Evil Dead (USA)
« další názvy »
USA USA
91 minut

Žánry

:
Horor, Thriller
Motto: Nejděsivější film, jaký kdy uvidíte.

Obsah

:
Mia je mladá dívka, jejíž život je prostoupený zklamáním a závislostmi, požádá svého bratra Davida, jeho přítelkyni Natalie a přátele z dětských let Olivii více »« méně

Režie

:
Fede Alvarez

Scénář

:
Fede Alvarez Diablo Cody Sam Raimi Rodolfo Sayagues

Herci

:
Jane Levy Shiloh Fernandez Lou Taylor Pucci Jessica Lucas Elizabeth Blackmore ...
Premiéra: 4. 4. 2013
Distributor: Falcon

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  0
  0
  29. 7. 2017
  Danny F. (4588 bodů)

  Jako remake je to kupodivu povedené dílko s ohledem na rozrůstající se počet (většinou ne tak dobrých) předělávek v poslední době. Očekával jsem větší nechutnosti. Na dnešní dobu plnou remaku je to ale docela dobrý horor.

  • napětí
  • masky
  • styl
  • 65%
   1
   0
   8. 12. 2013
   saboter (3532 bodů)

   Brurální legenda je zpátky a tak si ji můžete projít znova. Legenda hororů Sama Raimyho je reinkovárna trochu jinak rozhodně oregoši nedělá ostudu ale na DVD si mužete klidně užít necenzurovanej krvak opravdu dobře konec konců tohleto je nástupce prokopníka lekaček.

  • 70%
   1
   0
   21. 4. 2013
   harry456 (2428 bodů)

   Lesní duch
   je to remake Raimiho klasiky z roku 1981.
   Zde dohlíží na film z postu producenta.
   Jestli milujete horor, kde do sebe řežou o sto šest, pak je to něco pro vás.
   Tečou tam hektolitry krve.
   Děj je hodně podobný původnímu lesnímu duchovi, až na to, že v té době ještě nebyli tak vypracované efekty jako tady.
   Jednou se mi normálně chtělo zvracet, jak to bylo odporné.
   Nejděsivější horor, jaký jsem, kdy viděl to nebyl, ale nebylo to ani špatné.
   Už se těším na pokračování, jež bude pravděpodobně režírovat sám Raimi.

  • 100%
   0
   0
   5. 5. 2013
   karlik4801 (1925 bodů)

   Tak kde začít. Doufal jsem že si tenhle remake udrží soudnost a ponese s sebou jen kvalitu. Doufání je rázem realitou. Už dlouho se nestalo aby horor byl lekačka, byl plný krve a hnusu a "těch strašidelnejch" holek. Ve mě vřelo napětí spolu s očekáváním po celou dobu. Herci to zvládali, a já se strachoval že to akorát pokazí. Masky a make-up prostě bomba, strašidelná bomba. Tvůrci dokázali zařídit parádní kino zážitek. Co se týká všeho okolo děje dobře pasuje a nevypadá to směšně. Mluvím o drogách, to je na začátek dobré opodstatnění, proč ty lidi vůbec do toho lesa jeli, jen kvůli tomu aby pomohli odvyknout kamarádce. Mnohem lepší důvod pro film než aby jeli prostě zakalit. A scenárista měl plnou hlavu toho, jak dobře vymyslet co nejvíce hlášek, herci ty hlášky vykřikují od srdce a od Expendables, Avengers a The last stand hlášky fungují. Atmosféra prostě špičková. SPOILER Při titulcích si pár jedinců neodpustilo "ty vole" když viděli Bruce Campbella coby producenta. A už text mluvený hlubším hlasem na konci během nich byl podezřelý. A na konci Bruce a ještě stihne prohodit tu nejlepší hlášku z celého Evil Dead, takže jsem ze sálu odešel s uspokojivým úsměvem. KONEC SPOILERU Evil Dead 2013 je nejlepší horor za posledních pár let a myslím, že ho dlouho nic nepřebije. Možná dvojka. Viděno v kině 2x

  • 40%
   0
   0
   25. 7. 2013
   beseda (1864 bodů)

   To, že se jedná o "nejděsivější film jaký kdy uvidíte" je opravdu silně nadnesené a srážím za to jednu hvězdu. Je to spíš nechutné - než hororové. Nechutností se to blíží filmu "Hranice smrti (2007)", ale i přes to musím dát hodnocení kolem 35-40% za několik málo "krásných" hororových momentů :-) -- Původní film z roku 1981 jsem neviděl. -- Viděno: 03.04.2013.

  • 50%
   0
   0
   18. 9. 2013
   psico (1656 bodů)

   Mno jelikož jsem neviděl originál, nemám možost srovnávat. Chápu, že to chtěli udělat zajímavé ale pár scének mi teda přišlo hodně přehnaných ... Takže bych to zhodnotil jako průměrný horor plný krve.

  • 40%
   0
   0
   20. 11. 2013
   michaela159 (1036 bodů)

   Alespoň trošku slibný začátek, co ale následovalo pak, to se dá těžko popsat, totální překombinovanost všeho a ten nekonečně trapnej konec. Jediný smysl byla vyvražďovačka a normální děj, žádný. Zdálo se mi, že to filmaři nemyslí vážně a bohužel myslí. A tak jsem se na to těšila. Pro mě obrovské zklamání.

  • 60%
   0
   0
   13. 8. 2013
   Fanin (589 bodů)

   Tenhle film měl podle trailerů obrovský potenciál který zůstal hodně nevyužit tupý scénář opravdu špatní herci. Lekačky vůbec nefungují, nebojíte se u toho vůbec brutalita není nic co byste neviděli např. v Hostelu nebo jakémkoliv díle ze série Saw.

  • 10%
   0
   0
   5. 8. 2016
   Aya.chan (538 bodů)

   Vítejte na odvykacím táboře, letos na téma rozličných tělesných modifikací. V nabídce toho máme požehnaně – od hřebíčkového piercingu přes scarifikaci dutiny ústní, split jazyka až po náročnější úpravy vašich končetin. Všechno hlavně bezbolestně a sterilně. Nezapomeňte si do svého batůžku přibalit elektrické nožíky. Ve volných chvílích se můžete potěšit pohledem na naši roztomilou kočičkovou výzdobu a nebo si přečíst neškodnou knihu v lidské kožené vazbě(navíc je ohnivzdorná!). Ale dost blbin, dneska se zařadím mezi ty z*****ý hatery, který filmu kazí hodnocení. Ale já si nemůžu pomoct, protože tenhle film je prostě blbej a soustředit se na to, že to má být remake Raimiho Evil dead,tak dám hodnocení ještě nižší. Logika – 0, napětí – 0, atmosféra – 0, hektolitry umělý krve vám z filmu dobrej horor taky neudělaj a jedna uříznutá ruka a jazyk mi na opravdovou gore lahůdku taky nestačí(i když to uklouznutí po jazyku bylo vážně k popukání). A po skouknutí mi taky vrtá hlavou několik nejasností. Jedna za všechny – pokud si dobře pamatuju, tak ve filmu je řečeno, že tělo mužeš očistit jen tím že ho za a, spálíš b, rozčtvrtíš c, pohřbíš za živa. Tak jakto, že tu sestřičku, co schytala krvavý dávící reflex přímo do ksichtu, odrovnalo „pouhý“ pohlazení záchodovou mísou po hlavě??? -_- Dost silná závislost tý holky spolu s traumatem z máminy smrti si zasloužila spíš pořádnej cvokhaus místo smradlavý chatrče, nás by to pak ušetřilo 91 minut nudnejch rodinejch dramat mezi sjetou ségrou a nepovedenym bráchou. Sečteno, podrtrženo, tenhle film pro mě byla naprosto zbytečná menstruační bramboračka, která se snaží působit jako silnej, pravej hovězí vývar, zatím co je uvařenej jen ze dvou kostek masoxu.

  • 65%
   0
   0
   6. 7. 2016
   Kamil3 (443 bodů)

   Zručně natočený horror kterému chybí něco aby se oddělil od podobných hororů ,ale je pěkné že se režisér Fede Alvarez snažil dát poctu originálu a trošku předělal scénky a zdokonalit triky..Původní film je lepší .Osobně z technického hlediska nemám co vytknout ,film má tempo ,casting se vydařil .Co víc si přát za mě 65 procent..

  • 15%
   0
   0
   4. 5. 2015
   Verush (224 bodů)

   Bože.. Takovýhle dementní filmy budou jednou můj konec.. :D Zas jeden z těch, kdy jsem záporáka prosila, aby je už všechny oddělal a byl konec.. Originál (ano, musím to prostě srovnávat) měl svoje kouzlo, bylo mi tehdy asi 6, takže to na mě celkem dolehlo, ale tohle teda ne.. Slizounský obsazení, dementní chování a překlišéovaný až na půdu.. Pardón, do sklepa.. Krve tam ale bylo opravdu hodně, na tom se vyřádili a u poslední scény jsem se slušně nasmála, takže za to jednu dát musím, ale víc ze mě tahleta zbytečnost nevyrazí!!..

  • 95%
   0
   0
   14. 7. 2014
   Verrum (50 bodů)

   Musím povedať že najlepší horor aký som videla. Síce to bolo skôr nechutnejšie ako strašidelnejšie ale proste dobrý dej. Ak je to takéto pokračovanie z 50 rokov dozadu ... tie prvé nikdynepozerám, už kvôli tomu že to je staršie..:) Ale jedine čo môžem vytknút je toto, a nakonci by som to nenatočila tak že sa pozre o lesa a ide Mia preč,
   ale že by sa to "Miino dvojča" postavilo pred tú kameru zo zadu s tou rozpolenou hlavou a až potom koniec... :O :D :)
   Najlepší zážitok z tochto horuru som mala pri 23:23 kedy Mia sa zasekla v tom kroví,ten jazyk no proste to bolo úžasné ;'D ten krik, a tie jej ústa. Rozprávam tu ako maniačka ale keď sa do toho oprem mesiac nemám pokoja :D

  • 0
   0
   26. 3. 2014
   Host
   Host

   připadalo mi to jako pohádka :---) je to krvák...ale vůbec sem se nebála...moc nedopočuju těm,co se nebojí,budete se nudit :----)

  64 53 ?
  • squirrelpool 55%
  • Danny F. 90%
  • enrico-bonsch 60%
  • wodmint 50%
  • Brenan88 45%
  • Aya.chan 10%
  • JanTung 55%
  • Michaela Juránková 100%
  • Kamil3 65%
  • lamps 45%
  všechna hodnocení (96)
  jak hlasovat?

  V TV

  V žebříčcích uživatelů

  50. místo z 103 v žebříčku uživatele filamubobes
  Sdílet tuto stránku:

  Partneři: