Starsky & Hutch

71%
Starsky & Hutch
Plakát traileru
Detektiv Dave Starsky (Ben Stiller) je nejhorlivějším policistou v kalifornském Bay City. Když je ve službě, žádný zločin nezůstane nepotrestán. A on je ve službě pořád. Díky svému přehnanému nadšení však střídá partnery jako na běžícím páse. Detektiv Ken "Hutch" Hutchinson (Owen Wilson) má tak trochu opačný problém. Je dobrým policistou, ale jeho bezstarostná povaha a touha po rychlých penězích příliš neprospívá kvalitě jeho práce. Není proto divu, že se vznětlivý kapitán Doby (Fred Williamson) rozhodne za trest udělat z těchto dvou potížistů tým. Hned jejich první společný den však zadělává na pořádné potíže. Musejí totiž objasnit smrt záhadné mrtvoly, která byla nalezena u břehů Bay City. Jejich vyšetřování vede až k místnímu drogovému králi Reesemu Feldmanovi (Vince Vaughn), který se právě připravuje na největší obchod svého života...Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
7.5
Jackpot! Co jiného čekat od Todda Phillipse,který snad nenatočil špatnou komedii. Akce má šmrnc a ty silácké řeči všude okolo mají své kouzlo. Některé scény jsou geniální až šílené,ale občas to bohužel i zaskřípe. Jako největší plus tohoto filmu je obsazení komediální partičky FRAT PACK jejíchž humor je mi opravdu blízky.
martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
36 240 bodů
4
Celovečerní vzpomínka na legendární TV seriál ze 70. let. Ten byl vskutku vynikající a i na dnešní dobu velice zábavný. Bohužel to se nedá říci o tomto snímku, který měl dát seriálu jakýsi hold. Je to jedna velká nuda. Seriálové postavy hláškovali kudy chodili a akce střídala akci. Zde se téměř neděje nic. Kdepak toto se nepovedlo a originálu to spíše dělá ostudu.
kunafix
kunafix
20 042 bodů
6
Heh, docela dobry, typicky Stillerovsky/Wilsonovsky a podobnejma hercama vtipny. Navíc s douškem retra, se špetkou akce a s takovou pohodou, že se nemusí nějak extra přejemšlet, a tak se stačí jen koukat a bavit. Jo, najde se tady několik vyloženě špatnejch až trapnejch vtipů/situací, ale je to poměrně lehce odpustitelné. Navíc Snoop Dogg se tady asi vyloženě našel, páč role mu sedla přímo na kostru. Musím pochválit i ten stylovej filmovej plakát. PS: tipuju, že u původního Starskyho a Hutche našli inspiraci Bestie Boys, když natáčeli videoklip k Sabbotage.

Dodatečné informace

Původní název:
Starsky & Hutch (více)
  • USA Starsky & Hutch
  • USA Afili aynasizlar
  • USA Starsky a Hutch
  • USA Starsky et Hutch
  • USA Starsky & Hutch - Justiça em Dobro
  • USA Starsky y Hutch
Premiéra v ČR:
20. 5. 2004
Distributor:
SkyShowtime
Země původu:
USA
Rozpočet:
60 mil. USD
Tržby:
170,3 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Starsky & Hutch je dostupný s českým dabingem

Powered byJustWatch