Námořní vyšetřovací služba L. A.

62%

Komentáře a recenze 4

Dle počtu bodů
Pete69
Pete69
31 311 bodů
6
O chloupek lepší, než Námořní vyšetřovací služba, ale že bych u toho hodlal vysedávat, to ne :)
SNCIS
SNCIS
6 541 bodů
7
Špionská námořní vyšetřovací služba. Srovnávat to s klasickou NCIS nelze. To je jako míchat jablka s hruškami. Oproti klasické NCIS jsem se zde u dost epizod nudil. Jinak to je krimiseriál s akčními prvky a humorem. Hlavní postavy G. Callen (Chris O’Donnell) zvaný “chameleon”, specialista na práci v utajení. Je takový nemastný neslaný a jeho dějová linka mnohdy připomíná agenta bez minulosti Jasona Borna. Sam Hanna (LL Cool J) bývalý člen jednotky Navy SEALs ten je v pohodě i když občas mně štve že je až takovej dobrák. Marty Deeks (Eric Christian Olsen) spojka LAPD v NCIS má oblíbená postava - Kašpar, šašek, vtipálek. Hodně mě baví sledovat jeho vztah s agentkou Kensi Blyeovou (Daniela Ruah). Jejich vztah je velké pozitivu nebejt tam asi na to nekoukám. Ale on tam je když tam je nespouštím oči z obrazovky protože Marty a Kensi se k sobě skvěle hodí. Věřím jim každé slovo a i ten vztah - mezi nimi je jiskra. Vedoucí provozu jednotky NCIS L.A je trpaslice Henrietta “Hetty” Lange (Linda Hunt). Na tu jsem si zpočátku nemohl zvyknout. Přišla mi nesympatická dnes už si ovšem ten seriál bez ní nedokážu představit. Celé je to tvořené spíše pro mladší generaci a snaží se to bejt neustále C()()L. Nicméně originálů se to nevyrovná Proto hodnotím 4 hvězdami 70%.
Mardy
Mardy
2 608 bodů
8
Kvalitou nejspíš horší než starší brácha, ale je to akčnější a víc se tu běhá a střílí. Ústřesní parta je sympatická a působí na mě více semknutě a kamarádsky než z původního NCIS. Celému ansáblu jednoznačně vévodí G Chrise OConnella, který se zas po dlouhé době dostal do lepší ligy. Sam je slušný drsňák a s Gm tvoří skvělou dvojku. Nicméně, za hlavní dvojkou se vůbec neztrácí drsňácká a přitom velice ženská Kensi (s kterou bych se nebál něco si začít, na rozdíl od Zivi u které by první hádka mohla skončit s kudlou v mém břiše). Kensi je zároveň mojí oblíbenkyní a Daniela Ruah je velice půvabná. Jen ta Hety mi tam nějak nesedí. Stejně jako v původním NCIS se i tady vtipkuje,hláškuje a slovně přestřikuje a je radost se na to dívat a když de do tuhého tak i ta akce je solidně natočená. Jo možná to vykrádá z NCIS co může, ale ono to funguje a pořád to patří mezi ty lepší kriminálky. Možná trochu jednodušší a čistě pro efekt a zábavu, ale pořád kvalitní. Když na to v TV narazím s chutí se podívám.
Duffman97
Duffman97
1 634 bodů
10
Příjemný seriál.Líbí se mi že si na nic nehraje a herci jsou do jednoho simpatičtí a vtipní.Nejvíc se mi líbil díl ve kterém byli i Hawai 5.O.