Prci, prci, prcičky 2

69%
Prci, prci, prcičky 2
Nemotorný Jim, sympatický Kevin, sportovec Oz, intelektuál Finch a frajírek Stifler mají za sebou rok půstu na univerzitě a před sebou prázdniny. Pronajatý dům na pláži dává každému z nich naději na skvělý sex. Jejich touha po alespoň jedné bouřlivé noci je tak velká, že přijmou i brigádu, aby si vydělali nějaký ten dolar. Jenže správný sex dělají minimálně dva a v tom je i tentokrát potíž. O holky, které by měly pochopení pro jejich hobby, je nouze, a kluci to s nimi (i sami se sebou) mají zkrátka těžké. Dlouho a pečlivě připravovaný mejdan se i tentokrát poněkud vymkne režii. Nikdo však zkrátka nepřijde. Pokračování filmu AMERICAN PIE (1999) .Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
7
Jednička je samozřejmě jen jedna,ale to nic nemění na tom,že je tento druhý díl opět výborný. Opět se tak setkáváme s partičkou přátel,kteří zažívají neuvěřitelné situace a většina z nich se točí kolem sexu. Prcičky se nesou v takovém pohodovém duchu a skoro každou scénou dokáží pobavit.
martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
36 234 bodů
8
Volné pokračování už vypadá jako nastavování kaše a ve své podstatě nepřinášející nic nového. Jen se přitlačilo na pilu, takže na ´to jedno´ myslí snad už naprosto všichni. Smůlou každého pokračovaní je fakt, že divák již ví co očekávat a tak v mnohém nepřekvapí a už jednou řečený vtip prostě tolik nepobaví jako předtím. Bohužel se to týká i tohoto snímku. Pro zmírnění této apatie tvůrci do děje nakombinovali povzbudivou romantickou linku, která kupodivu mezi fekálním humorem funguje. Diváky si to našlo a to je pro producenty nejdůležitější. A tak hurá do dalšího filmového dílu.
kunafix
kunafix
20 042 bodů
4
Pár dobrejch gagů, ale dívat se na to na celý... asi už ne. Ale třeba honit si ho lepidlem nebo strkat trubku do řiti, to fakt pobavilo.

Dodatečné informace

Původní název:
American Pie 2 (více)
  • USA Prci, prci, prcičky 2
  • USA American Pie 2
  • USA Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie
  • USA Prci, prci, prcičky: Pikantné pokušenie
Premiéra v ČR:
15. 11. 2001
Země původu:
USA
Přístupnost:
15+
Rozpočet:
30 mil. USD
Tržby:
287,55 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Prci, prci, prcičky 2 je dostupný s českými titulky a českým dabingem

Další z kolekce Prci, prci, prcičky 2


Powered byJustWatch