Recenze filmu Rodinka

37%

Komentáře a recenze 11

Dle počtu bodů
Pete69
Pete69
31 311 bodů
3
Nevtipná komedie, spíše by se dalo říct výron nevtipných scének a přehraných situací. Tohle se opravdu hodně nepovedlo a to i přesto, že jsou ve filmu stáří dobří herci z původní ságy. Prostě nepovedený pokus o navázání na úspěšný projekt. Není to nekoukatelná záležitost, za mě mezi 30% a 40%.
avenis
avenis
9 987 bodů
5
Inu ve srovnání s filmem o dva roky starším od pana režiséra Hartla je tohle mnohem lepší. Už proto, že poznáváme staré známé prostory rodinné vily, že hrají stejní herci (kromě těch, co už jsou na pravdě boží) a že v podstatě mnoho z nás, co milovalo rodinu Hanákových, rádo se dozví, co bylo po letech. Škoda toho afektu. Ten to hodně kazí. A škoda, že raubíře nehráli původní bratři Hybšovi, synové známého dirigenta. A škoda, že když už hrál jedno dvojče Petr Forman, nemohl to druhé hrát jeho bratr.
hrumsrt
hrumsrt
9 911 bodů
0
Udělat to opačně, tedy nejprve seriál, tak bych pochopil, že jde o klasickou formuli, kdy jde o "třešničku" divákům. Takhle z toho vzniklo jedno naprosté utrpení. Navíc to má takový odporný filtr, který ve mě budí dojem, že i před 50 lety měli černobílé filmy lepší barvy. Pokud to mělo nějaký vtip, já ho teda nenašel. Mají to ti starší herci zapotřebí?! Je mi trapně za tvůrce, že něco takového, kdy vzniklo.. 0%!
Harapes
Harapes
4 985 bodů
4
Slabé a nefunkční.Na tv obrazovce by to slušelo filmu na díly lépe,než v kině.
naytsirk
naytsirk
4 606 bodů
2
To že mělo devadesát minut??? Mě to přišlo jako tři hodiny.... toto se opravdu nepovedlo...
bmagic
bmagic
567 bodů
6
Zajímavý nápad zasnít se, kam by za po 40 letech došla tehdy černobílá rodinka včele s nezapomenutelnou M.Rosůlkovou. Ale i když se režie chopil skvělý a prověřený Dušan Klein, výsledek je rozporuplný. Atmosféru rodinky se podařilo jakžtakž zachovat, doplnit novými postavami už bylo těžší. Ale hravost Fan Vavřincové se vytratila. Ale díky aspoň za pokus.
tomhavlik4
103 bodů
4
Film velmi příjemný a místy i vtipný (!) , ale neskutečný product placement v každé scéně, který se prostě nedá přehlídnout, výsledný dojem mám, že je to 90ti minutová reklama na Penny, BIO, Bramac a podobné šoufky.
Radovan05
99 bodů
5
Díky reklamám,které se ve filmu objevovaly nedávám ani 60%.