Savages (USA)
USA USA
131 minut

Žánry

:
Drama, Krimi, Thriller

Obsah

:
Ben a Chon vyrazí proti mexickému drogovému kartelu, který unesl jejich společnou přítelkyni.

Režie

:
Oliver Stone

Scénář

:
Shane Salerno Don Winslow Oliver Stone

Herci

:
Blake Lively Taylor Kitsch Emile Hirsch Aaron Taylor-Johnson John Travolta ...
Premiéra: 27. 9. 2012
Distributor: Bontonfilm

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  0
  0
  4. 8. 2017
  Danny F. (4563 bodů)

  Film se tak trochu více méně táhl. Dějově se dost povedl, ale až na ten samotný závěr. Ty alternativní konce. V prvním případě jsem tak nepobral to že si přes všechno to zachraňování nakonec vezmou život. K tomu ještě zvláštní vztah té dě*ky co chrápe s oběma muži. To taky nepoberu. Jak jsem zmínil dobře natočené, brutální chování a mučení mafie se povedlo a Benicio a ten jeho pohled. Ten byl taky skvělý. No ale délka byla přemrštěná.

  • děj
  • brutalita
  • stopáž
 • 70%
  0
  0
  14. 3. 2013
  VitvarJane (4421 bodů)

  Nevím, co si o tomhle filmu mám myslet. Jako některý pasáže mě vážně zaujaly, ale někde jsem se opravdu nudila a jemně ztrácela... Chvílemi mi to prostě přišlo přemrštěné... a pokud se mám vyjádřit k samotnému filmu, přišlo mi, že to prostě potřebovali prodloužit. Jinak vážně dobré obsazení...

 • 5%
  0
  0
  5. 7. 2015
  p.a.douch (4409 bodů)

  Blbost, vyhozený peníze. Odešel jsem z kina. Nevím co bych tam v druhé polovině dělal. Postavy jednaj neuvěřitelně blbě, jsou nesympatický a jejich osud mě vůbec nezajímal. Na takhle blbej film jsem ještě do kina nešel (snad ani na základce, za komoušů, na povinném filmovém představení). Oliver Stone! Jak mohl někdo, kdo režíroval "Četu", takhle dopadnout?? Chudáci herci (i když jsou za to placený a vybrali si tenhle film sami).

 • 95%
  0
  0
  9. 3. 2013
  výfuk (2930 bodů)

  Něco vám napíšu. Toto je příběh, který asi moc často nevidí. A byl dokonalý! Já jsem na filmu neviděl ani jednu jednou chybu (nejom možná ta scéna s bičováním byla trochu přehnaná). Odvažuji se říci, že je to snad nejlepší film Olivera Stone, který jsem kdy viděl. Je fakt, že JFK byl pro mne hodně úspěšný, ale Divoši se mu docela lehce vyrovnali. Stone si s námi i ke konci hrál a všichni jsme si rozklepaně mysleli, že hlavní postavy zemřou. Já jsem se za celou tu dobu ani jednou nenudil a napjatě čekal co bude dál. Travoltova kariéra poslední dobou šla do kytek. Toto sice také nebyla nijak extra významná role, ale já věřil, že to tak opravdu hraje a zahrál to opravdu věrohodně. Byl jsem potěšen i výkonem Selmy Hayek, která mi ukázala, že dokáže hrát i role v něčem opravdu vážném a do jisté míry i pravdivém. I Del Toro si zhrál úžasného záporáka, který je opravdu věrohodný a záporný. Nadupaný akčňák s pěkným obsazením se podle mě vyvedl ukázkově a rozhodně nemám pocit nejistoty.

 • 60%
  0
  0
  13. 12. 2015
  rkotvald (2808 bodů)

  They just fucked up with the wrong mexican. Stoneův návrat do "zhulených" a divokých devadesátek se veze v moderní videoklipovitové vlně a dává vzpomenout na časy Takových normálních zabijáků nebo U-Turn. Sice není tak progresivní a invenční, co se filmového stylu týče (hrátky s obrazem jsou spíše samoúčelné), ale i tak je velké potěšení se zase jednou nechat unášet jednoduchým příběhem s černobíle vykreslenými postavami, v němž nechybí ani necenzurované násilí, a ne se jen bezhlavě ukájet atrakcemi. V době bezobsažných recyklací je tahle jednohubka z polozapomenuté doby (navíc se sympatickými pseudofilozofickými vsuvkami v podobě nespolehlivého voice-overu) příjemným zpestřením letošní kinonadílky. P.S. A Aaron Johnson je výborný herec.

 • 70%
  0
  0
  23. 10. 2014
  stantheman (2145 bodů)

  Kde je starý dobrý Oliver S. ??? Nic originálního...scénář přitaženej za vlasy...hodně trávy, ale nakonec hlava z ní nebolí, akorát je smutno z toho , že za hodně peněz - málo muziky. Ani Salma , ani Travolta tady neoslní a těch několik pohledů na krásné exotické pláže...ty už dnes máme dostupné i jinak.

 • 50%
  0
  0
  5. 5. 2013
  karlik4801 (1925 bodů)

  Divoši překvapují především přestřelkami. Dále nic nového nenabízí. Klasický únos a předávka, co se mi ale líbilo je myšlení postav po tom co zjistili že byl jejich Pou unesen. Nevyzní to tak "Udělám všechno pro to, abych jí dostal zpět." Mě to připadalo jako "Udělám kurva všechno, abych ty šmejdy dostal." To už samo o sobě vypovídá o nenudném vyvražďovacím dramatu. Celé mi to kazil Taylor Kitsch, který hraje zajímavou postavu a ta má ode mě plus, ale jeho herecký výkon má ode mě značný jednohvězdičkový mínus.

 • 60%
  0
  0
  8. 11. 2012
  tamura (683 bodů)

  V mnohem lepším Stoneově filmu U-Turn říká maličko vylízanej chlápek Seanu Pennovi v baru: "Hele, já nikdy žádný drogy nebral!" a Penn se na něho podívá a opáčí: "No, možná bys měl..". A já mám dojem, že Oliver Stone to udělal a maličko přebral. Trochu se mu rozostřilo vidění a míchá ingredience jako pejsek a kočička. Škoda. jsou tam pochoutky, ale i vyloženě šlichta (Travolta hovořící k umírající manželce o zkaženosti světa)...

66 66 ?
 • Danny F. 60%
 • ballrog 80%
 • Sáček 80%
 • sasanka 95%
 • FiL44 65%
 • lamps 70%
 • Gruman 70%
 • Yancl 80%
 • HappyPiere 65%
 • olga-pu 70%
všechna hodnocení (80)
jak hlasovat?

V žebříčcích uživatelů

49. místo z 103 v žebříčku uživatele filamubobes
152. místo z 175 v žebříčku uživatele Hikikomori
Sdílet tuto stránku:

Partneři: