Against the Dark (USA)
« další názvy »
USA USA
93 minut

Žánry

:
Akční, Horor, Thriller

Obsah

:
Velitel Tao (Steven Seagal) vede speciální vojenskou jednotku složenou z bývalých členů civilní stráže na krvavou misi, jejichž cílem jsou krvežízniví více »« méně

Režie

:
Richard Crudo

Herci

:
Steven Seagal Tanoai Reed Danny Midwinter Emma Catherwood Stephen Hagan ...

Podívej se na Poslední noc online!

DVD: 9. 3. 2009
Jste na stránce videofilmu Poslední noc. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou videofilmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily videofilmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o videofilmu Poslední noc myslíte! K 27. listopadu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27811 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 30%
  0
  0
  3. 10. 2021
  martin-mickey-stusak (24129 bodů)

  Steven Seagal opustil námětový stereotyp a nově se pustil ´Proti temnotě´. No, i když jen z poloviny, neboť motiv speciální jednotky si ponechal. Té velí a s katanou v ruce prochází budovami a likviduje zombie křížený s upíry. Zní to divně, je to tak. Steven Seagal vstoupil na pole hororového žánru. A zadařilo se mu? Na to, jaké snímky pod jakou produkcí poslední léta točí, lze tuto otázku považovat za hloupou. Scénář zůstává věrný nízkorozpočtovému projektu, takže se honosí snad až absurdní jednoduchostí. Takový scénář by fungoval v komiksovém zpracování a snad i ve videohře, ale ve filmu vyznívá katastrofálně. Steven Seagal tu ani nehraje. Jen pořád někam někudy chodí s nějakou skupinkou a občas, snad aby se neřeklo, že tu ani nic nedělá, občas tou katanou několikrát po někom máchne. A co tu tedy dějově máme? Zem postihl virus, na který nikdo nebyl připraven. A tak z většiny populace udělal křížence mezi krvežíznivými zombie a upíry. Avšak není všem dnům konec. Přeživší jsou a ti vytvořili speciální jednotku pod názvem Lovci, která se útočícím tvorům postavila. Ne, skutečně něco na způsob snímku ´Blade´ (1998) nelze čekat. Snímek sice lze považovat za směs snímků ´Blade´ (1998) a ´28 dní poté´ (2002), ale nic nefunguje jak by mělo. Snímek samozřejmě láká na Stevena Seagala, ale ten tu působí jako bezduchý týpek emočně naplněný prázdnotou. Občas k tomu řekne nějakou myšlenku v podobě hlášky a to je vše. “Nerozhodujeme o tom, kdo přežije, ale o tom, kdo zemře!.” Sem tam nějaké krvavé scény přítomny jsou, ale jak se říká, proti gustu žádný dišputát. Takže kříženci křepčí a své oběti trhají na kusy, nějaká malá skupinka přeživších stále někam utíká a jejich počet se postupně snižuje a do toho Lovci likvidující křížence. Co se tyče CGI, raději se ani nezmiňovat. Snímek je jen další v řadě zombie snímků nepřinášející nic nového. Na televizní noční vysílání na zaplnění programového schématu však postačí.

 • 60%
  0
  0
  14. 12. 2017
  Danny F. (11134 bodů)

  Další krvavý horor plný vnitřností a krve. Steven v tomto filmu vypadá jako prasátko před porážkou. Průměrný děj, zachraňuje solidní likvidace nakažených.

40 ? ?
jak hlasovat?
 • martin-mickey-stusak 30%
 • Crreed 35%
 • lenka-fojtova 100%
 • Danny F. 60%
 • SNCIS 100%
 • jarv 40%
 • ballrog 50%
 • squirrelpool 25%
 • olga-pu 50%
 • McFous 35%
všechna hodnocení (19)