On Her Majesty's Secret Service (Velká Británie)
« další názvy »
Velká Británie Velká Británie
140 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Romantický, Thriller, Adaptace knižní, Špionážní

Obsah

:
Ernst Blofeld připravuje ve svém ústavu vysoko v Alpách ďábelský plán, který může být osudný pro celý svět. Podařilo se mu totiž vyvinout smrtelně nebezpečný více »« méně

Režie

:
Peter R. Hunt Peter Hunt

Scénář

:
Richard Maibaum Simon Raven

Herci

:
George Lazenby Diana Rigg Telly Savalas Gabriele Ferzetti Ilse Steppat ...
DVD: 19. 4. 2010
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce filmu V tajné službě Jejího veličenstva. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu V tajné službě Jejího veličenstva myslíte! K 26. červnu 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28024 uživatelů. Děkujeme!

Recenze V tajné službě Jejího veličenstva


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  17. 11. 2019
  martin-mickey-stusak (25651 bodů)

  Šestá bondovka obsahuje několik zásadních událostí. Dosud se jedná o nejdelší filmový příběh. Dále byla provedena změna v hlavní roli. Seana Conneryho vystřídal George Lazenby, který se ho pochopitelně snažil nezastínit, ale přesto je vidět, že Bonda pojal trochu dle svého. Dnes už také víme, že je to Lazenbyho jediný bondovský film a to jenom kvůli své namyšlenosti a povýšenosti. Znepřátelil si tak veškeré osazenstvo filmového studia, že s ním už s dalším pokračováním nepočítali. Příběh se tentokrát převážně odehrává ve Švýcarských Alpách. Po vizuální stránce jsou scenérie vcelku povedené. Po úvodních asi patnácti minutách akčních scén se odehrává velice nudná hodinka, kdy se dohromady nic nestane. A na to málo by stačila i půlhodinka. Pak se to rozjede na plné obrátky a téměř nekončící honička konečně dává čest bondovskému charisma. Nejlepší je samozřejmě ta na lyžích ukončená až lavinou. Ty Iyže , stejně jako hry v Casinu, už k bondovkám od této chvíle tak nějak začali patřit. Je to také jediný film, kdy se Bond oženil. Manželství však netrvalo dlouho. Inu, když změna, tak se vším všudy. Celkově však tento snímek nijak zvlášť nenadchl. Vše hatí krapet podivný střih akčních scén. Zadní projekce jsou hrozné, ale co naplat, ještě pořád byla šedesátá léta. Nejvíce zazářil Telly Savalas v roli padoucha Blofelda.

 • 60%
  0
  0
  26. 8. 2018
  Pete69 (20286 bodů)

  Film není špatný, ale jak píší i ostatní recenzenti, Conneryho charisma zde chybí a filmu to dost ubírá. Padouch průměrný, akce až k samotnému konci. Spíše se zde jedná u uvedení nového Bonda ( který ale dále nepokračoval ) a tak mu autoři snímku dali více prostoru k románkům, což filmu také neprospělo. Závěrečná jízda na bobech působí sice dens již směšně, ale já ji oceňuji. Závěr.. zvláštní a nebondovský. Pro mě rozhodně velmi slabá bondovka.

 • 80%
  3
  0
  21. 11. 2017
  SNCIS (6519 bodů)

  "Tohle by se Connery nestalo." V pořadí 6 natočená bondovka. George Lazenby nemá takové charizma jako Connery, avšak film je dobrý. Zpočátku to vypadá jako romantický film, ale pak se jede do Alp a Bond se utká se svým úhlavním nepřítelem Blofeldem. "Líbí se jí vidím to." - "Představíte mi svého optika?" Diana Rigg mne jako bondgirl nezaujala. Celkově dobrý příběh, soundtrack jako obvykle vymazlený a nepostrádá to akci ani humor. Konec je dechberoucí a bejt tam Connery, tak dám plný počet hvězd. - 80%.

 • 75%
  0
  0
  16. 10. 2017
  kawa (3385 bodů)

  Zajímavý pokus s narážkami na Conneryho skončil na špatných tricích. Některé záběry by snad udělali lépe v 30. letech. Ale Lazenbyho Bond není tak špatný jak se o něm psalo. Napětí, i prostředí bylo zajímavé, opět super hudební složka. Vizuální efekty jsou slabinou tohoto filmu.

 • 75%
  0
  0
  28. 9. 2012
  TARANTlNO (3339 bodů)

  Elegantní Bond jak víno,ale scénář poněkud zaostává a režie poněkud nedotáhnutá.Pořád,ale akční chut'ovka 60.let.

Hodnocení a recenze V tajné službě Jejího veličenstva

73 95 ?
jak hlasovat?
 • Deacon Frost 80%
 • Mrykodaj 70%
 • Reacherjack2016 70%
 • corleone 50%
 • antonin_nadvornik 75%
 • Vojtas87 70%
 • InJo 65%
 • martin-mickey-stusak 70%
 • Yantcha 80%
 • antonin-nadvornik 75%
všechna hodnocení (59)

V žebříčcích uživatelů

6. místo z 6 v žebříčku uživatele louluk
19. místo z 24 v žebříčku uživatele lukas