Tvůrci a herci seriálu Der Staatsanwalt hat das Wort

?

Obsazení, herci, tvůrci a postavy

Všichni tvůrci

Hraje

Der Staatsanwalt hat das Wort

Viděli jste Der Staatsanwalt hat das Wort?Nezapomeňte ho ohodnotit.


Režie


Scénář


Kamera


Hudba


Střih


Výkonný producent

Vše o tvůrcích Der Staatsanwalt hat das Wort

Snímek Der Staatsanwalt hat das Wort byl představen v roce 1965 a spadá do žánru/ů: Drama, Krimi.

Der Staatsanwalt hat das Wort - Herci a postavy

V hlavních rolích Der Staatsanwalt hat das Wort se představí: Wolfram Handel, Wolfgang Holz, Paul Lewitt, Sabine Scharf a Wilhelm Koch-Hooge.

V dalších rolích uvidíte například: Jan Spitzer, Hannelore Steiner-Freudenberger, Karla Runkehl, Dietmar Burkhard, Evelyn Fuchs, Raimund Schelcher a Maxi Biewer.

Der Staatsanwalt hat das Wort režie a scénář

Režie Der Staatsanwalt hat das Wort se zhostil tým, který vedli: Horst Zaeske, známý svým dílem Geschichten übern Gartenzaun, Peter Vogel, známý svým dílem Kobra 11, Ursula Reinhold, Gunter Friedrich, známý svým dílem Princ Zaječí srdce, Gert Kudelka, známý svým dílem Der Staatsanwalt hat das Wort - Das Haus am See, Helmut Söllig, známý svým dílem Indizien - Geständnisse - Beweise a Jürgen Sehmisch. Scénář připravili: Günter Heimann, Klaus Gendries a Gerhard Rentzsch, který se podílel také na titulu Altweibersommer.

Produkce, střih a hudba seriálu Der Staatsanwalt hat das Wort

Kamery na place řídili Uwe Reuter, Wolfram Beyer, Rolf Laskowski, Wolfgang Voigt, Horst Klewe, Winfried Kleist a Kurt Bobek. Ve střižně se o editaci materiálu postarali Renate Földesi, Monika Wille, Gerti Gruner, Susanne Carpentier, Silvia Hebel, Margit Schulz a Christel Lorenz. Hudbu, která prohlubuje atmosféru snímku, vytvořili Bert Grund, Rudi Werion, Karl-Heinz Schröder, Conrad Aust, Peter Gotthardt, Karl-Ernst Sasse a Arnold Fritsch.

Našli jste chybu nebo něco chybí? Napište nám.