty největší hovada za každou cenu.Já se královsky bavil. Jak jsem dříve nemohl přijít na jméno Francovi,tak v tomhle filmu jsem hltal každé jeho slovo. Celkové obsazení filmu je bombastické. Hlavně už zmiňovaný Franco a s ním i McBride tvoří ve filmu ty nejlepší fórky. Cameo Channinga Tatuma rozhodně mooc pobaví :D 85%

 • 15%
  1
  2
  2. 12. 2016
  Sheldon (16016 bodů)

  Ne a ne a ne. Tohle je zneužívání filmvého pásu. Neskutečná debilita, pod kterou je podepsaný zhulený Rogen s Goldbergem. Rádobyvtipná parodie na nepříliš zábavné mladíky v Hollywoodu, kteří si sice střílí na svůj účet, ale vlastně nikoho nezajímají. Sledování tohoto filmu bylo utrpení.

 • 60%
  0
  0
  18. 7. 2016
  lamps (14847 bodů)

  Úkol splněn. Rihanna vyšpulila prdelku, Hermiona dala Rogenovi přes hubu sekyrou, Hill si na vlastním těle vyzkoušel vymítání a Craig Robinson si připsal nejkultovnější hlášku, jaká byla kdy před nebeskou branou pronesena. Humor má sice výkyvy a často se míjí účinkem, scénář zaujme spíše jako sled různých parodii, než-li coby šílený celek, a krvavé scény jsou přespříliš samoúčelné a zbytečné, ale jako americká hovadina na jedno zhlédnutí si to pořád drží velmi snesitelnou úroveň. Navíc herci se krásně vyřádili a jejich bezrozměrná upřímnost a poplivání vlastních charakterů svědčí o tom, že hollywoodští herci nejsou jen superhrdinové a charitativní ikony. Robert Downey by se jistě mohl připojit :D

 • 85%
  0
  0
  12. 2. 2014
  headhunter (10287 bodů)

  Nejlepší film Michaela Cery, to si fakt užil ;-) + vynikající James Franco a bezvadná camea (Channing Tatum).

 • 80%
  0
  0
  24. 9. 2013
  Tom Hardy (5231 bodů)

  Buranská, ale zatraceně zábavná podívaná, kterou je třeba brát s extrémní porcí nadhledu. Ano, ne vždycky se herci trefí, ale většinu času není těžké se bavit s nimi, ať už nějakým tím klasičtějším gagem ("podej mi nůž"), nebo absurdním dialogem ("já tě postříkám!"). Body to má za nečekaně dobré využití katastrofické zápletky (v zásadě je to skutečně film o konci světa - potěšilo "Mad Max finále"), výborná camea a odvahu jít až na kost. Bavil jsem se možná víc, než by člověk měl, ale zrovna tuhle hereckou sestavu mám dobře nakoukanou. Malé plus za Michaela Ceru... ten si to dal jako král!

 • 65%
  0
  0
  22. 3. 2014
  saboter (3560 bodů)

  Pokud vám nebude vadit nulová realističnost a slabý příběh tak si film můžete užít mne osobně vadilo to že film zacházel s blbinkama až moc daleko, co se musí ale pochválit jsou herci a humor v trochu nekompromisním stylu tedy scary movie. Tak tedy pokud jste puberťák tak si film užijete.

  • herci
  • humor
  • vše to je hloupost
  • příběh
 • 65%
  0
  0
  29. 5. 2016
  rkotvald (3158 bodů)

  Jak se dalo očekávat, není to komedie založená na propracovaném a brilantním scénáři s konstantním tempem a vybroušenými dialogy. Je to film pro radost očividně plný improvizace, jehož natáčení byla jedna velká párty. Ale kdo má zúčastněné komiky rád, kdo zná jejich filmy a komu připadají vtipné, ten se bude bavit královsky. Já vyprskl smíchy mnohokrát a i když se dialogy zhouply lehce za hranu do McBrideovského sperma humoru, pořád to bylo minimálně k pousmání, protože tahle parta je prostě sympatická a nezná meze v dělání si srandy ze sebe samé. A camea jsou boží, bod pro Ceru, Hermionu a Tatuma.

 • 65%
  0
  0
  21. 9. 2013
  výfuk (2972 bodů)

  Seth Rogen a Evan Goldberg spolu již vytvořili americký kult. Jejich humor plný perverznosti a zhulenosti je dnes již legendární. Travička zelená byla jejich triumf, na který se nezapomíná a asi už ho ani jeden z nich nepředčí. Apokalypsa v Hollywoodu byla trochu snížení kvality. Humor byl do jisté míry stále na stejné úrovni, nicméně míry perverznosti možná už trochu překročila mez. Post-apokalipticky vzato - originální, ale zhulený, jak bývá zvykem. Společně s démony a jinými potvorami se vytvořilo dílo, které není od věci, ale zároveň oproti originalitě Ananasového expresu silně kleslo. Apokalypse, ale nesmím upřít některé "vytlemené" části, která na filmu byli na filmu úžasné. Chvalitebné, nicméně trochu úchylné. Příště by se to chtělo zlepšit, ale díky za pokoukání.

 • 80%
  0
  0
  11. 3. 2014
  VasaFlasa (2801 bodů)

  Rogenovsky ujetá komedie. Po prvních recenzích jsem tomuto snímku moc nevěřil, ale díky slavným hercům, kteří hrají sami sebe a dokáží se nebrat vážně vznikla dosti bláznivá podívaná, která určitě stojí za 107 minut vašeho času.

 • 50%
  0
  0
  15. 3. 2016
  Ombak_Penari (2758 bodů)

  Nakonec to nebylo zdaleka tak vtipné jak jsem si sliboval od trailerů a v podstatě jsem během sledování postupně přestal dávat pozor.

 • 40%
  0
  0
  10. 3. 2015
  sporkaska (2358 bodů)

  Tak tuto prasečárnu lze sledovat jen s jehlou zapíchlou v žíle.. Stupidní zábava plná semene, zvratků, chcanek a hulení, byla spíš trapná než vtipná. Ale abych nekřivdila, našli se tam asi 2 vtipné momenty – právě nás oloupila Hermiona a facák od Rihanny. Jinak to bylo totální zoufalství s absencí špetky rozumu. Ještěže tu hříšnou havěť sebral sám satan.. ikdyž nevím, kde se stala chyba, když tam Rogan nezahučel taky..

 • 40%
  0
  0
  28. 8. 2014
  Jiřík54 (1452 bodů)

  Naprostá hovadina, která je ztrátou času. Pár slušnejch fórků, které nestačí ne téměř dvouhodinový film. Má-li někdo v oblibě fekální humor, pak bude zřejmě nadmíru spokojen. Pro příznivce alespoň trochu inteligentního humoru to rozhodně není. Nejlepší je konec v rytmu písně Backstreet Boys Everybody. Trochu málo, nemyslíte?

 • 75%
  0
  0
  3. 11. 2014
  salisbury (1100 bodů)

  Apokalyptická nadsázka v bizarním Hollywoodským pojetí, která vyvolala úsměv i lehkou perverzní zvrácenost dotýkající se lehce ba přímo odkazu jiných filmů. Závěrečné inferno bylo naprosto genitální s absolutně zvrhlým nebeským koncem po kterém se v titulcích rozezněli znovuzrození Black Sabbath s písní nazývající se symbolicky Konec začátku. Jsem tímto v očekávání Začátku konce, který se nezadržitelně apokalypticky blíží.

 • 100%
  0
  0
  16. 5. 2014
  katarinaa (1052 bodů)

  tenhle film byl velikým překvapením. moc jsem od něj nečekala. za to mě pak pěkně převálcoval. suprový příběh, triky, zápletky, postavy, humor, všechno. jestli máme zažít apokalypsu, tak takhle klidně kdykoliv

  • super vtipy
  • mytologicky a nábožensky na hraně korektnosti, ale o to větší zábavnosti
  • klidně by mohl být ještě delší, vydržela bych se na to dívat ještě dlouho
 • 10%
  0
  0
  21. 11. 2013
  michaela159 (1043 bodů)

  Když i ty nejkratší camea jsou podstatně zábavnější než celá hlavní parta "komiků" dohromady tak je někde chyba. Aspoň Franco to jakž takž jako jednooký mezi slepými táhne.

 • 40%
  0
  0
  17. 4. 2016
  brcolka (1041 bodů)

  Šílená kravina plná amerických hereckých a vůbec všelijakých hvězd a hvězdiček ale úplně o ničem co by se dalo pochválit. Zvlášť konec kdy tam hrdiny honí ďábel a bere si je k sobě. Velká párty podle jmen a velký kulový po shlédnutí. Proč vůbec někdo něco takového točí

 • 75%
  0
  0
  30. 12. 2013
  Korben (964 bodů)

  Zhulená extratřída hollywoodské smetánky, kde je konečně vidět, jak to v tamních končinách chodí :), přesně tyhle filmy člověk miluje ve chvíli, kdy má doma partičku kámošů, tunu chlastu a chce se pobavit. Ideální výplach.

  • ujetý humor
  • cool apokalypsa
  • Tatum!
  • sem tam trapné vtipy
 • 60%
  0
  0
  30. 1. 2015
  keddie (446 bodů)

  tak to vypadá, když si ze sebe herci dokážou dělat legraci. Nemusí to každýmu sednout, ale já se náramně pobavila. Je tu spousta gagů, sprostých, jednoduchých ale i inteligentních. Mihne se zde dost známých herců, kteří se očividně při natáčení bavili. Film má několik překvapivých zvratů i grandiózní finále. James Franko fakt válel ;-)

  • herci
  • humor
  • docela kravina
 • 55%
  0
  0
  25. 9. 2018
  Bori02 (374 bodů)

  Film ve kterém si herci dělají legraci ze sebe. Bohužel kvalita je ale kolísavá. Hlavně scénář je hodně jednoduchý. Některá camea a vtipy jsou hodně povedené, jiné ale míň. Je z toho jen průměrný až lehce nadprůměrný film. Bohužel. Očekávaní jsem měl o hodně větší.

 • 75%
  0
  0
  2. 4. 2014
  Verush (248 bodů)

  Čekala jsem bezduchou, sprostou blbost - tu jsem dostala.. :D Ale podanou takovým způsobem, že si ji nelze nezamilovat.. Pecka od začátku do konce.. Už dlouho jsem se takhle nenasmála.. :D Top komedie 2013 a možná ještě dál..

 • 80%
  0
  0
  15. 5. 2014
  Gib (120 bodů)

  Originálně a velice zajímavě podaná komedie, u které se člověk prostě pobaví.

  • Humor.
  • Obsazení.
  • Byla to tak trošku blbost :)
 • 60%
  0
  0
  3. 9. 2019
  snek3 (82 bodů)

  Celkem povedená hříčka, která funguje, dokud se na plátně neobjeví skuteční jezdci apokalypsy a partička hrdinů doposud rozehrávající trochu hodně vulgární sitcom se nedá na útěk před monstry a vetřelci. Ty nejsprostější dialogy vůbec nefungují, takže měly přijít na pořad střihačské nůžky a celé to asi o 10 minut pokrátit. Ale jinak taková ta dobrá zábava mezi dvojím uprdnutím... vyvane, neublíží...

 • 20%
  0
  0
  10. 4. 2014
  vlastimil-burian (60 bodů)

  Nejhorší film, co jsem kdy viděl. Nedoporučuji ani obrněným povahám.

 • 50%
  0
  0
  17. 5. 2014
  OndraWish (31 bodů)

  Tento film je tak strašně blbej až se na to dá i koukat.

Hodnocení a recenze Apokalypsa v Hollywoodu

63 65 ?
jak hlasovat?
 • cerfik 80%
 • Lovecour69 60%
 • InJo 75%
 • Lípa 80%
 • homedo 90%
 • vlado-vladiss-krnac 100%
 • Lucy Lu 55%
 • mims 65%
 • loudaxxx 60%
 • snek3 60%
všechna hodnocení (116)

V žebříčcích uživatelů