Bridget Jones's Baby (Velká Británie)
« další názvy »
Francie Francie
USA USA
Irsko Irsko
Velká Británie Velká Británie
125 minut

Žánry

:
Komedie, Romantický, Blockbuster, Romantická komedie, Série/Franchise, Vánoční
Motto: Rodinný stav: Víc než komplikovaný

Obsah

:
Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. více »« méně

Režie

:
Sharon Maguire

Scénář

:
Helen Fielding

Herci

:
Renée Zellweger Colin Firth Patrick Dempsey Jim Broadbent Celia Imrie ...
Premiéra: 15. 9. 2016
Distributor: Cinemart
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Dítě Bridget Jonesové. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Dítě Bridget Jonesové myslíte! K 2. březnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27516 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 75%
  1
  0
  18. 7. 2017
  Brenan88 (42985 bodů)

  Kdo by to řekl,že mne třetí díl vyprávějící životní příběh Bridget Jones bude tak moc bavit. Jako by se tentokrát chtěli co nejvíce bavit a tak do filmu tvůrci narvali co největší množství gagu. Při scéně kdy Darcy a Quant nesou Bridget v náručí do nemocnice jsem regulérně brečel smíchy. Snímek krásně navázal na předešlý díl a vyhnul se vykrádání sebe sama. Za to patří velké plus.

 • 75%
  0
  0
  21. 1. 2017
  Sheldon (15954 bodů)

  Velice příjemný film, který má největší přidanou hodnotu v tom, že od jeho prvního dílu uteklo tolik vody. Tohle totiž není dvakrát vstoupení do stejné řeky, je to zajímavé v tom, že je to naštěstí o něčem úplně jiné, než posledně, přestože je téma vlastně stejné. Pobavil jsem se, fajn!

 • 75%
  0
  1
  31. 10. 2016
  sabule (14135 bodů)

  Nevím jestli bylo potřeba tuto ságu natahovat,ale po úspěších 1 a 2 se to dalo čekat.Škoda,že se na některá pokračování musí čekat tak dlouho a hlavně Renné Zellweger po plastických zákrocích už si není moc podobná.Jinak se člověk zasměje,ale žádná hitparáda to není!

 • 75%
  1
  0
  24. 3. 2018
  JosefTomas (6908 bodů)

  Ze začátku jsem se k tomu moc neměl, přeci jen, druhý díl byl mírnějším zklamáním a ke třetímu jsem byl trochu skeptický. Jenže se do režijního sedla vrátila Sharon Maguire, která podle mě jako jediná rozumí Bridget a jejímu světu. Casting je též stejný, až na novou tvář Patricka Dempseyho, který je náhradou Hugha Granta. Nehraje špatně, jen (což je čistě individuální) role Hugha byla o poznání lepší. Naštěstí Coli Firth je zpět a Renée Zelweeger též, která se od posledního dílu vizáží změnila a rozhodně k lepšímu. Hlášky se vrátili a v tak kulometném tempu, že si ani nestačíte utírat slzy. A vše skvěle zakončuje finále, které (minimálně některé ženy) dojme. Ač na všechnu tuto chválu musím dát filmu méně, než jedničce. Je to lepší než dvojka, ale jednička je jen a jen jedna.

 • 60%
  0
  0
  1. 4. 2017
  limeta (4696 bodů)

  Jak se dalo čekat, trojka je slabší odvar.

 • 85%
  2
  0
  21. 9. 2016
  evismaior (3806 bodů)

  Bridget Jonesová je sice štíhlá, nekouří a dokonce má i dost dobrou práci, které kupodivu místy i rozumí, ale pořád je to ona - možná o 10 let starší, ale pořád potrhlá a... nezadaná. A následně i těhotná, což je zápletka, která asi leckterou divačku napadla, už když před léty poprvé dokoukaly film Bridget Jonesová - S rozumem v koncích, jenže tvůrci si na tohle pokračování chytře (nebo spíš nuceně?) museli počkat o něco déle. Jednoznačné pozitivum - sešla se tu opět kompletní stará parta přátel a rodičů, dokonce je tu i Bridgetin bývalý televizní šéf a nechybí ani Mark Darcy. Rozpaky z faktu, že ve filmu odmítl hrát Hugh Grant, mě pak po shlédnutí celé té záležitosti se smrtí Daniela Cleavera dokonale přešly, to snad ani nešlo napsat lépe - a ono není divu, když se na scénáři podílela Emma Thomspon, která si ve filmu zahrála postavu Bridgetiny lékařky. Otěhotnět takovým způsobem a nevědět, kdo je otec, to opravdu dokáže jen Bridget, a přestože je to téma stotisíckrát ohrané (včetně nezbytně třeskutě vtipné cesty do porodnice, jejíž závěrečnou část považuju za nejslabší místo scénáře), v podání těchto postav opět dokáže pobavit, zvlášť když oba potenciální taťkové jsou vlastně dost v pohodě a vybrat si mezi solidním a upjatým Darcym, ke kterému Bridget zřejmě nikdy nedokáže úplně ochladnout, a atraktivním, zábavným a pozorným internetovým boháčem, který by se k ní objektivně hodil mnohem víc, je vážně stejně těžké jako rozhodnout se, kterému finalistovi X Faktoru poslat hlas. Přiznávám, měla jsem určité obavy, aby mi moji oblíbenou Bridget nezkazili, ale tohle pokračování považuji za hodně, hodně povedené.

 • 35%
  0
  1
  9. 12. 2016
  rkotvald (3156 bodů)

  Možná za to může momentální rozpoložení, možná věk nebo prostě ten film stojí za velký hnědý h..... Bridget sice na sympatičnosti roky neubraly, ovšem celkové položení do cool moderní doby nefunguje, chemie jako kdyby si vytratila, jen pár slušných jouků zůstalo.

 • 95%
  0
  1
  29. 8. 2018
  nikol125 (2753 bodů)

  Tento díl o Bridget Jonesové se mi líbil asi ze všech nejvíce. Určitě doporučuji se kouknou, o zábavné a vtipné scény není nouze. Sice je škoda, že se na toto pokračování muselo čekat tak dlouho, ale nakonec jsme se dočkali a je tady. A chlapeček Bridget a Marka je opravdu rozkošný.

 • 75%
  6
  0
  17. 9. 2016
  marie-kolarova (2187 bodů)

  Trajlery horší než film. Bridget se vypracovala na solidní postavení v práci, což není překážkou proto, aby se úspěšně dostávala do skutečně neplánovaných situací. Scénář se úspěšně vyhnul potrhlému třeštění neadekvátnímu jejímu přece jen už střednímu věku. Bridget zdatně balancuje mezi kategorií, vždyť jsme ještě mladé, a už se nás některé věci netýkají, protože na to jsme staré. Lehce cynická a současně lidsky soucítící gynekoložka Emma Thompson chápe, že jsou lepší dva tatínkové než žádný. Bridget by si mohla udělat testy otcovství, nejspíš jí ale začíná docházet, že biologické otcovství a životní partnerství se nemusí vždy ideálně ztotožnit do jedné osoby. Je to milá oddechová komedie s příjemným lidským rozměrem

 • 60%
  0
  0
  29. 4. 2019
  Vurhor (1983 bodů)

  Deník Bridget Jonesové byla vždycky jedna z mých nejoblíbenějších britských komedií. (Ano dámy, i chlap může mít rád film o roztržité mega-sympaťačce, která si po AdrianMoleovským způsobu řeší typicky ženské věci.) A musím říct, že ani po čtyřicítce neztratila Jonesová svoje kouzlo. Pravda, fóry už jí nejdou tak moc dobře jak před lety, ale přesto je hrozně fajn na ní koukat. Kouzelná! Stejně tak věčně sympatický Colin Firth, který mě svým výkonem donutil připravit si na zítřek Lásku nebeskou, kterou jsem neviděl už věčnost. Film je milý a hezký, nicméně stoprocentně nedosahuje kvalit dílu prvního, to především kvůli někdy až moc přestřelené sentimentalitě a málo vtipu. Ne že by mi nic nepřišlo vtipné, ale většinou to z mé strany bylo jen pouze takové uchechtnutí. A líbilo se mi to. Celkem. Charakter Jonesové je stále skvělý, její kamarádi stejní prdlí a Mark Dursley má furt ten připitoměle vtipný výraz. Ale ten Hugh Grant mi tam chyběl.

 • 65%
  0
  0
  7. 11. 2016
  Arnarmo (1720 bodů)

  Hodnotím jako někdo, kdo předešlé díly neviděl. Zde jsem zašel s moji manželkou. První polovina mi přišla nevkusná a nudná. Ničím se moc neodlišovala od ostatních komedii - i když potěšil Ed Sheeran. Druhá polovina, to bylo něco jiného. Příjemná komedie a bavil jsem se.

  • druhá polovina, vtip, romantika
  • první polovina
 • 70%
  0
  0
  19. 9. 2016
  lucyky (1353 bodů)

  Milé překvapení, nečekala jsem, že se tolik zasměji. Drobné chybky bych asi našla, ale Bridget neztratila svůj šarm a je stále tak mile "ujetá"

 • 70%
  0
  0
  18. 1. 2017
  brcolka (1039 bodů)

  Nejsem velký, pokud vůbec nějaký fanda, Jonesové. A asi bych film minul kdyby mě na to neupozornila jedna příslušnice toho hezčího pohlaví. A tak jsem Film dokoukal a musím říct, že to není špatný. Docela ztřeštěný a někdy nereálný co se týká postav, ale je to komedie tak proč ne

 • 60%
  0
  0
  19. 11. 2016
  Melody Harkness (1032 bodů)

  Na to že se jedná o Bridgit je to docela fajn film. Neholduju podobným bláznivým komediím, ale tohle mělo rozhodně části, které mě pobavili.
  Za mě je to rozhodně lepší než druhý díl.

 • 60%
  0
  0
  18. 3. 2017
  davsuch (1028 bodů)

  Klasický film s Bridget. Sousta trápení, humoru a nečekaných situaci, i když by člověk řekl by se po těch letech mohla dostat někam dál. Musím ale konstatovat, že konec mě tedy rozhodně sklamal. Doufal jsme, že po těch všech útrapách se konečně dočká svého vysněného úžasného chlapa. Škoda

  • klasická komedie s Bridget
  • blbej konec
 • 70%
  0
  0
  1. 6. 2017
  Ciiiri (937 bodů)

  Klasická Brigite... kdo zná předchozí filmy, tak asi dostal to co čekal. Mě se líbil díl první a pak je to takový průměr. Neurazí a ani ničím nepřekvapí... Pobavila jsem se, nevím zda se někdy ještě na film juknu... Ale myslím, že budete spokojení. :-)

 • 50%
  2
  1
  16. 9. 2016
  tedoun (878 bodů)

  Bohužel to už není Bridget Jones ale další únavná americká telenovela. Zkrátka je to film pro matky na mateřské dovoleny aby alespoň měli zábavu. Fanouškům sorry ale tenhle film podle mně by nemohl ani dostat 80% Hlavní hrdinka je jako vždy popleta, moc mluví, má pár kilo navíc a neví s kým má dítě - to je morálka

 • 90%
  2
  0
  6. 5. 2017
  Vendula86 (642 bodů)

  tento pokračující díl Bridget Jonesové je docela super. Když Bridget zjistí, že je těhotná tak začne zjištovat kdo je vlastně otec dítěte. ale oba potenciální otcové se snaží pomáhat a před porodem se Bridget rozhoduje oboum chlapům říct pravdu ale má strach.

 • 85%
  0
  0
  3. 12. 2016
  baranovakova6 (436 bodů)

  Po předchozích dílech jsem trochu čekala bláznivé chování Brigide, ale tento příběh se mi velice líbil a potěšil mě svým humorem a klidností. Když jsem do kina šla, byla jsem trochu rozladěná a u tohoto filmu jsem si úžasně odpočinula a pobavila se. Některé scény se mi velice zamlouvaly a blaženě pobavily. Za mě je tento film pěkný i příběhově a dostane Vás svými humornými a nečekanými scénami z trochu kontroverzního života lidí. Takže i lidí, kteří jako já nikdy neviděli předchozí příběhy Brigide,tak budou mile překvapeni...

 • 85%
  0
  0
  14. 2. 2017
  byland (309 bodů)

  Pro mě nejlepší a nejvtipnější díl ze všech.

 • 50%
  0
  0
  20. 3. 2017
  knihovna1 (282 bodů)

  Film mě pobavil, jako každá Bridget Jones, ale ty dva předchozí díly se mi líbily více. Tady opět dobré obsazení a režie, ale téma už trochu vyčpělé.
  Překvpilo mě, jak jde čas a herci zestárli, hlavně Renée Zellweger. Stará dobrá Anglie ale nezklame.

 • 90%
  0
  0
  14. 2. 2017
  tyna-berbrova (270 bodů)

  V kině jsme na tomto filmu byly čtyři ženské a všechny jsme se hodně dobře bavili. Od prvního filmu uplynulo už hodně času, ale na vtipu, šarmu a milosti mu to neubralo. Herci byli skvělí. Člověk se s problémy Bridget dokáže ztotožnit a fandí jí. :-)

 • 75%
  3
  0
  14. 9. 2016
  supermozek (193 bodů)

  Osobně jsem do kina usedal opět velmi skeptický, ale tohle jsem opravdu nečekal. Film si dokázal udržet mojí pozornost celé dvě hodiny a bez studu přiznám, že jsem se několikrát od srdce zasmál. Bridget sice změnila vzhled, ale na humoru jí to rozhodně neubralo!

 • 80%
  0
  0
  15. 2. 2017
  renca-lahvicka (92 bodů)

  jednička byla skvělá, 2 už nic moc a trojka je parádní:)Bridget je sice štíhlá a René trochu vyhlazená, ale zasmála jsem se víc než u předchozích dílů, třeba hláška ,sekce erekce, či návštěva na gynekologii na ultrazvuku mně úplně rozsekala:))))))))))

 • 80%
  0
  0
  2. 11. 2016
  xpavelo (69 bodů)

  Přiznávám, měl jsem určité obavy, aby tohle pokračování bylo koukatelné, o to milé a vtipné překvapení na mě v kině čekalo. Firth si hraje své, Zellwéger válí, překvapila Thomspon, která v roli lékařky nemá chybu. Ikdyž dané téma a zápletka je, bylo a bude svým způsobem vždy ohrané, pokud se podá takovým způsobem, klidně se něj podívám znovu.

 • 0
  0
  1. 10. 2016
  Host
  Host

  Doporučuji sebou kapeníky, místy jsem smíchy brečela jak želva :-) prostě Bridget Jonesovou nejde nemít rád :-)

73 70 ?
jak hlasovat?
 • InJo 70%
 • Dany Jones 70%
 • Pyrkh86 80%
 • mims 80%
 • Kodlátko Jay 75%
 • Frankiena 75%
 • Vurhor 60%
 • barumichalkovaa 65%
 • samuela93 95%
 • nicole-kucerova 95%
všechna hodnocení (107)

V žebříčcích uživatelů

97. místo z 242 v žebříčku uživatele elza1