Jak vycvičit draka 3
Komentáře

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  0
  0
  31. 3. 2020
  lamps (14176 bodů)

  Potvrzení sestupné tendence série, které ale doplácí nejvíce ze všeho na to, že oba předchůdci jsou takřka luxusní (přičemž dvojka jen o něco méně než jednička). Jinak jde o suverénně zvládnutou rozlučku, která sice ztrácí na humoru, ale zase nádherně vypadá, hezky rozvíjí celý koncept přírodní solidarity, sounáležitosti a přátelství a do všeho duní boží soundtrack Johna Powella. V Blpu je pořád dobře.

 • 85%
  1
  0
  3. 11. 2019
  Pete69 (11619 bodů)

  Všechny tři díly mají vysokou kvalitu a tvůrci se úspěšně vyhnuli klasickému úpadku kvalitu dalších pokračování. Ba naopak první díl mi přijde nejslabší, i když je velmi dobrý. Člověk si musí klást otázku, jestli je dobře, nebo špatně, že už se pravděpodobně dalšího pokračování nedočkáme. Pro mě osobně je celá trilogie na špičce v rámci animovaných snímků.

 • 90%
  2
  0
  10. 3. 2019
  JosefTomas (6623 bodů)

  Naprosto dokonalé a důstojné finále. Pokud Jak vycvičit draka mělo nějakou chloubu, tak to bylo právě její dospívání spolu s divákem (a Škyťákem). Protože jestli jestli byl Škyťák v prvním díle ještě malý kluk a ve druhém impulzivnější puberťák, tak ve třetím díle je už opravdový dospělák, který musí opět řešit důležité věci. Zároveň i příběh a zápletka stárne spolu s ním a přestože už tahle série další díly nepotřebuje, kdyby nějaký přeci jen byl, vůbec bych se nezlobil.

 • 100%
  1
  0
  13. 4. 2020
  tomlery (2137 bodů)

  Hrozné na animovaných filmech je, že sedím v kině ve svých 30 letech mezi stovkou dětí. Ještě horší je, že nedoprovázím žádné dítě. Ano! Animované filmy vážně miluji! Nedokážu si představit, že by tato pohádka byla zfilmována. Jak vycvičit draka mě vážně baví a člověk se může pořádně uvolní a také se zasmát. Navíc, když hlavní hrdina se rozhodne s draky nebojovat, ale být jejich parťákem! Musím říct, že v případě této pohádky zde není sestupná tendence způsobená dalším a dalším pokračováním. Možná by se dalo říct, že naopak. A každý díl má něco do sebe a hraje na jinou strunu. V prvním díle probuzení lásky mezi člověkem a drakem, ve druhém díle válka mezi draky, a v tom třetím je probuzení lásky mezi draky navzájem.

 • 75%
  3
  0
  2. 3. 2019
  Blackhand47XD (1960 bodů)

  Tak tu máme (snad) finále jedné z nejpovedenějších animovaných sérií, která si naštěstí dokázala udržet kvalitu. Samozřejmě i tady platí pravidlo, že s každým dílem je animák blbější, ale jako důstojné završení to funguje na výbornou. Docela mě mrzelo, že humor byl tentokrát opravdu cringe a stupidní, přičemž jsme s rodinou nechápali, jak se celý sál může smát. Nejvíce to šlo vidět na Škyťákových parťácích, z nichž byli tentokrát opravdoví dementi, kteří se ve své hlouposti neustále předháněli. U záporáka jsem pak zase nechápal, proč draky rovnou nezabíjí, ale první je uspává (nedělejme z dětí blbce, ve starších animácích se normálně zabíjelo). Abych jenom nekritizoval, tak musím pochválit hudbu, která byla tradičně skvělá. Samotná animace byla zase neskutečná a realistická. Doufal jsem v něco lepšího, ale i tak dávám 75%

 • 80%
  0
  0
  29. 5. 2019
  kknk2 (1119 bodů)

  Tento díl je důstojné zakončení celé trilogie, zbytečně se příběh nenatahoval jako u některých jiných animáků a i filmů, u kterých si říkáte jen „proboha, kolik to má dílů!?“ Pointa byla milá, nic složitého, smála jsem se a ne nějakým „trapným“ vtipům, které poslední dobou kazí světovou kinematografii. Padouch byl nic moc, pochopila jsem, že se film nezaměřoval na výhru dobra nad zlem, ale spíše na smíření se se skutečností, jež byla předem jasná, ale aspoň jsem se mohla psychicky připravit na konec. Když jsem zase po dlouhé době uslyšela tu skvostnou hudbu, musela jsem si okamžitě najít noty. Odpustila jsem jim i ty rohaté přilby, přece jenom se to odehrává v trochu jiném světě. Děti musí tuhle sérii zbožňovat, konečné hodnocení: 80%
  PS: Bílá běska se nikdy nevyrovná Bezzubkovi, stejně jako tenhle dít tomu prvnímu.

 • 100%
  2
  0
  11. 4. 2019
  sugi (644 bodů)

  ... velice povedená série ..... Škyťák dospěl a s ním i třetí díl ....

 • 100%
  5
  1
  21. 2. 2019
  Vojtas87 (535 bodů)

  Co koukám na pár prvních recenzí, tak dost často zaznívá "nejslabší díl série". Souhlasím i nesouhlasím. Vysvětlení souhlasu: Předchozí díly byly o poznání humornější ve smyslu "dospělého" humoru. Zde je minimálně ze začátku groteskní skotačení pro mladší publikum. Dále padouch.. ten nebyl vyloženě špatný, jen bohužel zcela nevyužil svůj potenciál a na jeho úkor dostal mnohem více prostoru nový dračí vztah. Vysvětlení nesouhlasu: Přátelství Škyťáka a Bezzubky. To, co utvořilo první díl a následně prošlo těžkou zkouškou ve dvojce, tak nyní graduje ve finále. A to takovým způsobem, kterým zcela vynahrazuje výše uvedené nedostatky! Recenzenti, co píší, že "to postrádalo emoce", jsou asi roboti. :-D Mě jen tak nějaký film nerozpláče, ale zde jsem byl emocionálně naprosto zničen. Ani si nevzpomínám, kdy jsem naposledy tak dlouho a intenzivně brečel a také je to poprvé, co jsem u animáku zaznamenal řev a posmrkávání snad celého kinosálu. Sice si na jednu stranu nejsem jistý, jestli je dobře animákem rozesmutnit i děti (a že jich hlasitě plakalo opravdu mnoho) ... na druhou stranu jsem nadšen, že vznikají i takovéto animované skvosty, ve kterých si KAŽDÝ najde to své! 95 %

 • 80%
  1
  0
  20. 4. 2019
  howrse (260 bodů)

  tohle není možný od třetího dílu sem toho moc nečekal,protože jak sem četl na diskuzích většina že zklamání,ale já přesně naopak neumím si představit lepší konec,možná bych tam dal nakonec ňákýho dračího bosse jinak to bylo perfektní určitě doporučuji zkouknout :D

 • 75%
  0
  0
  17. 6. 2019
  Prezidentka (239 bodů)

  I když se i ve třetím díle jedná celkem o povedený film, tak z mého pohledu již bylo dost draků. Musím ale uznat, že se příběh neopakuje a tvůrci pěkně ukončili celou sérii. Jen doufám, že nikdo už nepřijde s nápadem pokračovat s příběhem u potomků hrdinů.

 • 75%
  0
  0
  14. 5. 2019
  S7evin (230 bodů)

  Kvality jednicky opet nebyly prekonany! Coz vsak vubec neznamena kritiku. Jen to dokazuje, jak uzasna prace se prvnim Cvicitelu draku povedla. Trojka krasne a dustojne zakoncuje pribeh vikingu a jejich zvlastnich mazlicku. Priste nezapomenout kapesnik.

 • 75%
  0
  0
  9. 10. 2019
  Dominika1 (135 bodů)

  ak tu máme (snad) finále jedné z nejpovedenějších animovaných sérií, která si naštěstí dokázala udržet kvalitu. Samozřejmě i tady platí pravidlo, že s každým dílem je animák blbější, ale jako důstojné završení to funguje na výbornou. Docela mě mrzelo, že humor byl tentokrát opravdu cringe a stupidní, přičemž jsme s rodinou nechápali, jak se celý sál může smát. Nejvíce to šlo vidět na Škyťákových parťácích, z nichž byli tentokrát opravdoví dementi, kteří se ve své hlouposti neustále předháněli. U záporáka jsem pak zase nechápal, proč draky rovnou nezabíjí, ale první je uspává (nedělejme z dětí blbce, ve starších animácích se normálně zabíjelo). Abych jenom nekritizoval, tak musím pochválit hudbu, která byla tradičně skvělá. Samotná animace byla zase neskutečná a realistická.

 • 85%
  0
  0
  26. 6. 2019
  kelllys (34 bodů)

  zpracování luxusní a příběh ještě vuc, završení vikingske trilogie nemělo chybu, tajné doufám, že bude ještě 4 ještě prostor pro pokračování. Každopádně jak pro děti tak i pro dospělé jeden z nejlepších animaku vůbec. Akorát by k tomu nemusely vyrábět tolik hraček.

 • 90%
  0
  0
  28. 5. 2019

  Fakt supr animovaný film. Mě osobně se z těch tří dílů ten poslední líbil nejvíce dlouho sme s přítelem čekali než bude ke stáhnutí v češtině. Měl krásný konec a všem co se líbili první dva díly vřele doporučuji i tento třetí krásně udělaný.
  Škoda že už nebude žádný další to mě trochu mrzí. Ale určitě se podívám znovu.

 • 85%
  0
  0
  28. 5. 2019
  Zabijak129 (21 bodů)

  Vizuálně úžasné (a nakolik to dokážu odhadnout, věřím, že i 3D verze stojí za to), s "tradičně" skvělou hudbou Johna Powella, v rovině emocionální i komediální funguje výborně, jen ten příběh je poznamenaný tím, že už je to zkrátka třetí díl, a další největší padouch na světě (u kterého se už navíc některé záležitosti řeší hooodně velkými zkratkami) prostě tolik netáhne. Že je to slabší kus, je ale zřetelné v podstatě ve srovnání se skvělými dvěma předcházejícími díly - samostatně v rámci žánru posuzováno je to solidní počin. 80% mu přece jen dám;) PS: A málem bych zapomněl - Rafana je prostě přírodní úkaz:))

80 75 ?
jak hlasovat?
 • enrico-bonsch 70%
 • Lucy Lu 70%
 • anderiv 75%
 • tomlery 100%
 • lamps 75%
 • anca-roubalova 100%
 • jarv 65%
 • Sáček 80%
 • karel-servus 75%
 • Speedyxxx 50%
všechna hodnocení (108)

V žebříčcích uživatelů

4. místo z 14 v žebříčku uživatele Fandysek
5. místo z 15 v žebříčku uživatele airlibra