Gang v útoku

69%
Gang v útoku
Gang v útoku

Dwayne "THE ROCK" Johnson se představuje v hl. roli drsného, ale inspirativního filmu podle skutečného příběhu o skupině mladistvých delikventů, kteří dostali druhou šanci, jak očistit svou minulost. Sean Porter (The Rock) pracuje jako sociální kurátor pro mladistvé, ale trápí ho neustálé pracovní neúspěchy. Většina dětí se po pobytu v jeho nápravném táboře stejně ocitne buď zpátky ve vězení, nebo se na svobodě pohybuje na hraně zákona. Sean zoufale touží objevit způsob, který by to změnil. A pak se svým kolegou Malcomem Moorem vymyslí plán, díky kterému naučí své svěřence disciplíně a zodpovědnosti. Je to fotbal. Ale sezóna začíná za pouhé čtyři týdny a Portera čeká hodně těžká práce, jestli chce dát dohromady konkurenceschopný tým. Čeká je sezóna, která otestuje jejich mysl, duši i těla. Sezóna, během které Porterovi hráči projeví to lepší ze svých povah, prokážou houževnatost a nefalšovaný respekt jednoho ke druhému.
Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
8
Další snímek inspirovaný skutečnými událostmi a opět se jedná o velmi silný příběh. Snímek mi ve své nejhlubší podstatě připomínal Coache Cartera ve světě amerického fotbalu. The Rock herecky opět o kus vyspěl a je zde za pořádného frajera. Jediná výtka patří hudbě,která byla nevýrazná. Do takového snímku bych si představoval nějaké rapové,nebo motivační skladby.
kunafix
kunafix
20 042 bodů
4
Možná to je tím, že poslední dobou jsem viděl už třetí film o americkým fotbalu (a stejně furt nehcápu pravidla a ty jejich kódy). Ale i tomu nejtupějšímu tupci s tupé na hlavě dojde, jak bude film pokračovat a jak dopadne. Ok, s tím jsem se smířil hned na začátku a jediný, co tam stálo aspoň trochu za to, byl asi Dwayne Johnson... (kvuli tomu se na to dival asi každej, ni?). Prostě ten film není zrovna pošušňáníčko, a to jsem při tom nudou pár šušňů i vylovil. Jinak je to hrozně americky a gangstersky a tupy. Proč teda dávám dvě hvězdy a né odpad? Co je vám do toho!
vs78
5 204 bodů
2
The Rock by měl točit jiný filmy. Sem se mně moc nehodí. Jinak celkově je ten film na jedno podívání a zbytečně dlouhý. Pro evropana a si méně záživný než pro amerikána. Tu se ten jejich fotbal moc nenosí. 22.04.2007

Dodatečné informace

Původní název:
Gridiron Gang (více)
  • USA Gang v útoku
  • USA Gridiron Gang
  • USA Gang Gridiron
  • USA I symmoria ton fylakon
  • USA La gang di Gridiron
  • USA La vida en juego
  • USA Rédemption
  • USA Spiel auf Bewährung
  • USA Un juego vs. el destino
  • USA Värstingarna
Země původu:
USA
Rozpočet:
30 mil. USD
Tržby:
41,5 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Gang v útoku je dostupný s českými titulky
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch