Anger Management

66%

Komentáře a recenze 5

Dle počtu bodů
Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
7.5
Charlie Sheen patří mezi mé nejoblíbenější herce a s jeho "odchodem" ze seriálu Dva a půl chlapa jsem se těžko vyrovnával. Přece jen byl jeho srdcem a dodával mu ten správný šmrnc. Proto jsem rád,že se chytl v tomto seriálu a může i nadále naplno hláškovat. Opět hraje postavu Charlieho a já se opět skvěle bavím.
Kinghome
Kinghome
5 293 bodů
8
Skvělý seriál, který vznikl jen kvůli nasranosti Charlieho, že ho vykopli z dva a půl chlapa. Jeho úvodní věta je prostě úžasná. Né že by se snažil nějak zamaskovat to, že ho vyhodili. On jim to vpálí hned všem do ksichtu. Je skvělé, že existuje seriál s Charliem, protože on prostě umí hrát a je vtipný. Od té doby, kdy je v Dva a půl chlapa Ashton, tak to stojí za hovno. Tenhle seriál stojí za vidění a doufám, že bude pokračovat. 10 dílů jsem skouknul za víkend a po dlouhé době jsem se pořádně smál.
vladimraz
vladimraz
2 224 bodů
8
Sice jim to trvalo asi 50 dílů ale od té doby co vyměnili tu nudnou Charlieho spolupracovnici za "Beverly Hills" Seana je každej díl opravdu k popukání. Snad to vydrží.
Azrael93
Azrael93
1 476 bodů
8
Takže, po zhlédnutí poloviny první řady už jsem neodolal a musím komentovat. Charlie je opravdu zpět ve skvělé formě. Nápad s terapeutem, který sám občas neovládne svůj vztek je neokoukaný a Charliemu se ho podařilo zrealizovat výtečně. Mám obrovskou radost, že můžu zase sledovat, jak Charlie využívá svůj talent od boha místo toho aby se neustále ničil. Hodně se mi v seriálu líbí i Selma Blair. Dva a půl chlapa je v mích očích pořád o chloupek lepší, ale i tak se mi seriál zatím opravdu moc líbí. 4 hvězdičky.
milda.sleha
411 bodů
6.5
fajn komediální seriál, který navazuje na styl humoru dva a půl chlapa, ze kterého charlieho sheena vyhodili, takže se mohl realizovat zde... díky slovenskému kanálu dajto jsem si jej užil... :m)