Camino (Portugalsko)
Španělsko Španělsko
143 minut

Žánry

:
Drama

Obsah

:
Pamplona, červen 2001. Jedenáctiletá Camino prožívá v nemocničním pokoji poslední chvíle svého krátkého života. Obklopena příbuznými, přáteli, kněžími více »« méně

Režie

:
Javier Fesser

Scénář

:
Javier Fesser

Herci

:
Nerea Camacho Carme Elias Mariano Venancio Manuela Vellés Lola Casamayor ...
Jste na stránce filmu Cesta. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Cesta myslíte! K 27. září 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28164 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Cesta


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 0
  0
  22. 4. 2010
  Erigor (106 bodů)

  Já na ten film nemůžu přestat myslet. Proč jen byl tak dobrý. A Nerea Camacho tak dokonalá. To jak nemohla odevzdat růženec, to jak tančila na terase a pak se zhroutila. Její matka když otci vysvětlovala kde sežene červené šaty a její otec narážející do kamionu. Když ona vleže na posteli zvracela. A její pohled. Tohle všechno nemůžu dostat z hlavy. A porovnávám ten film s Faunovým labyrintem protože v něčem jsou si podobné. Oba mají sílu Vás roztrhat na kusy. Fotka z katalogu Dnů evropského filmu na mě nejdřív působila až odpudivě ale teď když vím co je to za situaci tak se na ní nemůžu vynadívat. Ona nezačala křičet ale odběhla ze sálu i když její tělo dál leželo na stole. Samozřejmě, hodně toho udělala hudba. Je to od režiséra až sprosté to takhle silně a emotivně natočit. Protože Vám nezbyde nic jiného než se v sále mezi lidmi rozbrečet.

Hodnocení a recenze Cesta

83 ? ?
jak hlasovat?
 • Psisko59 85%
 • rudoarmějec 85%
 • Pazoutik 80%
 • Puk97 65%
 • Kocur 100%
všechna hodnocení (5)