Total Recall
Komentáře

Recenze Total Recall


Napište komentář

?%
0
0
Host
1 2 dalsi posledni
 • 55%
  0
  0
  19. 4. 2017
  Brenan88 (46271 bodů)

  I po druhém shlédnutím musím říct,že to nebylo moc dobré a do mého vkusu se to netrefilo. Vizuálně zajímavé což ocení každý milovník Sci-fi. první půle je každopádně velmi dobrá. Nebýt to remake klasiky s Arnoldem, tak bych možná šel o stupeň výš,ale takhle to zůstává na lepších 55%.

 • 65%
  1
  0
  10. 6. 2016
  Sheldon (16046 bodů)

  je to zvláštní, co se dá s jednou povídkou udělat. Ani původní Total Recall a už vůbec ne tenhle film nemají s P.K. Dickem nic společného, ale původní film od Verhoevena byl výrazně zábavnější. Tohle je akční film, který se snaží být něčím víc, ale bohužel mu něco podstatného chybí. A tím není nic jiného, než scénář. Nemusí být nutně srozumitelný, ale čeho je moc, toho je příliš. Viděl jsem to dvakrát a ani napodruhé nevím o čem to bylo. Některé scény jsou ale opravdu pěkné a Kate Beckinsale byla super.

 • 55%
  2
  0
  11. 7. 2018
  lamps (14924 bodů)

  Proč?! Netvrdím, že tenhle remake slavné Verhoevenovy sci-fi je úplně špatný, ale vzhledem k dvacet dva let starému originálu naprosto zbytečný a ryze komerční. Co starý Total Recall zdobilo, tedy skvělé masky, atmosféra cizí planety a režisérův cit pro správnou míru brutality, to je zde redukováno jen na nepřetržité střílení a honičky uprostřed města budoucnosti. A zatímco v první půlce to ještě funguje a divák se pod záplavou akce nemůže ani nadechnout, v závěrečné části všechno pomalu vyšumí a stále se opakující vzorec začně nepříjemně a vydatně nudit. Farrell se sice snaží, ale se vší úctou Arnieho kamenný pohled a naběhlý biceps překonat nemůže, a tak jediným pozitivním osvěžením jsou krásky Jessica Biel a hlavně Kate Beckinsale, která zřejmě odmítá stárnout a její pružné tělo by si zaloužilo vlastní hvězdu na chodníku slávy. Wiseman opět potvrdil, že akci zvládá na jedničku, ale v porovnání s Verhoevenem je to strašně nenápaditý a rutinní režisér.

 • 25%
  0
  1
  13. 8. 2017
  bayern (13716 bodů)

  Bohužel,na původního Totala s Arnoldem to nemá.Snímek sice není špatný,ale poslední dobou všechny předělávky klasických filmů jsou na jedno brdo.Řežisér chtěl dát filmu hodně akce,ale je to až přehnané a kýčovité.Snad jen hlavní postava v podání ostříleného Farella je na úrovni.

 • 85%
  0
  0
  29. 7. 2017
  Danny F. (11156 bodů)

  Skvělé akční Sci-Fi s povedeným vizuálem a decentním prostředím. Hudební doprovod se hodně povedl. Původnímu filmu se to nemůže každopádně rovnat. Chybí zde jakási atmosféra zmiňovaného originálu a některé scénky, třeba s mutantama. Kdyby film neměl s originálem nic společného, šlo by o kvalitní Sci-Fi film. Taky mi hodně chyběl Arnold. Na druhou stranu jsou zde dobře vypracované bojové a akční scénky. Děj je plný akce a divokých honiček. V pár momentech mi film připoměl další Sci-Fi Já, robot.

  • prostředí
  • vizuál
  • hudba
  • akce
  • absence atmosféry původního filmu
 • 80%
  0
  0
  18. 11. 2012
  kedl (6380 bodů)

  Nejsme žádný fanoušek původního Total Recall a proto jsem nadmíru spokojen s tím co Wiseman vytvořil. Vyzuál "apokalyptického" města je perfektní, to samé platí o akčních sekvencích, které si prostě na plátně užijete, i když to trochu občas drhne (zdálo se mi, že občas tvůrci zapomněli na fyzikální zákony), ale to vůbec nevadí. Trochu mě zamrzel projev Jessici Biel, čekal jsem od téhle "kočky" troch víc, nevadí, Beckinsale má taky prdelku :-) a Farrell? Za mě obstál. Ve Wisemanově verzi by Arnold neměl šanci, to samé, ale platí naopa

 • 70%
  0
  0
  4. 11. 2012
  Tom Hardy (5311 bodů)

  Původní film je, byl a bude někde jinde. Ale nevadí mi to. Za prvé proto, že se mi hrozně líbí kombinace nablýskané budoucnosti alá Minority Report se špinavou vizí budoucích dnů z Blade Runnera. Rozpočet je na tom vidět opravdu na každém kroku a už dlouho jsem si nějakou sci-fi (z vizuálního hlediska) tolik neužil. Hlavní hrdinové bohužel matní a nezajímaví. Zato „terminátorka“ Kate Beckinsale je vynikající. Scénář se snaží, ale demence typu „výtah padá na druhou stranu země obří rychlostí a přesto jsou postavy schopny šplhat po jeho povrchu“ se ignorují opravdu těžko. Přesto to při vypnutých mozkových závitech a s extra slabostí pro žánr šlape až nečekaně dobře. Tohle si rád přidám do Blu-ray sbírky.

 • 30%
  0
  0
  24. 1. 2023
  avenis (3991 bodů)

  Násilí a destrukce. Honičky a roboti a technika a záblesky. Nic než efekty, kaskadérské výkony, filmové triky. Žádný humor, žádné hlášky k pobavení, prostě plochá masturbace. Colin Farrell má vymakané tělo, Kate Beckinsale krásné vlasy, Jessica Biel nemá nic. Ou maj gáááád.

 • 60%
  0
  0
  12. 12. 2013
  saboter (3563 bodů)

  Slušná reinkarnace ale jako vydicky skrátka horší než oregoš jak jinak ale itak se celkem na očekávání povedl efekty jsou samozřejmě super herecké výkony také Colin Ferel ze začátku nesedl ale pak si ho zamylujete a scénář samozřejmě šel stranou takže stím počítejte ale itak to je na reinkarnace jak sem řek slušné.

 • 50%
  0
  0
  10. 12. 2015
  rkotvald (3162 bodů)

  Musím říct, že tu akci, kterou jsem postrádal u původního Recallu, jsem nalezl zde a celkově, ač příběh hodně opisuje původní film (až na to, že se neodehrává na Marsu), má v sobě jisté tempo, které mu nemohu upřít a sledovat to v kině byl skutečně zážitek. Jedinou výtku vůči tomu ale mám. Původní Total Recall se mi svou originalitou tak zaryl do paměti, že těžko na něj zapomenu. U toho nového mám ten problém, že mi zapadá mezi celou řadu podobně laděných akčních scifi.

 • 85%
  0
  0
  4. 2. 2016
  Ombak_Penari (2762 bodů)

  Nejsem vůbec příznivec starší verze, takže podle mě žádná tragedie. Je to sice klišoidní hloupost, od začátku až do konce tvořená samou akcí, ale vizuálně velmi dobře udělaná a zábavná. Nic, co by mě nutilo si to ještě někdy pustit znovu, ale čas, který jsem sledováním strávil, shledávám jako příjemný. Kombinací vypiplaného vizuálu a nezáživného scénáře se to pro mě řadí někam k Resident Evil. Z herců zajímavá především ultrakočka Kate Beckinsale, Colin Farrell sympatický, ale neutkví v paměti. Jessica Biel rovnou určená k zapomenutí, hlavně díky příliš velké podobnosti s Kate.

 • 75%
  0
  0
  27. 11. 2014
  Larrysbride (2072 bodů)

  Mám slabost pro Wisemana, Kate Beckinsale a Colina Farrella, tedy toto pro mne byla pastva pro oči! Je mi jasné, že remakofobici a zastánci hesla "co je staré, to je dobré" si budou trhat vlasy, ale já nemohu jinak, než dát 70%! (Londýnská premiéra, 16. srpna 2012)

 • 75%
  0
  0
  3. 12. 2012
  farb (2064 bodů)

  Scenáristicky tupá hollywoodská zábava. Ovšem režijně absolutně perfektně odvedená sci-fi jízda. Akce je boží, sci-fi serepetiček je spousta a práce s kamerou je vynikající. Wiseman je skvělý režisér, který 200 miliónový rozpočet vytěžil do posledního centu a natočil vizuálně skvostnou podívanou plnou atrakci, na kterou se krásně kouká (stejně jako na Kate Beckinsale :-) a jejíž jedinou vadou na kráse je právě scénář. Nicméně hloupost zápletky mi nezabránila, abych si tuhle nablýskanou letní jízdu jaksepatří užil.

 • 55%
  0
  0
  25. 12. 2012
  Hare77 (2025 bodů)

  Honičky, střílečky, moc jsem to vše nepochopil v logice věcí, nejjednodušší schéma jednotlivých postav, jaké je jen možné, základnímu schématu se také moc nedá věřit, ani postavám, fyzice, mapám ( prostředím) ve filmu, které nemají dobré vysvětlení a logiku. Je to samý Agent bez minulosti:). Postaveno na řídkém ději a samých bum bum a honičkách. Prostředí Blade Runner, postavičky ze Star wars a druhý šedý "Terminátor" ( kromě Kate Beckinsale ) v závěru už byl legrační. Procenta za výpravu a náročnost, jinak je to tak trochu akční sci-fi blábol.

 • 85%
  0
  0
  4. 12. 2012
  karlik4801 (1942 bodů)

  Je to takové zvláštní, ale je to pohodový film. Pochválit musím práci kamery, hlavně u první akční scény, která je bez jediného střihu. Co se týče celé akce, přijde mi propracovaná a pro oči diváka uspokojivá. Za hlavním hrdinou se honí robotická policie a on je vždycky zničí. Sci-fi s parádními vizuálními efekty.

 • 85%
  0
  0
  4. 12. 2012
  Pavlína81 (1575 bodů)

  Tak určitě je lepší než jednička ale take měla něco do sebe na tu dobu dobrý.

 • 85%
  0
  0
  4. 9. 2014
  Jiřík54 (1452 bodů)

  Na mě tedy tato nová verze starého Recallu působila velmi svěžím dojmem. Výborné moderní triky, skvělý Colin Farell i obě jeho ženské protějšky podávají velmi přesvědčivé výkony. Ano, Total Recall s Arnoldem je dnes již klasika a scéna, kde se mění ze silné dámy při příletu na Mars je nezapomenutelná, ale v této nové verzi působí vše přirozeněji a věrohodněji. A vlastně mi ani nevadilo, že tu Mars nahradili kolonií a průletem Zemí. Dokonce i Kate Bekinsaleová vydržela jako hlavní záporná hrdinka až do konce oproti Sharon Stoneové, kterou zabili v polovině filmu. Jo, jsem spokojený a nevím, proč někteří tak lpí na staré verzi a tento film kritizují. Já dávám 85%

 • 80%
  0
  0
  19. 3. 2013
  Cechulda (1353 bodů)

  Byl jsem dost spokojen. Četl jsem pár recenzí, po kterých se mi do shlédnutí filmu moc nechtělo. Možná i proto jsem byl příjemně překvapen, jak hereckými výkony, tak i vizualizací prostředí. Akce byly také hodny rozpočtu. U mně, jako u fanouška akčních snímků film rozhodně obstál nad očekávání. Je fakt, že po dvaadvaceti letech se v tom muselo něco změnit:-)

 • 65%
  0
  0
  21. 5. 2014
  jvempire (1208 bodů)

  Akční průměr bohužel nedosahuje kvalit původního snímku. Přesto příjemná akční oddechovka.

 • 10%
  0
  0
  25. 9. 2015
  Pajmen (1204 bodů)

  Proč, proč, proč to natáčeli znovu a navíc se špatně "vylepšeným" scénářem...? Filmům se neříká nadarmo klasika, má to své odůvodnění. Proto se při podobných snahách oživení jen spálíte. S pokročilou technologií se čekaly zázraky, ale s novým nápadem nemohl přijít ani jeden.

  Film nemá atmosféru, napětí a pro mě ani hodnotu.

1 2 dalsi posledni

Hodnocení a recenze Total Recall

64 55 ?
jak hlasovat?
 • avenis 30%
 • homedo 75%
 • josef-gregor 40%
 • Crreed 80%
 • InJo 55%
 • Stanulda007 55%
 • misec 100%
 • mims 55%
 • Speedyxxx 60%
 • lenka-fojtova 90%
všechna hodnocení (178)

V žebříčcích uživatelů

10. místo z 43 v žebříčku uživatele wop

„Jeden z nejlepších akčních sci-fi příběhů se dočká remaku s novými herci a ve virtuálních kulisách na úrovni nového tisíciletí. Myslím, že tohle by si neměli nechat...”

3. místo z 38 v žebříčku uživatele Venom81
3. místo z 38 v žebříčku uživatele Venom81
6. místo z 22 v žebříčku uživatele mirekvydra
7. místo z 19 v žebříčku uživatele roxet
24. místo z 27 v žebříčku uživatele jurajholm
25. místo z 104 v žebříčku uživatele filamubobes
49. místo z 208 v žebříčku uživatele kellys2
55. místo z 144 v žebříčku uživatele alexandra-kralova