Invaze

60%

Komentáře a recenze 15

Dle počtu bodů
xxmartinxx
xxmartinxx
22 397 bodů
4
Zklamání. Nic jiného mě nenapadá. Nezvládá to být ani tak efektivní jako originál, ani tak propracované jako seriál.
kunafix
kunafix
20 042 bodů
4
Tak nevím, nápad to byl zajímavej, horší to už bylo s logikou v některých situacích (hlavně mě několikrát napadlo slovní spojení "ženská blbost"), takže po scénáristické stránce dost průměr. Kidmanová jako akční matka nebyla špatná, ale nosní přepážku bych si kvůli tomu výkonu odstraňovat nedával. Nevím, co psat, mám krizi...
hanys_
hanys_
18 771 bodů
6
V momentě, kdy to producenti vemou pevně do svých rukou, vyhodí režiséra a nařizují dotáčky a přetáčky, je zle. Škoda, protože jako komorní psycho drama tohle mohlo být vážně skvělé. 6/10
lamps
lamps
15 251 bodů
6
Trochu nešťastné spojení dvou tvůrčích přístupů, které znemožňuje absolutní napojení na psychologickou rovinu námětu, respektive nedovoluje filmu být ani strhujícím temným thrillerem. Materiál je přitom nadějný, z filmu místy sálá bezvýchodnost a hlavní hrdince fandíme, jenže závěrečný akt už nám polopaticky cpe základní myšlenky příběhu, které nijak zajímavě nerozvíjí a ústí do triviálně pojatého finále. Předcházející verze zvládly dodat inteligentní látce mnohem naléhavější a osobitější nádech.
ZkuKol
12 290 bodů
6
Je to dobrý, zajímavý a rychle to odsejpá, ale párkrát máte pocit, že buď při sestřihu vypadla tvůrcům scéna, nebo si myslí, že jste úplnej debil. Asi je to vinou přetáčení a přestříhání, které tento film postihlo, každopádně jde o promarněnou příležitost.
Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
7
Dobře mě děj tohoto filmu provázel při sledování. Je v jednom kole a zastaví se až na konci. Dost mě tento film bavil a myslím si že se povedl jakožto remake.
jay.lee
jay.lee
7 487 bodů
6
Celkem příjemná old school sci-fi
Cortesz
Cortesz
6 542 bodů
6
Další variace na téme invaze z vesmíru. Tahle patří dle mého mezi ty lepší, ale rozhodně jsem viděl lepší (např: invaze lupičů těl, seriál Invaze a ještě nějaká invaze z vojenské základny, ale na název si nevzpomenu). Nebýt Nicole Kidman, Daniel Craig by to bylo o mnoho horší, ale bavil jsem se dobře je pravda, že je to napívanej film.
kedl
kedl
6 380 bodů
4.5
"Vetřelec, nebo jak to nazvat" na tebe hodí "šavli", usneš, probudíš se a je z tebe také "vetřelec". Co víc dodat :-) Slabota.
celticek
celticek
5 916 bodů
2
Další filmová katastrofa. Nezachránil to ani Craig s Kidmanovou v přiléhavém pyžamu. Bída, bída, bída.