Drive Angry 3D (USA, originální název)
« další názvy »
USA USA
104 minut

Žánry

:
Akční, Fantasy, Horor, Komedie, Thriller, Road Movie, Exploatační
Motto: Rozpoutá se peklo...

Obsah

:
Milton, otrlý zločinec, uprchl z pekla za svou poslední šancí na vykoupení. V úmyslu má zastavit zločinecký kult, který zavraždil jeho dceru. Má tři dny více »« méně

Režie

:
Patrick Lussier

Scénář

:
Patrick Lussier Todd Farmer

Herci

:
Nicolas Cage Amber Heard Charlotte Ross Billy Burke William Fichtner ...
Přehrát online O2
Premiéra: 3. 3. 2011
Distributor: Warner
DVD: 6. 7. 2011
Jste na stránce filmu Drive Angry 3D. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Drive Angry 3D myslíte! K 15. dubnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27603 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 45%
  0
  0
  10. 8. 2017
  Brenan88 (43012 bodů)

  Akční výplach,který se nesmí brát vážně,protože ba vám jinak explodovala hlava. Snímek má velmi slušné tempo a vizuální stránku. Jelikož se jedná o béčko,tak je snímek plný skřípajících dialogů. Za poslední léta je to jeden z nejstravitelnějších snímku Nicolase Cage.

 • 65%
  0
  0
  13. 1. 2018
  Pete69 (13959 bodů)

  Tento akční scifi hororo thriler mi vůbec nevadí. Když to beru s nadsázkou, tak je to vlastně docela slušná akční podívaná.

 • 75%
  0
  0
  29. 7. 2017
  Danny F. (11130 bodů)

  Čekal jsem nějakou další blbost s Cagem, ale docela mě to překvapilo. Nicolas snad už dostává chlapské a drsné role. Konečně. Poklidné zabíjení s kamennou tváří alá Faster mě trochu omrzelo. Efektivní scénky jsou vcelku povedené a dobrá byla když Fichtner vystupuje z cisterny na policejní auto, zato jeho dabing... no děs. Samotné vražedné scény jsou drsné, ale samotný závěr mi připadal tak trochu víc pohádkově. Nějak jsem si vzpoměl i na Ghost Rider. Nevím proč.

  • scénky
  • vizuál
  • dabing
  • závěr filmu
 • 55%
  0
  0
  11. 4. 2016
  squirrelpool (6875 bodů)

  Vzhledem k recenzím jsem čekal vážně hrůzu, ale byl jsem mile překvapený. Upřímně je to hrozná ptákovina, ale docela zábavná. Je to taková metalo-komiksová šílenost. Člověk nesmí moc hledat logiku, potom se to dá. Napadá mě, že kdyby to mělo v názvu ještě Grindhouse tak by to možná mělo lepší hodnocení. Cage poslední dobou fakt netočí žádný skvosty, tohle moc nevybočuje, ale přece jen je to sranda. Řekl bych, že Cage to moc neštve. Penězi má vycpaný matrace a tak točí prostě pro zábavu a užívá si to.

 • 60%
  0
  0
  24. 2. 2011
  Tom Hardy (5101 bodů)

  Tradičně "psí oči" Cage v použitelném béčkovém výplachu se solidním tempem, občasnými "uši trhajícími dialogy", několika cool momenty, maximálně šukézní Amber Heard a famózně minimalistickým Williamem Fichtnerem. Být v hlavní roli nějaká pořádná hvězda akčních béček, byl by tu náběh na žánrovou osmdesátku. Takhle "jen" za 60. Ale to je pořád mnohem víc, než na co sme u Cage v poslední době zvyklí... P.S. Kdyby bůh existoval, měl by Fichtnerův hláškující účetní vlastní film... a vlastně i kdyby existoval ďábel.

 • 85%
  0
  0
  18. 7. 2015
  p.a.douch (5060 bodů)

  Ale proč tolik očekávání od tohoto filmu, a tolik kritiky. Nic jsem nečekal a byl jsem velmi mile překvapen. Po některých posledních filmech Nicolase jsem čekal obří výbuch. A ONO NIC, naopak film mě překvapivě bavil. Nicolas Cage by asi Oscara nedostal, ale nevadil, Amber Heard taky ne (ale zase se na ní pěkně kouká - co chcete víc???) - zkrátka vím že nepodali výkony jako na Thalii - ale je to americký "B". Ne uměleckéj film od bůh ví koho (a zaplať účetní za to). Billy Burke byl správně hnusnej, a ty jeho zlouni taky. No a William Fichtner to byl luxus. Zkrátka baby pěkný a hoši hráli co měli. Hudba taky na jedničku (dokonce i T-Rex). Mě se to sakra líbilo.

 • 75%
  0
  0
  29. 11. 2012
  karlik4801 (1939 bodů)

  Nevysvětlený děj po dobu celého filmu a přitom film zabaví. Nicolas Cage bohužel stojí poslední dobu za prd, ale vynikající role Williama Fichtnera celému filmu dala o hvězdu navíc, u jeho scén jsem hodně bavil, scéna jak padá z mostu a scéna s trakem.. Jinak sexy typická blonďatá Američanka Amber Heard.

 • 40%
  0
  0
  8. 8. 2020
  Martrix (1526 bodů)

  N. Cage neodolal(může si vlastně ještě vybírat?) a opět si zahrál v pořádné slátanině. Ultradrsný děda zdrhne z pekla, aby zachránil vnučku. A aby mu nebylo smutno, přibere k sobě drsnou servírku. Už od počáteční scény je jasné, že v Drive Angry jde především o stylovou podívanou. Namakané káry, spousta fuckování, kulky které si můžete za letu prohlédnout, nekompromisní akce a hlavně zabíjení. Když s něčím takovým vyrukoval před lety Tarantino, rozdělil diváky na nadšené a na ty, co si klepali na čelo. Pro mě osobně je Tarantino úchyl, který je zároveň velmi dobrý režisér, kdežto Patrick Lussier asi není úchyl, ale zato je režisér mizerný; umí jen béčka s vyšším rozpočtem a Drive Angry je v tomto ohledu vrcholem jeho kariéry. Film plný násilí a se stupidním dějem nemůže normálního diváka zaujmout pouze hezkými záběry ve 3D, nebo účinkováním vyčpělého Nicolase. Aby se takový film dal označit za stylový, musí k tomu všemu mít také slušnou porci hlášek a mnohem více nadhledu. A to Drive Angry rozhodně nemá. Navíc je film plný různých nesmyslů, jako je třeba holčina, která celý film dostává do obličeje rány pěstí a nemá ani rozmazaný makeup. Nebo nastoupí do auta se zakrváceným obličejem, který se během jízdy v autě zázračně odkrvácí... . Když máte čas všimat si takových prkotin, není s filmem něco v pořádku. Zvlášť když je vlastně točený právě na efekt. PS: Škoda že postava Účetního-chlápka který má Miltona vrátit kam patří, neinspirovala nějakého dobrého scénaristu třeba k vlastnímu celovečeráku, nebo crosoveru Účetní vs Constantine :o)

 • 50%
  0
  0
  23. 6. 2012
  hroufie (1413 bodů)

  Tradiční americké béčko, které nepotěší, ale ani neurazí.

 • 45%
  0
  0
  13. 12. 2012
  kapi128 (317 bodů)

  Je to blbost.Cage mám rád,ale tohle se opravdu nepovedlo.Akcích nic moc a ještě k tomu přehnané.

 • 50%
  0
  0
  15. 1. 2019
  vaclav-pilnik (217 bodů)

  Proč jsou snad všechny filmy s Cagem nějak slabé nebo vadné to nechápu. Začínám si myslet že Cage je záruka nekvality. Akce jsou dobré a naštěstí je jich dost, ale to ostatní...

 • 75%
  0
  0
  10. 4. 2016
  fanoušek16 (39 bodů)

  Nicolas Cage je výborný, charisma a herecký výkon super a vedle sebe krásnou holku, co více si přát... No možná trochu lepší děj a pointu ;-)

60 43 ?
jak hlasovat?
 • Crreed 50%
 • InJo 45%
 • Honza 13 80%
 • Martrix 40%
 • vaclav-pilnik 50%
 • wodmint 65%
 • Mondyes 100%
 • shark white 65%
 • Pete69 65%
 • Danny F. 75%
všechna hodnocení (92)

V žebříčcích uživatelů

29. místo z 48 v žebříčku uživatele dino