Muži v naději

64%

Komentáře a recenze 50

Dle počtu bodů
Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
6
Celkem povedená česká komedie,která není ani trapná a už vůbec né zdlouhavá jak tomu bývá v posledních letech zvykem. Vejdělek je zručný režisér i jako scénárista si nevede vůbec zle. Dokázal zde celkem povedeně napsat hlavní hrdiny a obsadit do nich kvalitní herce. Hlavně Bolek Polívka a Simona Stašová jsou super. No a Vica,tak ta je klasicky sexy. Kdo od filmu nic neočekává,tak nemůže být zklamaný a to je přesně můj případ.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 394 bodů
2
Nevtipná hromada slizu s dějem na pět minut. Upřímně ve své dobrotě doufám, že ta Slovenka potratila, protože přivést dítě do Vejdělkova světa, kde se dá žít spokojeně jen za pomoci lží a podvádění, by byl smrtelný hřích.
kunafix
kunafix
20 042 bodů
8
Dobře zahrané, vtripně podané, tepelně opracované, ale ne přihřáté, s pěknou slovenkou a vtipnejma situacema, vtipným dějem a umně zapracovanejma smutnějšíma pasážema. Takže spokojenost na mé straně velká, skoro jak to psí hovno, do kterýho jsem včera málem šlápl. Hýřím. Chválím. Ručuju(dopo).
hanys_
hanys_
18 771 bodů
4
Ok ok. Už ze startu jsem moc nepobíral, že tchán pro dobro své dcery doporučí svému zeti, aby ji podváděl, ale budiž. Pak nakráčela vnadná Vica, sundala si kalhotky (tahle scéna asi nemá v českém filmu obdoby) a to byl boužel také zároveň vrchol filmu. Troška točí krávoviny pro svý obyčejný lidi. "Rádoby intelektuálové" si raděj pustí Vejdělka, ale v globále je to to samé. Ženy v pokušení na mě nyní působí jako neskutečný majstrštyk.
Fingon
16 886 bodů
8
70% Tak mělo to i dobré stránky, ale tu adoraci nevěry fakt nemůžu překousnout...
Sheldon
Sheldon
16 069 bodů
5
Já si nemůžu pomoct, ale mě tento film skutečně naštval. Nepobavilo mě to a když jsem odcházel z kina, kde jsme byli čtyři, tak se všichni chlapi zoufale snažili dostat k východu. Děs, běs. A uprostřed filmu nejdebilnější zápletka, kdy jsem jen zíral s otevřenou pusou. WTF. Tohle fakt ne.
Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
5.5
Doufal jsem že to bude čistě jen průměrný film tak jako ostatní jemu podobný a nezklamal jsem se. Jediné co se povedlo, tak snad jen to, jak Bolek perfektně kamufloval nevěru.
JosefTomas
JosefTomas
9 986 bodů
7
Vejdělek podruhé a doufám, že ne naposledy. Opět skvělá práce, co se postav, herců, příběhu a vtipu týče. Kdyby se takovéto filmy u náš točili častěji, neměl bych nač remcat, ale ono se takových moc netočí .
avenis
avenis
9 870 bodů
8
Dokonale vystajlované včetně umělých kytek a břečťanu, dobře okostýmované, mile zahrané. Jeden šok uprostřed. Velké zamyšlení na konci. Roztomilá rolička Michala Novotného coby chápajícího vrchního. Je jasné, že všechno je prifarbeno a aromatizováno, ale dobře se na to kouká. (22.8.2021)
Milandob
Milandob
8 900 bodů
2
z toho finale sa mi chcelo zvracat...